نام سايت نام سايت

پلیس در تعقیب مرد هزار چهره!

http://www.nazpatogh.com/aban90/1add218197ea3922a7016ff41fc8e6ba.jpg

پلیس به دنبال مرد هزار چهره

 

جام جم آنلاین: تحقیقات پلیس برای دستگیری مرد هزار چهره که با جعل مشخصات افراد از حساب آنها برداشت می کرد با کشف سرنخ هایی وارد مرحله تازه‌ای شد.

به گزارش روز یکشنبه جام جم آنلاین از پلیس آگاهی تهران بزرگ، ۱۶ بهمن ماه سال گذشته فردی با مراجعه به کلانتری ۱۰۸ نواب به مأموران اعلام کرد که از حساب های بانکی متعلق به وی ، مجموعا مبلغ ۳۰ میلیون تومان برداشت غیر قانونی شده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای ناحیه ۱۰ تهران ، پرونده جهت رسیدگی تخصصی در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با ارجاع پرونده به پایگاه هشتم پلیس آگاهی، مالباخته با حضور در پایگاه هشتم پلیس آگاهی به کارآگاهان عنوان داشت که فرد یا افرادی با جعل هویت وی اقدام به ابطال کارت های عابر بانک های وی کرده و پس از دریافت عابر بانک جدید (به همراه رمز جدید) اقدام به برداشت وجه از حساب های بانکی وی در شعبات «عسگری» و «آرمیتا» کرده اند.

با توجه به اظهارات مالباخته ، کارآگاهان با شناسایی شعبه بانکی محل دریافت کارت عابر بانک، به تحقیق از مسوول صدور کارت های عابر بانک پرداخته و مشخص شد که جوانی حدودا ۳۰ ساله با معرفی خود تحت عنوان هویت مالباخته ، مدعی فقدان کارت عابر بانک های خود شده و با ارائه اسناد و مدارک شناسایی مجعول اقدام به دریافت مجدد عابر بانک های جدید نموده و بلافاصله پس از دریافت عابر بانک ها ، با مراجعه به دو صرافی واقع در میدان صادقیه و خیابان میرداماد اقدام به خرید سکه، طلا و دلار ـ جمعا به ارزش تقریبی ۳۰ میلیون تومان ـ کرده است.

رییس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه اعلام این خبر، افزود: با شناسایی دو صرافی محل خرید سکه های طلا و دلار ، کارآگاهان با مراجعه به این مراکز تجاری اقدام به بازبینی تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته کرده و در بررسی های خود موفق به شناسایی جوان حدودا ۳۰ ساله ای شدند که با مراجعه به این دو صرافی اقدام به خرید طلا و دلار کرده است.

سرهنگ میرزکی با اشاره به دستور انتشار بدون پوشش چهره متهم متواری، گفت: با توجه به شیوه و شگرد استفاده شده در برداشت غیر مجاز از حساب های بانکی متعلق به مالباخته که متهم اطلاعات دقیقی از هویت مالباخته در اختیار داشت و در شرایطی که این احتمال می رفت که مالباخته با مشاهده تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته موفق به شناسایی هویت متهم پرونده شود اما بر خلاف کارمند شعبه بانک که موفق به شناسایی تصویر متهم شده بود ، مالباخته موفق به شناسایی متهم نگردید که در ادامه رسیدگی به این پرونده دستور انتشار بدون پوشش تصاویر بدست آمده از متهم تعقیب پلیس آگاهی ، از سوی بازپرس محترم پرونده صادر گردید لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصویر متهم شده اند درخواست می شود تا هر گونه اطلاعات در خصوص هویت واقعی متهم ، مخفیگاه و یا محل های تردد این شخص را از طریق شماره تماس ۲۱۸۶۶۰۲۸ ، در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند. همچنین از سایر شکات احتمالی که موفق به شناسایی تصویر متهم شده اند نیز دعوت می شود تا جهت طرح شکایات خود و همچنین بازبینی تصاویر دقیق تر موجود از متهم ، به پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در میدان حر ـ انتهای خیابان ۱۲ فروردین مراجعه نمایند.

 

بازنشر : نازپاتوق

منبع : جام جم آنلاین

خرداد ۱۵ام, ۱۳۹۱ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


91975