نام سايت نام سايت

پشت پرده تغییر رنگ لباس تیم ملی فوتبال برای بازی امروز!؟

برچسب ها:

http://www.nazpatogh.com/aban90/b4fa441a0167d3f96a1a7e2611701aaf.jpg

چرا ایران رنگ قرمز را انتخاب کرد…

گروه ورزش : دیروز و پس از جلسه مسوولان برگزاری بازی ایران – کره‌جنوبی با سرپرست‌های دو تیم اتفاق عجیبی رخ داد. رنگ پیراهن تیم ملی برای این بازی قرمز در نظر گرفته شد تا کره‌جنوبی مجبور شود رنگ جدیدی برای لباس‌های خود انتخاب کند. اگرچه رنگ پیراهن اول تیم ملی ایران سفید است اما تصمیم مسوولان فدراسیون و کارلوس کی‌روش این بود که تیم ملی برای این بازی حساس قرمز بپوشد. هنوز مشخص نیست چرا مسوولان تیم ملی چنین تصمیمی اتخاذ کرده‌اند اما گفته می‌شود بحث روانشناسی در رابطه با این حرکت خاص وجود دارد.

به گزارش رجانیوز، روانشناسان اعتقاد دارند هیچ رنگی به اندازه رنگ قرمز نمی‌تواند چشم‌ها را به سمت خود جلب کند. به گفته آنها این رنگ سرشار از انرژی و هیجان است و می‌تواند به انسان انگیزه بالایی تزریق کند. با تمام این خوبی‌ها، رنگ قرمز مشکلاتی را هم پیش می‌آورد. این رنگ کمی خشونت اضافی به شخص انتقال می‌دهد که البته با توجه به حساسیت بازی ایران – کره‌جنوبی می‌تواند درصد درگیری و جنگندگی را بالا و بالاتر ببرد.
درست است که پیراهن اول تیم ملی ایران سفیدرنگ است اما از آنجایی که طبق قانون میزبان می‌تواند به عنوان تیم اول رنگ پیراهن خود را ابتدا انتخاب کند، مسوولان فدراسیون فوتبال تصمیم گرفتند بازیکنان تیم ملی را با پیراهن قرمز به مصاف کره‌جنوبی بفرستند.
یک میزبان باهوش با این حربه‌ها می‌تواند جنگ روانی را برای میهمان خود به‌وجود بیاورد. جدا از تماشاگران پرشور ایرانی که می‌توانند کفه ترازو را به سود تیم ملی سنگین کنند، تیزهوشی دست‌اندرکاران فدراسیون فوتبال در انتخاب رنگ قرمز برای پیراهن تیم ملی هم می‌تواند بار روانی برای کره‌جنوبی به‌وجود بیاورد و اثر منفی روی روحیه بازیکنان این تیم بگذارد.
همه می‌دانیم که پیراهن اصلی تیم ملی کره‌جنوبی قرمز رنگ است و آنها در تفکرات پیش از بازی ذهن خود را همواره به پوشیدن این رنگ و البته پیراهن سفید تیم ملی ایران معطوف کرده‌اند. بر همین اساس انتخاب رنگ قرمز از سوی مسوولان فدراسیون فوتبال ایران می‌تواند پیش‌فرض‌های ذهنی حریف را به‌هم بریزد و روحیه آنها را پیش از بازی پایین بیاورد.
رنگ قرمز پر از انرژی و هیجان است. جدا از بحث کارشناسی، تجربه نشان داده رنگ قرمز برای فوتبال ما خوش‌یمن بوده و ثمربخش. به همین خاطر مسوولان فدراسیون فوتبال ایران یکی دو روز قبل پیشنهاد بازی با پیراهن قرمز را پیش روی کارلوس کی‌روش گذاشتند تا او نظر نهایی را در این رابطه اعلام کند.
کی‌روش از مسوولان فدراسیون فوتبال دو سه روز وقت خواست و سرانجام پاسخ مثبت خود را به این پیشنهاد اعلام کرد. همین مساله دلیلی بود تا تیم ملی یک جلسه تمرینی را با پیراهن قرمز انجام دهد و ملی‌پوشان بازی با این رنگ پیراهن را تجربه کردند.
حالا قرار است تیم ملی ایران قرمز بپوشد و کره‌جنوبی سفید. پیروزی تیم ملی چه با پیراهن سفید و چه با لباس قرمز رنگ خواسته تمام فوتبالی‌ها و مردم است. تیم ملی هر رنگ لباسی را بپوشد منتخب فوتبال ایران است. این تیم منتخب حالا به دلایل روانشناسی و البته کمی هم به واسطه راه‌اندازی جنگ روانی با پیراهن قرمز رنگ به مصاف کره می‌رود.
آیا با لباس قرمزرنگ که هیجان و انرژی مضاعفی به بازیکنان و تماشاگران می‌دهد می‌توانیم از سد کره جنوبی عبور کنیم یا اینکه نتیجه دیگری رقم خواهد خورد؟
منبع : رجانیوز
بازنشر : نازپاتوق.کام
مهر ۲۵ام, ۱۳۹۱ | دسته: اخـبار ورزشی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


88280