نام سايت نام سايت

پژو ۲۰۶ از رده بندی کیفیت کنار گذاشته شد!!!

برچسب ها:

http://www.nazpatogh.com/aban90/5146fede3c17fa8aa560cc8e64cc0d98.jpg

خروج پژو ۲۰۶ از جدول رده بندی کیفیت…

 شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران که مسوول ارزیابی کیفیت خودروهای تولید داخل است، خودروهایی را که تولیدشان متوقف شده یا تیراژ بسیار پایینی دارند را مورد ارزیابی کیفی قرار نمی‌دهد.

 

  اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

این اتفاق در مورد خانواده ۲۰۶ نیز رخ داده و خودرویی که همواره در جدول رده بندی کیفیت در رده های بالا قرار می گرفت از این جدول خداحافظی کرده است.در تازه ترین گزارش کیفی خودروهای داخلی جای خالی بسیاری از خودروها دیده می شود اما جای خالی یکی از این خودروها بیش از بقیه خود را نشان می دهد و آن هم محصولی است که این روزها کاهش عرضه قیمت آن را به ۲۲٫۵ میلیون تومان رسانده است.

کاهش شدید تولید که باعث شده قیمت خانواده پژو ۲۰۶ در بازار به ۲۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا ۳۴ میلیون تومان برسد به طور کلی خانواده ۲۰۶ را از سیستم بازرسی کیفی حذف کرده است.اما درگزارش ارزیابی کیفیت خودروهای تولید داخل که مربوط به ۳۱ مرداماه تا ۸مهرماه سال جاری است بازهم این ژاپنی ها بودند که صدر جدول رده بندی کیفی خودروهای تولید داخل را از آن خود کردند تا نشان دهند که با چهار نماینده همچنان باکیفیت ترین خودروهای تولید داخل ایران به شمار می روند.

 

در مهرماه سال جاری از میان ۲۰ خودرو سواری تولید داخل نیسان تیانا بازهم عنوان باکیفیت ترین خودرو تولید داخل را به خود اختصاص داد تا همچنان بدون رقیبی جدی عنوان باکیفیت ترین سواری تولید داخل را در کارنامه خود حفظ کند.

در مهرماه سال جاری پارس خودرو با تولید تیانا و ماکسیما سهم خود را در صدر این جدول تثبیت کرد. گروه بهمن هم با مزدا ۳ در صدر جدول باکیفیت ترین خودروهای ایران نشست. ایران خودرو هم با گرند ویتارا حضور خود را در صدر جدول کیفی ترین خودروهای تولید داخل نشان داد.

در تازه‌ترین رده ‌بندی سطح کیفی خودروهای داخلی، در مهرماه امسال خودروهای مذکور عناوین اول تا چهارم را از آن خود کردند وخودروهای سایپا۱۳۱X، سایپا۱۳۲X و سایپا۱۳۱X پارس خودرو به عنوان بی‌کیفیت‌ترین خودروهای تولید داخل معرفی شدند.

در این رده‌بندی که از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ارائه شده و مربوط به کیفیت خودروهای تولید داخل در مهرماه امسال است، در مجموع ۲۰ خودرو از ۴۵ خودرویی که در داخل کشورتولید یا مونتاژ داخل می شوند، مورد ارزیابی کیفی قرار گرفته و در دو دسته خیلی خوب، خوب تقسیم شده‌است.

طبق معمول رتبه‌بندی‌های قبلی، این ماه نیز سطح کیفی خودروهای تولیدی در ۹ معیار سیستم فنربندی، تعلیق و فرمان، موتور، ترمز، تجهیزات الکتریکی، تزئینات داخلی و خارجی، صداهای غیرعادی، بدنه، نفوذ آب و رنگ مورد ارزیابی قرار گرفته و ۲۳ خودرو مورد نظر، بر اساس مجموع نمرات منفی به دست آمده رتبه‌بندی شده‌اند./خبرآنلاین

  پژو پارس:۲۶ میلیون تومان/ویتارا از ۸۰ میلیون رد شد

 

جدول قیمت ۸ مدل خودرو ساخت داخل

  اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

منبع : بیتوته

بازنشر : نازپاتوق.کام

 

مهر ۱۱ام, ۱۳۹۱ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


20425