نام سايت نام سايت

پرداخت وام ازدواج توسط بانک کشاورزی آغاز شد

پرداخت تسهیلات ازدواج از امروز به مدت ۲ ماه در بیش از ۲ هزار شعبه از بانک کشاورزی در سراسر کشور آغاز شد.

مدیر امور اعتبارات و بانکداری شرکتی بانک کشاورزی بیان کرد: در راستای رسالت اجتماعی بانک کشاورزی این تسهیلات در قالب طرح ضربتی وام قرض الحسنه ازدواج برابر دستور العمل بانک مرکزی پرداخت می شود.

‘فرهاد فنودی،’مدیر امور اعتبارات و بانکداری شرکتی بانک کشاورزی  بیان کرد: براساس مقررات بانک مرکزی در مرحله جدید طرح ضربتی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج ۶۴ هزار فقره در مدت ۹ هفته در ماه های مرداد و شهریورماه امسال به متقاضیان ارایه می شود.
مدیر امور اعتبارات و بانکداری شرکتی بانک کشاورزی در ادامه گفت: براساس این دستورالعمل هر هفته هفت هزارو ۱۰۰ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت خواهد شد.
فنودی شرایط دریافت وام را ابتدا ثبت نام مزدوجین در سامانه تسهیلات ازدواج بانک مرکزی اعلام کرد و گفت: در صورتی که متقاضیان بانک کشاورزی را انتخاب کرده باشند با مراجعه به شعب بانک کشاورزی در سراسر کشور و ارایه کامل مدارک و مستندات می توانند در مدت ۴۸ ساعت از این تسهیلات برخوردار شوند.
مدیر امور اعتبارات و بانکداری شرکتی بانک کشاورزی اظهاد داشت :مجموع مبلغ پرداختی برای زوجین ۲۰۰ میلیون ریال( ۲۰ میلیون تومان) درنظر گرفته شده است.
فرهاد فنودی اضافه کرد: براساس مصوبه جدید زوجین برای دریافت این تسهیلات باید علاوه بر مستندات شناسنامه، کارت پایان خدمت، کارت ملی و یک ضامن مورد قبول به بانک معرفی کنند.

مدیر امور اعتبارات و بانکداری شرکتی بانک کشاورزی کارمزد این تسهیلات را ۴ درصد عنوان کرد و گفت: بازپرداخت تسهیلات قرض الحسنه مطابق با دستور العمل بانک مرکزی ۶۰ ماه و به مدت پنج سال است.
فتودی اظهار داشت: بخشنامه ارایه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به دو هزار شعبه بانک کشاورزی ابلاغ شده است تا هرچه سریعتر نسبت به این مهم اقدام کنند.
مدیر امور اعتبارات و بانکداری شرکتی بانک کشاورزیادامه داد: در صورتی که ثبت نام های جدیدی داشته باشیم در مهرماه نیز پرداخت این تسهیلات ادامه خواهد یافت.
به گفته مدیر امور اعتبارات و بانکداری شرکتی بانک کشاورزی، اولویت پرداخت تسهیلات ازدواج در طرح ضربتی به طور صرف براساس زمان ثبت نام است.
مدیر امور اعتبارات و بانکداری شرکتی بانک کشاورزی یادآور شد: در سال های گذشته نیز بانک کشاورزی طبق دستورالعمل های مختلف مبالغ مختلف تسهیلات پرداخت می کرد اما پرداخت سریع برای این تعداد از متقاضیان بی سابقه بوده است.
فتودی از برنامه ضربتی این بانک برای تسریع در پرداخت وام ازدواج و کاهش صف متقاضیان این وام به کمتر از ۱۰۰ هزار نفر با همکاری ۱۱ بانک کشور خبر داد.
«سیدعلی اصغر میرمحمدصادقی»  در جمع خبرنگاران گفت: این طرح در دو ماه مرداد و شهریور امسال اجرایی می شود.
وی افزود: به طور میانگین ماهیانه بین ۷۰ تا ۱۰۰ هزار نفر در سامانه ازدواج ثبت نام می کنند و به طور متوسط هر ماه ۷۰ تا ۸۰ هزار فقره وام پرداخت می شود.
میرمحمدصادقی با اشاره به اینکه حدود ۵۰۰ هزار نفر در صف دریافت وام ازدواج هستند، گفت: برای رفع این مشکل طرحی با همکاری برخی بانک ها تهیه شد و از اول مرداد ماه امسال اجرا می شود و تا پایان شهریور ادامه دارد .
به گفته صادقی در این طرح بانک های ملی، ملت، صادرات، تجارت، ملت، کشاورزی، سپه، مسکن، توسعه تعاون، رفاه کارگران، قرض الحسنه مهر ایران و صندوق قرض الحسنه پارسیان همکاری دارند.

مرداد ۱ام, ۱۳۹۶ | دسته: اخـبار روز

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


51011