نام سايت نام سايت

وضعیت آب و هوای کشور در ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۱

برچسب ها:

وضعیت آب و هوای کشور در 12 و 13 فروردین

وضعیت آب و هوای کشور در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین

 

سازمان هواشناسی پیش بینی کرد: همزمان با روز ۱۳ فروردین موسوم به روز طبیعت اغلب استان‌های کشور آسمانی صاف، کمی تا نیمه ابری داشته باشند.

ایرنا نوشت: جدول آماری منتشره این سازمان مربوط به روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه جاری در روز چهارشنبه حاکی است:

 • استان‌های آذربایجان شرقی و غربی روز ۱۲ فروردین آسمانی کمی ابری، نیمه ابری و بارش پراکنده دارند.

 • روز ۱۳ فروردین آذربایجان شرقی آسمان صاف و نیمه ابری درحالی که در آذربایجان غربی نیمه ابری و رگبار پیش بینی شده است.

 • آسمان استان‌های اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام و بوشهر در روز ۱۲ فروردین صاف، کمی ابری و وزش باد پیش بینی شده و در روز ۱۳ فروردین هموطنان در اردبیل آسمانی کمی ابری، نیمه ابری و بارش پراکنده خواهند داشت درحالی که اصفهانی‌ها در روز طبیعیت آسمان صاف و کمی ابری، در البرز صاف، نیمه ابری، ایلام صاف، کمی ابری و برای بوشهری‌ها صاف، کمی ابری و وزش باد پیش بینی شده است.

 • هموطنان در استان تهران در روز ۱۲ فروردین آسمانی صاف، کمی ابری و همراه با وزش باد خواهند داشت و در روز ۱۳ فروردین نیز شاهد اسمان صاف و نیمه ابری خواهند بود.

 • در استان چهارمحال و بختیاری در روز ۱۲ فروردین آسمان صاف، کمی ابری با وزش باد و برای روز ۱۳ فروردین صاف و کمی ابری مورد انتظار است.

 • استان‌های خراسان شمالی، رضوی و جنوبی در ۱۲ فروردین آسمان نیمه ابری همراه با افزایش ابر و بارندگی خواهند داشت و در روز طبیعت برای استان خراسان شمالی اسمان صاف، نیمه ابری همراه با افزایش ابر و رگبار پیش بینی شده است در حالی که خراسان‌های رضوی و جنوبی آسمان صاف و نیمه ابری خواهد شد.

 • آسمان خوزستان در ۱۲ و ۱۳ فروردین صاف و کمی ابری پیش بینی شده و در استان زنجان ۱۲ فروردین آسمان صاف، کمی ابری و با وزش باد پیش بینی می‌شود و در روز ۱۳ فروردین هم هوا صاف و کمی ابری پیش بینی شده است.

 • آسمان در استان سمنان برای روز شنبه آینده کمی ابری، نیمه ابری با افزایش ابر و رگبار پیش بینی شده است درحالی که روز یکشنبه ۱۳ فروردین هموطنان در این استان شاهد آسمانی صاف و کمی ابری خواهند بود.

 • در استان سیستان و بلوچستان ۱۲ فروردین، آسمان کمی ابری، نیمه ابری همراه با وزش باد پیش بینی شده و در روز ۱۳ فروردین نیز هوا صاف و نیمه ابری مورد انتظار است.

 • برای استان‌های فارس، قزوین و قم در روز ۱۲ فروردین انتظار می‌رود هوا صاف، کمی ابری و با وزش باد همراه باشد. درحالی که در فارس روز ۱۳ فروردین هوا صاف، نیمه ابری و با وزش مورد انتظار است. در استان‌های قزوین و قم هوا صاف و کمی ابری پیش بینی می‌شود.

 • هموطنان در استان کردستان روز ۱۲ فروردین شاهد هوای کمی ابری، نیمه ابری با افزایش ابر و بارندگی خواهند بود و کرمانی‌ها آسمانی صاف، کمی ابری و همراه با وزش باد را پیش روی خواهند داشت.

 • در استان کرمانشاه نیز ۱۲ فروردین ماه هوا کمی ابری، نیمه ابری همراه با افزایش ابر و رگبار خواهد بود درحالی که روز طبیعت در استان‌های کردستان، کرمان و کرمانشاه آسمان صاف و کمی ابری پیش بینی شده است.

 • برای هموطنان در استان کهگیلویه و بویراحمد روز ۱۲ فروردین آسمانی صاف و نیمه ابری پیش بینی شده و روز طبیعت نیز آسمان صاف و کمی ابری مورد انتظار است .

 • آسمان استان گلستان در روز ۱۲ ابری و همراه با بارندگی خواهد بود و در گیلان هوا نیز کمی ابری و نیمه ابری خواهد شد. روز ۱۳ فروردین نیز به ترتیب هوایی کمی ابری و نیمه ابری در این دو استان شمالی مورد انتظار است.

 • هموطنان در استان لرستان روزهای ۱۲و ۱۳ فروردین آسمانی صاف و کمی ابری خواهند داشت درحالی که برای استان مازندران آسمان نیمه ابری، ابری و بارندگی در روز ۱۲ فروردین پیش بینی شده و کمی ابری و نیمه ابری را در روز ۱۳ فروردین انتظار دارند.

 • هوای استان مرکزی در روزهای مذکور صاف و کمی ابری خواهد بود.

 • هرمزگانی‌ها در طی دو روز یاد شده آسمانی صاف، کمی ابری با وزش باد را مشاهده خواهد کرد.

 • آسمان همدان در ۱۲ فروردین ماه صاف، کمی ابری و با وزش باد پیش بینی شده و در روز ۱۳ فروردین نیز هوایی صاف و کمی ابری خواهند داشت.

 • پیش بینی شده وضعیت آسمان استان یزد در روز ۱۲ فروردین صاف، نیمه ابری و با وزش باد همراه باشد. مردم این استان روز ۱۳ فروردین هوای صاف و کمی ابری را خواهند داشت.

 

فروردین ۱۰ام, ۱۳۹۱ | دسته: مجـله خبـــــری

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


70569