نام سايت نام سايت

گریه هلندی ها برای شهاب حسینی

برچسب ها:

shahab hosseini 7 هلندی ها برای شهاب حسینی گریه کردند !

هلندی ها برای شهاب حسینی گریه کردند…

 

تماشا: فیلم «جدایی نادر از سیمین» ساخته تحسین شده “اصغر فرهادی” در روزهای آغازین سال ۹۱ همچنان خبرساز است. اگر به سایت ها و روزنامه ها سری بزنید. روزی نیست که خبر جدیدی از موفقیت های فیلم جدایی نادر از سیمین نباشد. اما مردم کشورهای مختلف استقبال قابل توجهی از این ساخته فرهادی کرده اند. هنرمندان مطرح ایرانی در گفت و گو با رسانه های مختلف روایت های جالبی از این استقبال بازگو کرده اند.

روایت محمدعلی کشاورز از استقبال مردم بلژیک

محمدعلی کشاورز، بازیگر پیشکسوت سینمای ایران در بخش هایی از تازه ترین مصاحبه خود با بانی فیلم در این باره گفته:«پیش از اینکه فیلم فرهادی در اسکار مطرح شود دخترم در بلژیک این فیلم را دید و بسیار برایم از ویژگی های این فیلم سخن گفت. دخترم برایم می گفت در بلژیک مخاطبان چنان استقبالی از این فیلم کردند که حساب نداشت».

کشاورز دز ادامه مصاحبه خود گفته است:«خیلی دوست دارم با فرهادی صحبت کنم و او را ببینم. نکته بسیار مهمی که می خواهم به فرهادی بگویم این است که حرف های بسیار خوبی هنگام دریافت جایزه اسکار بیان کرد. اینکه گفت فیلم را برای ملتم ساختم و جایزه ام را به ملتم تقدیم می کنم بسیار حائز اهمیت است».
پاک کردن زنگار دل

سعید نیک پور، هنرمند مطرح سینما و تلویزیون که مدتی است به خارج از کشور مهاجرت کرده، در بخش هایی از جدیدترین مصاحبه اش گفته است:«سال گذشته اتفاقی در آمستردام افتاده که می خواهم با خوشحالی از این اتفاق صحبت کنم. سال گذشته شاهد افتخاری بزرگ در آمستردام بودم که تمام زنگ دل من را پاک کرد و آن هم دیدن جدایی نادر از سیمین در این شهر بود. یعنی اولین باری بود که این افتخار را احساس کردم و وقتی از من سوال می کردند می گفتم این فیلم متعلق به ایران است و دارد به زبان من حرف می زند. من و پسرم که در جمع هلندی ها حضور داشتیم فیلم جدایی را دیدیم و چه استقبال عجیبی از این فیلم شده بود! در چهار سالن سینما آن را نمایش می دادند. کاری که برای فیلمی مثل تایتانیک انجام داده بودند. بلیت را باید از یک هفته قبل رزرو می کردیم و من فیلم را در فضایی دیدم که یک ایرانی حضور نداشت. اما انگار کل ایران آنجا بود. جالب بود مردمی که صددرصد با فرهنگ ما متفاوت هستند فیلم را درک کرده بودند، وقتی شهاب حسینی آن طور به سر و صورت خودش می کوبید صدای گریه هلندی ها را می شنیدم. روز نمایش این فیلم در هلند یکی از بهترین روزهای زندگی من در هلند بود.»
تاثیرات جایزه فرهادی از نظر میلانی

اما تهمینه میلانی، کارگردان سینما نظر متفاوتی درباره تاثیرات موفقیت فیلم فرهادی دارد!

به اعتقاد میلانی؛ مهم تر از دریافت جایزه، اتفاقی بود که در ایران افتاد. چیزی که این روزها کم شاهد آن هستید:

«یک شادی و همدلی عمومی. هیجانی که نتیجه امیدبخش آن شامل اکثریت مردم، گروه های اجتماعی، سنی، طبقاتی، قومی و فرهنگی شد و برخلاف تبلیغات منفی ای که ایرانیان را جنگ طلب و مدام در حال کشیدن نقشه های تروریستی نشان می دهد، آنها را مانند انسان های کشورهای متمدن و با احساساتی انسانی به نمایشی گذاشت».

 

فروردین ۲۶ام, ۱۳۹۱ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


84103