نام سايت نام سايت

چاق ترین مردم جهان در جزیره دلپذیر+تصاویر

http://www.nazpatogh.com/aban90/995a612d80dfe71e1cea590a27cdb8e8.jpg

چاق ترین مردم در جزیره دلپذیر

چه عاملی باعث شده تا مردم این جزیره چاق شوند…

از دلایل اصلی چاقی مردم نائورو دریافت ماهانه‌های ثابت از دولت، واردات محصولات و بازی‌های کامپیوتری و مواد خوراکی چاق کننده و رواج گسترده پدیده شهر نشینی و زندگی راحت مردم این جزیره است که سبب شده متوسط وزن مردم این کشور به سرعت بالا برود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مردم جمهوری نائورو در جنوب اقیانوس آرام چاق ترین مردم جهان هستند. به گزارش وب سایت «بیزنس اینسایدر» بر اساس آمارهای سازمان بهداشت جهانی مجمع الجزایر جنوب اقیانوس آرام با بیش از ۱۰۰ میلیون نفر جمعیت چاق ترین افراد جهان را در خود جای داده است.

یکی از این کشورها جمهوری کوچک نائورو است که در سال ۲۰۰۷ نامش در کتاب رکوردهای گینس به عنوان چاق ترین مردم جهان ثبت شد. بر اساس آمارها بیش از ۹۴ درصد از جمعیت ۹۳۰۰ نفری این کوچک ترین جمهوری جهان با معضل چاقی و اضافه وزن روبرو اند.

نقشه
نقشه کشور نائورو

جمهوری نائورو که از آن  به عنوان «جزیره دلپذیر» یاد می شد در سال ۱۹۶۸ مستقل شد و پس از واتیکان کم‌جمعیت‌ترین کشور جهان است.این جزیره کوچک با ۲۱ کیلومتر مربع در منطقه میکرونزی قاره اقیانوسیه در جنوب اقیانوس آرام واقع شده است.

پیشه اصلی اهالی جزیره نائورو «آبزی‌پروری» بوده است و نارگیل و میوه پاندانوس از محصولات کشاورزی عمده این کشور میکروسکوپی به شمار می رود.؛ اما در دهه های اخیر رشد عظیم ثروت نائورو به واسطه درآمد عظیم این کشور از معادن غنی “فسفات” و صادرات گسترده این محصول معدنی که منبع تولید کودهای شیمیایی است، ثروت عظیمی را برای این کشور رقم زده بود اما پس از اتمام ذخائر معادن نائورو این کشور در وضعیت مالی دشواری قرار گرفت.

 سواحل

سازمان بهداشت جهانی دلیل اصلی چاقی مردم ساکن مجمع الجزایر جنوب اقیانوس آرام من جمله جزیره کوچک نائورو را تغییر سبک زندگی از زندگی قبیله ای و بومی به زندگی شهر نشینی اعلام کرده است.

مجمع الجزایر اقیانوس آرام بیش از ۷۵۰۰ جزیره بزرگ و کوچک را شامل می شوند که در مساحتی بیش از ۳۰ میلیون کیلومتر مربع پراکنده شده‌اند.

نقشه

جمهوری کوچک نائورو به لحاظ درآمد سرانه دومین کشور مرفه جهان به شمار می رود.

از نظر بسیاری از ناظران یکی از دلایل اصلی چاقی مردم نائورو دریافت ماهانه های ثابت از دولت، واردات محصولات و بازی های کامپیوتری و مواد خوراکی چاق کننده و رواج گسترده پدیده شهر نشینی و زندگی راحت مردم این جزیره است که سبب شده ، متوسط وزن مردم این کشور به سرعت بالا برود.

مردم چاق

بر اساس آمارهای سازمان بهداشت جهانی متوسط وزن یک مرد نائورویی ۳۷۵ پوند (هر پوند ۴۵۰ گرم است) و متوسط وزن هر نوزاد نائورویی به هنگام تولد ۱۵ پوند است.

چاق

جزیره

چاق

منبع : شبکه خبر

تیر ۲۰ام, ۱۳۹۲ | دسته: مجـله خبـــــری

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


17360