نام سايت نام سايت

کرایه‌ها قرار بود ۲۵ تومان افزایش یابد

تمدن: کرایه‌ها قرار بود ۲۵ تومان افزایش یابد
جام جم آنلاین: استاندار تهران با انتقاد از افزایش غیرقانونی کرایه حمل و نقل عمومی در پایتخت گفت: توافق ما با شورای شهر افزایش ۲۵ تومانی کرایه‌ها بود اما گزارش بازرسان استانداری و فرمانداری تهران از سطح شهر حاکی از افزایش کرایه‌ها در برخی خطوط اتوبوسرانی تا ۱۱۰ تومان است.

مرتضی تمدن در گفتگو با مهر با اشاره به آخرین تصمیمات جلسه مشترک بررسی نرخ کرایه های حمل و نقل عمومی پایتخت گفت: افزایش کرایه تاکسی ها خلاف توافقات بود زیرا قرار بود کرایه ها بیشتر از ۲۵ تومان افزایش نیابد.

وی افزود: روز گذشته شورای شهر تهران و شرکت اتوبوسرانی با حضور نمایندگان وزارت کشور و فرمانداری تهران تشکیل جلسه دادند تا قیمتی که قرار بود اعمال شود. بر این اساس مسافرانی که در خطوط طولانی نظیر راه آهن تا تجریش و آزادی تا تهرانپارس تردد می کنند چناچه تا میدان فردوسی و یا میدان ولیعصر (عج) از اتوبوس پیاده شوند ۵۰ درصد نرخ کرایه مصوب را پرداخت می کنند.

تمدن تصریح کرد: همچنین افرادی که از میدان فردوسی و میدان ولیعصر (عج) تا مقصد از اتوبوس استفاده می کنند نیز ۵۰ درصد نرخ کرایه مصوب را پرداخت کنند.

استاندار تهران گفت: خطوط راه آهن ـ تجریش و آزادی ـ تهرانپارس از جمله خطوط پرتردد و طولانی شهر تهران محسوب می شود و آخرین تصمیمات نرخ های کرایه بر مبنای این خطوط مصوب شده است.

وی اظهار داشت: نحوه محاسبه کرایه خطوط اتوبوس با استفاده از کارت ها بر اساس نرخ جدید باید در سیستم اتوبوسرانی تعریف شود تا امکان محاسبه ۵۰ درصدی کرایه ها بر اساس مقصد فراهم شود.

استاندار پایتخت گفت: افزایش نرخ کرایه تاکسی ها تا ۱۵ درصد است و چنانچه راننده تاکسی مبلغی اضافه بر این نرخ مصوب اخذ کند در بازرسی تاکسیرانی تهران مورد پیگرد قرار می گیرد.

تمدن با بیان اینکه شورای شهر هر توافقی را که انجام می‌دهد باید به فرمانداری تهران ارسال کند، گفت: این مصوبات باید پس از تصویب و ابلاغ تصمیمات اجرایی شود اما متاسفانه این کار نیز انجام نشده است در حالی که براساس گزارش ها و اعزام بازرسان استانداری و فرمانداری تهران به سطح شهر در برخی از خطوط اتوبوسرانی، کرایه ها تا ۱۱۰ تومان افزایش یافته است.

استاندار تهران گفت: منتظر هستیم نتایج جلسه اخیر شورای شهر اجرایی شود و چنانچه احساس کنیم که نیاز به پیگیری دارد این مساله را شخصا تا اصلاح سریع قیمتها پیگیری می کنم.

تیر ۶ام, ۱۳۹۰ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


70371