نام سايت نام سايت

پیش بینی افزایش قیمت خودروها

برچسب ها:

http://www.nazpatogh.com/aban90/c492a968d2bafd697413a4c62d47680a.jpg

افزایش قیمت خودروها در راه است …

نوسان نرخ ارز و عدم عرضه خودرو توسط شرکت‌های خودروساز در حالی طی هفته‌های اخیر ادامه دارد که هیچ نظارتی بر روند قیمت‌ها و عملکرد خودروسازان مشاهده نمی‌شود. این موضوع باعث افزایش دوباره قیمت‌ها و بلاتکلیفی خریداران در معامله خودرو شده است.

به گزارش قدس انلاین به نقل از فارس ، در حال حاضر هر دستگاه پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با افزایش ۴ میلیون تومانی نسبت به هفته گذشته، ۲۹٫۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

همچنین هر دستگاه پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با رشد ۲ میلیون تومانی، ۳۴ میلیون تومان و هر دستگاه پژو ۲۰۶ تیپ ۶ با افزایش ۲٫۵ میلیون تومانی به قیمت ۳۹٫۵ میلیون تومان به خریداران عرضه می‌شود.

قیمت پژو ۲۰۶ صندوقدار مدل V20 نیز با ۳٫۵ میلیون تومان افزایش به ۲۸ میلیون تومان رسیده و پژو ۲۰۷ دنده اتوماتیک با رشد ۲ میلیون تومانی به ۴۳ میلیون تومان رسیده و نوع دنده معمولی این خودرو نیز با ۵۰۰ هزار تومان افزایش به قیمت ۳۶ میلیون تومان به خریداران عرضه می‌شود.

در مورد پژو ۴۰۵ نیز می‌توان به افزایش یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی قیمت این خودرو اشاره کرد به طوری که در حال حاضر با قیمت ۱۹٫۵ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

رشد قیمت پژو پارس سال نیز ۴ میلیون تومان بوده و در حال حاضر این خودرو با قیمت ۲۹٫۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

تندر ۹۰ ایران خودرو هم طی هفته‌ اخیر از افزایش قیمت‌ها بی‌نصیب نبوده و این خودرو با رشد یک میلیون تومانی در حال حاضر ۲۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت سمند ال ایکس نیز با رشد یک میلیون تومانی به ۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده و در مورد خودروی شاسی بلند ایران‌خودرو یعنی سوزوکی گرند ویتارا نیز می‌توان به افزایش ۲۰ میلیون تومانی قیمت این خودرو طی هفته اخیر اشاره کرد که در حال حاضر ۹۵ میلیون تومان معامله می‌شود.

در مورد محصولات سایپا نیز می‌توان به ثبات قیمت تیبا اشاره کرد که در حال حاضر این خودرو ۱۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

سایپا ۱۱۱ و سایپا ۱۳۱ هم بدون تغییر قیمت نسبت به هفته گذشته به ترتیب ۱۳٫۵ و ۱۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله می‌شوند.

قیمت سایپا ۱۳۲ نیز طی هفته اخیر تغییری نداشته و این خودرو ۱۳٫۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

تندر ۹۰ پارس خودرو هم با یک میلیون تومان افزایش، ۲۶ میلیون تومان معامله می‌شود و قیمت هر دستگاه تیانا با افزایش ۱۰ میلیون تومانی به ۱۱۵ میلیون تومان رسیده است.

افزایش قیمت ماکسیما نیز طی هفته اخیر ۱۹ میلیون تومان بود و در حال حاضر این خودرو ۹۱ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. مگان نیز با افزایش قیمت ۳ میلیون تومانی، حدود ۶۰ میلیون تومان به خریداران عرضه می‌شود.

در مورد خودروهای خارجی نیز می‌توان به افزایش قابل توجه قیمت این خودروها با توجه به نوسان نرخ ارز و اثرات ناشی از آن با وجود واردات این گروه از خودروها با ارز مرجع اشاره کرد.

افزایش قیمت پرادو در بازار ۲۰ میلیون تومان بوده و در حال حاضر این خودرو ۲۱۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت یاریس هاچ بک نیز با ۵ میلیون تومان افزایش به ۶۵ میلیون تومان رسیده اما قیمت کرولا بدون افزایش طی هفته اخیر، ۹۰ میلیون تومان باقی مانده است.

در مورد اسپورتیج نیز می‌توان به رشد ۲۵ میلیون تومانی قیمت این خودرو اشاره کرد که در حال حاضر ۱۴۰ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

افزایش قیمت موهاوی نیز طی هفته اخیر ۲۰ میلیون تومان بود و هم‌اکنون این خودرو با قیمت ۱۵۰ میلیون تومان به خریداران عرضه می‌شود.

قیمت هر دستگاه مزدا ۲ با یک میلیون تومان افزایش به ۵۳ میلیون تومان رسیده و هر دستگاه مزدا ۳ نیز با رشد قیمت ۱۰ میلیون تومانی، ۹۵ میلیون تومان در بازار عرضه می‌شود.

قیمت هیوندایی I20 با ۷ میلیون تومان افزایش به ۶۰ میلیون تومان رسیده و هیوندایی I30 نیز با افزایش ۱۷ میلیون تومانی، ۸۵ میلیون تومان خرید و فروش می شود.

افزایش قیمت آزرا نیز طی هفته اخیر ۲۰ میلیون تومان بوده و در حال حاضر این خودرو ۱۵۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

در این مدت جنسیس افزایش قیمت ۱۷ میلیون تومانی را تجربه کرده و قیمت این خودرو به ۱۵۰ میلیون تومان رسیده است.

در مورد سوناتا نیز می‌توان به رشد ۲۲ میلیون تومانی قیمت این خودرو اشاره کرد که در حال حاضر ۱۲۵ میلیون تومان معامله می‌شود.

 

منبع : ایران ویج

بازنشر : نازپاتوق.کام

 

آبان ۱۰ام, ۱۳۹۱ | دسته: مجـله خبـــــری

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


48289