نام سايت نام سايت

۵ نجات باورنکردنی از ضربات چاقو+تصاویر

۵ نجات معجزه آسا  از مرگ

با هم حوادثی را مرور خواهیم کرد که بر اثر بی احتیاتی اتفاق افتاده اند

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، چاقو اولین بار برای دفاع شخصی انسان ها در مقابل حیوانات وحشی ساخته شد اما این روزها کاربردهای مختلفی دارد و در مواردی متفاوت از هنر تا خلافکاری از آن استفاده میشود. ضربات چاقو به راحتی می تواند انسان را از پا در بیاورد زیرا به اندام های بدن آسیب های جدی وارد می کند. با همه آسیب هایی که چاقو به بدن انسان وارد می کند باز هم افرادی هستند که از حادثه های مهیب جان سالم به در می برند.

** شمشیر در پیشانی

“ژانگ بین” پسر ۱۵ ساله چینی است که به طور شگفت آوری از یک آسیب دیدگی خطرناک جان سالم به در برد. این پسر برای یک مهمانی دوستانش را به خانه دعوت می کند و یکی از دوستانش یک چاقوی ۵۰ سانتی متری همراه خود می آورد. این چاقو درمیانه مهمانی بر اثر یک شوخی خطرناک شمشیر به پیشانی صاحب خانه برخورد می کند و و وارد پیشانی او می شود. تنها شانس این جوان سرعت عمل دوستانش در رساندن او به بیمارستان بود. در بیمارستان پزشکان توانستند شمشیر را که ممکن بود مغز او را از کار بیاندازد با یک عمل ۴ ساعته خارج کنند.

** چاقو در جمجمه

در سال ۲۰۱۱ در خیابان های لندن چند نوجوان با دزدی درگیر می شوند و دزد نیز برای فرار چاقوی به بدن نوجوانان می زند و سپس چاقو را به جمجمه یکی از آن ها زده و میگریزد. این جوان سریعا به بیمارستان منتقل می شود و چاقو که نزدیک به ۷ سانتی متر وارد سرش شده بود پس از یک عمل ۳ ساعته خارج می شود. نکته جالب این است که هیچ آسیبی به مغز او وارد نشده بود و پس از دو روز توانست از بیمارستان مرخص شود.

** چاقو در چشم

در سال ۲۰۱۲ یک راننده تاکسی ۲۳ ساله هنگ کنگی در یک درگیری با همکارانش دچار حادثه ای وحشتناک شد. “بوی ناگوک” جوانی بود که درگیری یک چاقوی بزرگ از گوشه چشمش وارد شد و همانجا گیر کرد. دوستانش سریعا او را به بیمارستان رساندند و پزشکان توانستند بعد از ۵ ساعت تلاش چاقو را از چشمش خارج کنند. نکته جالب اینجاست که این چاقو هیچ آسیبی به چشم و مغز او وارد نکرد و او زندگی اش را دوباره از سر گرفت.

** قیچی در گونه

در سال ۲۰۱۱یک جوان ۱۹ ساله اهل روسیه در حالتی خطرناک و عجیب به بیمارستانی در مسکو منتقل گردید. این جوان بر اثر یک بی احتیاطی دچار حادثه شده و قیچی خیاطی وارد گونه اش شد. این قیچی از کنار چشم او وارد و حدود ۱۰ سانتی متر در صورتش نفوذ کرد. این پسر که سریعا به بیمارستان منتقل شده بود پس از یک عمل جراحی ۳ ساعته جان سالم به در برد. این جوان پس از این حادثه تنها کمی صورتش زخمی باقی ماند و آسیبی به چشم یا مغزش وارد نگشت.

** چاقو در چشم

“رن هانژی” نوجوان ۱۳ ساله ای است که در یک درگیری خیابانی چاقوی جیبی وارد چشمش شد. این پسر عکس ایکس-ری خود را در اینترنت قرار داد و پس از مدت کوتاهی به یکی از عجیب ترین عکس هایی تبدیل شد که در فضای نت وجود دارد. یک عمل جراحی ۲ ساعته زندگی این پسر را نجات داد و باعث شد تا چشم او از نابینایی حتمی رهایی یابد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

تیر ۲۶ام, ۱۳۹۲ | دسته: تـصــاویـر دیـدنــی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


82693