نام سايت نام سايت

پشت پرده اردوی تیم ملی فوتبال ایران-بازوبند کاپیتانی به کریمی رسید

http://www.persianv.com/sport/khabar/n001125.jpg

اوضاع و احوال ملی پوشان در اردو چه طوره…

 

درگیری پنهان برخی بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران با یگدیگر هرچند با پادرمیانی مسوولان نزدیک تیم ملی به صفحات رسانه‌های گروهی کشیده نشد اما برخی بازیکنان ملی ایران نسبت به شرایط کنونی حاکم در تیم ملی به شدت اعتراض دارند.

سرویس ورزش افکارنیوز: توقف تیم ملی فوتبال ایران در بازی برابر تیم ملی قطر نگرانی اهالی فوتبال را به شکل قابل توجهی افزایش داد اما به عقیده برخی نزدیکان تیم ملی مشکلات حاشیه‌ای موجود در

اردوی تیم ملی بیشتر از این اتفاق نگران کننده است زیرا بازیکنان تیم ملی در شرایط کنونی با یکدیگر ارتباط مناسبی ندارند و کدورت‌های به وجود آمده بین برخی بازیکنان بزرگ تیم ملی فضا را طوری فراهم آورده که ممکن است در آینده این اتفاق ایجاد مشکل کند.

درگیری پنهان برخی بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران با یگدیگر هرچند با پادرمیانی مسوولان نزدیک تیم ملی به صفحات رسانه‌های گروهی کشیده نشد اما برخی بازیکنان ملی ایران نسبت به شرایط کنونی حاکم در تیم ملی به شدت اعتراض دارند، به همین دلیل برای کارلوس کی‌روش پیغام فرستادند تا به این وضعیت پایان دهد زیرا روند کنونی به سود تیم ملی فوتبال ایران نیست.

گفته می‌شود جرقه اصلی اختلاف میان بازیکنان تیم ملی بر سر کاپیتانی جواد نکونام زده شده است، برخی بازیکنان با کاپیتانی جواد نکونام در تیم ملی فوتبال ایران مخالفند، به همین دلیل با ایجاد مشکل

برای این بازیکن آرامش تیم ملی را برهم زدند تا کادر فنی تیم ملی با مشکلی بزرگ مواجه شود، البته در این میان بازیکن ایرانی تیم فوتبال اوساسونا نیز دارای تقصیر است چون وی نیز با برخی رفتارها باعث شده این فضا ملتهب‌تر از قبل شود.

مخالفان کاپیتانی جواد نکونام با اشاره به رفتارهای این بازیکن در جریان تمرینات تیم ملی و بازی‌های این تیم به سرمربی تیم ملی پشنهاد داده‌اند با توجه به حضور علی کریمی در ترکیب تیم ملی بازوبند

به دست کریمی بسته شود تا به بهانه رفتار خوب کریمی با بازیکنان تیم ملی مشکل به وجود آمده برطرف شود اما تا این لحظه کارلوس کی‌روش با این مساله موافقت نکرده است.

اما احتمال می‌رود کی‌روش برای فروکش کردن اعتراض‌ها بازوبند کاپیتانی را از جواد نکونام بگیرد تا پیشنهاد بازیکنان عملی شود، برخی نزدیکان کی‌روش معتقدند سرمربی پرتغالی تیم ملی ابتدا با این تصمیم موافق نبوده است

اما پس از نمایش ضعیف کاپیتان تیم ملی در جریان بازی ایران و قطر و درگیری لفظی جواد نکونام و آندرانیک تیموریان در جریان بازی که مورد اشاره عادل فردوسی پور گزارشگر بازی نیز قرار گرفت، به این باور رسیده است که می‌تواند با تغییر کاپیتانی تیمش قدری مشکلات به وجود آمده را مدیریت کند.

پیش بینی می‌شود با شرایط به وجود آمده برای تیم ملی فوتبال ایران به ویژه پس از توقف برابر تیم ملی قطر در ورزشگاه ۱۰۰ هزار نفری آزادی در مرحله بعدی اردوی تیم ملی اتفاقات جدیدی در تیم کارلوس

کی‌روش روی بدهد، تغییر در کاپیتانی تیم ملی می‌تواند یکی از مهمترین اتفاقات اردوی اتی باشد اما قطعا این تغییرات در حوزه‌های دیگر نیز مشاهده خواهد شد.

گفته می‌شود کارلوس ‌کی‌روش برای انجام امور سرپرستی تیم ملی فوتبال ایران حامد مومنی مترجم سابق خود را در نظر گرفته است اما مقاومت‌های برخی افراد مسوول در فدراسیون فوتبال مانع از معرفی

وی به عنوان سرپرست تیم ملی شد به همین دلیل انتخاب مومنی به بعد از بازی برابر قطر موکول شد تا گزینه سرمربی پرتغالی تیم ملی به عنوان سرپرست جدید تیم ملی معرفی شود.

اما شایعات نزدیک به واقعیت حکایت از این دارد که کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تصمیم دارد برای بازی سوم ایران، روی نام برخی بازیکنان قلم قرمز بکشد تا شاید با این ترفند بازیکنان

حاضر در اردو با انگیزه بیشتری برای تیم ملی بازی کنند. به همین خاطر باید منتظر خانه تکانی کی روش در تیم ملی فوتبال ایران نیز باشیم تا بازی برابر لبنان با شرایطی کاملا متفاوت برگزار شود.

پرشین وی

خرداد ۲۸ام, ۱۳۹۱ | دسته: اخـبار ورزشی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


57240