نام سايت نام سايت

گفتگو جدید با محسن یگانه در خصوص آلبوم جدید سال ۹۰

برچسب ها:

گفتگو جدید با محسن یگانه در خصوص آلبوم جدید سال 90

 

محسن یگانه می ​گوید که زیاد اهل آرزو کردن نیست اما وقتی می‌ خواهد یک کاری را شروع کند ، بدترین حالت آن را در نظر میگیرد…

به گزارش خبر آنلاین ، در سالی که تعداد کنسرت‌ های پاپ و آلبوم‌ های منتشر شده در بازار موسیقی ، پیشرفت قابل توجهی را در مقایسه با همه سال‌ های بعد از انقلاب به خود دید ، «رگ خواب» با صدای محسن یگانه منتشر شد و با استقبال زیاد مخاطبانش مواجه شد.

مجله زندگی ایده‌ آل در شماره نوروزی خود گفت و گویی با این خواننده پاپ انجام داده که بخش‌ هایی از آن را می‌ خوانید.

همه نیمه خالی لیوان را می‌ بینند

آلبوم «رگ خواب» ایراد زیاد داشت ولی در مقابل نکات مثبت آلبوم ، حرفی برای گفتن نداشت ، هر چقدر تو کار خوب ارائه بدهی ، نگاه‌ ها و توجهات به ایرادهای هر چند کوچک ، بیشتر می‌ شود یعنی آن قسمت خالی لیوان بیشتر دیده می‌ شود ولی شاید بزرگترین ایراد آلبوم من ، صدا و آن حس خواندن من بود که به خاطر حساسیت و وسواس زیاد دیگری چیزی از آن باقی نمانده بود ، به هر حال وقتی یک کار را ۱۰ بار می‌ خوانی ، دیگر آن حس و حال اول را نخواهد داشت.

۷ سال پیش تصوری از وضعیت امروزم نداشتم

زیاد اهل آرزو کردن نبودم و الان هم نیستم ولی همیشه من وقتی که می‌ خواهم یک کاری را شروع کنم ، بدترین حالت آن را می‌ بینم ، در مورد ۷ سال پیش ماجرا از این قرار بود که من در حال درس خواندن بودم و دوست داشتم در درسم موفق شوم و در کنار درس موسیقی‌ ای را که شروع کرده‌ ام را ادامه بدهم و به جایی برسانم ، قرار نبود از اول سوپر استار بشوم ولی یکسری تخیلات در ذهنم داشتم که آرزو نبود و فقط تخیل بود ، خودم را روی استیج تصور می‌ کردم و جالب اینجا بود که هرگز و هیچ وقت تصور درست و نزدیکی از آن لحظه نداشتم ، نمی‌ توانستم تصویر آن اتفاق را در ذهنم بسازم.

دیگر کینه‌ ای نیستم

کلا این روزها خیلی به فکر سلامت خودم نیستم ، خیلی مضحک است که خودم آن را عنوان می‌ کنم ، می‌ دانم اینطور است و خودم زیاد به آن اهمیت نمی‌ دهم ، بیش از حد خیلی چیزها را در خودم می‌ ریزم ولی به مرور کینه‌ ای بودنم در حال از بین رفتن است ، خوشحالم بابت این ماجرا

تا ته خط می‌ روم

موسیقی را زمانی کنار می‌ گذارم که از خودم راضی باشم ، در راهی که شروع کرده‌ ام و به عشق موسیقی بهترین دوران زندگی‌ ام را از دست داده‌ ام ، دوست دارم تا ته خط بروم و تجربه کنم و به قولی منفجر کنم ، تا جایی که زورم می‌ رسد و توانش را دارم ، من فکر می‌ کنم زورم زیاد است و اهل حرف زدن هم نیستم ، دوست دارم بهترین بودن مطلق را تجربه کنم ، جوری که کسی جرات نکند سمتم بیاید و به مقایسه کارها بپردازد ، روح من فقط در آن نقطه است که آرام می‌ گیرد.

فروردین ۱۳ام, ۱۳۹۰ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


76265