نام سايت نام سايت

گشت امنیت اخلاقی از۲۵فروردین در خیابان ها

برچسب ها:

http://www.nazpatogh.com/aban90/b8dbea3f590c8113052ded9ecbe4d9da.jpg

حضور گشت امنیت اخلاقی از روز یک شنبه در خیابان های ایران

آماری که براساس آن به ازای هر ۱۰۰ هزار ایرانی ۲٫۳ آنها براثر قتل جانشان را از دست می دهند و نسبت به سال ۹۰، کاهش ۱۰ درصدی را نشان می دهد.

آغاز طرح های امنیت اخلاقی از ابتدای اردیبهشت، کاهش پنج درصدی تلفات نوروزی، تامین امنیت مناطق زلزله زده، احضار متولدان ۷۴ برای تعیین تکلیف دوران سربازی، مخالفت با راه اندازی کارناوال های غیرقانونی انتخاباتی و قتل ۱۹۳۲ ایرانی در سال ۹۱ مهمترین خبرهای پلیس در هفته جاری است.

اولین هفته کاری سال ۹۲ با اعلام نرخ جرایم سال ۹۲  از سوی رئیس پلیس کشور آغاز شد. آماری که از کاهش جرایم جنایی خبر می داد. وقوع ۱۹۳۲ قتل در سال ۹۱ اماری بود که از سوی سردار احمدی مقدم اعلام شد. آماری که براساس آن به ازای هر ۱۰۰ هزار ایرانی ۲٫۳ آنها براثر قتل جانشان را از دست می دهند و نسبت به سال ۹۰، کاهش ۱۰ درصدی را نشان می دهد.

تمهیدات پلیس برای انتخابات/ برپایی کارناوال بدون مجوز ممنوع

برگزاری انتخابات و تامین امنیت آن مهمترین سوالات نشست خبری فرمانده نیروی انتظامی بود.  سردار احمدی مقدم در مورد انتخابات نظری متفاوت دارد و می گوید: این انتخابات از امن ترین انتخابات برگزار شده است. پلیس از کاندیدا ها می خواهد که تنش ایجاد نکنند و بر اساس دستورالعمل ستاد انتخابات کشور تبلیغات کنند. ما اجازه برگزاری هیچ گونه راهپیمایی، کارناوال و راهپیمایی بدون مجوز را نمی دهیم.

گشت ارشاد از یکشنبه در خیابانها

براساس گفته رئیس پلیس کشور از یکشنبه اول اردیبهشت ماه بار دیگر طرح های امنیت اخلاقی به اجرا در می آید. طرحی که قرار است به جای امنیتی کردن جامعه، مقوله امنیت را اجتماعی کند. این طرح امسال نیز به صورت فرهنگی و اجتماعی اجرا می شود تا به جای تنفر مردم به ما توجه کنند.

مرگ ۱۱۳۶ نفر در نوروز

در حالیکه یک هفته از پایان تعطیلات نوروز می گذرد، پزشکی قانونی اعلام کرد از ۲۵ اسفندماه ۹۱ تا ۱۵ فروردین امسال ۱۱۳۶ نفر در تصادفات جانشان را از دست داده اند که استانهای فارس،اصفهان و خراسان رضوی رکوردداران بیشترین تلفات هستند. این در حالی است که ۱۳ فروردین با ۸۴ کشته روزی بود که بیشترین تعداد مرگ های حوادث رانندگی نوروزی در آن اتفاق افتاد و پس از آن ۱۰ فروردین با ۷۰ و ۶ فروردین با ۶۸ نفر، روزهایی بوده اند که پس از سیزده بدر، بیشترین تعداد مرگ در آن ها اتفاق افتاده است.

تامین امنیت مناطق زلزله زده

روز سه شنبه ساعت ۱۶:۲۱ دقیقه بود که زمین بار دیگر در منطقه کاکی بوشهر لرزید. زلزله ای ۶٫۱ ریشتری که منجر به کشته وزخمی شدن بیش از ۸۵۰ هموطن شد. تامین امنیت مناطق زلزله زده یکی از دلنگرانی های آسیب دیدگان بود که به گفته جانشین فرمانده نیروی انتظامی  با حضور نیروهای یگان امداد و ویژه در لحظات اولیه امنیت برقرار شد. ضمن اینکه بالگردهای پلیس نیز برای امدادرسانی به منطقه اعزام شدند. با حضور ماموران و همکاری مردم امنیت مناطق زلزله زده تامین شد.

آرم طرح ترافیک ۹۱ تا پایان فروردین

مسئولان شهرداری اعلام کرده بودند تمامی طرح های ترافیک سال ۹۲ واگذار شده و تعداد کمی از آنها باقی مانده است. اما پلیس که ۱۷ فروردین را زمان اجرای طرح های ترافیکی سال ۹۲ اعلام کرده بود خبر داد ارم های طرح ترافیک سال ۹۱ تا پایان نخستین ماه سال تمدید شود. براین اساس تمامی آرم های طرح ترافیک سال ۹۱ تا روز ۳۱ فروردین اعتبار دارند.

توقیف ۵۷ هزار خودرو در نوروز

در نوروز برخورد با تخلفات حادثه ساز در دستور پلیس قرار داشت. تخلفی که به گفته مسئولان خط قرمز پلیس در نوروز بود. در طول ۱۲ روز فروردین براساس آخرین آمار اعلام شده پلیس، ۵۷ هزار خودرو متخلف ۷۲ ساعت توقیف شدند. خودروهایی که به گفته رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور دو تخلف حادثه ساز را همزمان مرتکب شده بودند.

پراید رکورددار تلفات سفرهای نوروزی

نوروز نیز به پایان رسید. نوروزی که در آن ۱۱۳۶ مسافرش دیگر به بازنگشتند. سفرهایی که استان مازندران رکورد بیشترین سفر را به نام خود ثبت کرد. سفرهایی که به گفته رئیس پلیس راهور بیشترین تصادف های آن در استان های فارس، اصفهان و مرکزی رخ داد. میانگین سنی رانندگانی که دچار تصادف شده اند نیز ۳۶ سال بوده است این در حالی است که میانگین سنی رانندگانی که خودروی آنها واژگون شده ۴۰ سال و رانندگانی که مرتکب تخلف سبقت غیر مجاز و انحراف به چپ شده اند ۳۰ تا ۴۰ سال است البته بیشتر رانندگانی که مرتکب تخلف سرعت غیر مجاز شده اند نیز زیر ۳۰ سال سن دارند.

به گفته سردار مومنی پراید در نوروز بیشترین تلفات را به خود اختصاص داده است.

آخرین قیمت های مواد مخدر

افزایش قیمت مواد مخدر در افغانستان، افزایش قیمت دلار در ایران و بالا بودن ریسک انتقال مواد از مرز باعث شد که قیمت مواد مخدر در کشور افزایش یابد. امروز هر کیلو تریاک به گفته رئیس پلیس کشور  از هفتصد هزار تومان در دو سال گذشته به ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان برسد. البته هروئین نیز از کیلویی ۳ میلیون تومان به ۱۴ میلیون تومان افزایش پیدا کرد. این در حالی بود که قیمت شیشه نیز از ۵ میلیون تومان به ۱۷ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است. این افزایش قیمت در افزایش وقوع سرقت های خرد تاثیر دارد.

منبع : شفاف

فروردین ۲۲ام, ۱۳۹۲ | دسته: مجـله خبـــــری

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


19299