نام سايت نام سايت

هفت سرویس جدید ایرانسل معرفی شد

هفت سرویس جدید ایرانسل معرفی شد

در ادامه مطلب

هفت سرویس و محصول جدید ایرانسل، در مراسم چهارمین سالروز راه‌اندازی شبکه تلفن همراه ایرانسل، معرفی و رونمایی شدند.

گزارش روابط عمومی ایرانسل، این محصولات سرویس‌های جدید که همگی آنها برای اولین بار در ایران معرفی و عرضه می‌شوند شامل مودم USB وایمکس ایرانسل به همراه سامانه تقویت‌کننده، شبکه خصوصی مجازی (VPN) وایمکس ایرانسل، سرویس منطقه طلایی، سرویس نقشه مجازی ایرانسل(نما)، اولین خدمات حقیقی بانکداری همراه، شارژ الکترونیکی با رویکرد جدید و ارتقای خدمات دیتای ایرانسل می‌باشند.

خدمات بانکداری همراه ایرانسل

به گفته مدیرعامل ایرانسل، راهکار بانکداری همراه ایرانسل در فاز اول با همکاری بانک سامان راه‌اندازی شده و شامل سرویس‌های اعلام مانده حساب، پرداخت قبوض، انتقال وجه، دریافت صورتحساب و خرید کارت شارژ می‌شود که بر روی بستر کدهای دستوری (USSD) بنا شده است.

برای استفاده از این سامانه کافی است کاربران تلفن همراه، یک یا چند کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود را به این سامانه متصل کنند تا بتواند با شماره‌گیری کد دستوری
۷۲۴* در هر ساعت از شبانه روز و در هر مکان، بدون پرداخت هزینه، عملیات بانکی خود را در حداقل زمان انجام دهند.

به گفته مهندس علیرضا قلمبر دزفولی این سرویس، نخستین سرویس حقیقی بانکداری همراه کشور بوده که بدون نیاز به نصب هر نوع نرم افزار یا گوشی خاص، مشترک را قادر به استفاده از خدمات بانکداری همراه می‌کند.

مودم USB وایمکس ایرانسل

مودم USB وایمکس ایرانسل با ابعادی بسیار کوچک و در قواره یک حافظه فلش، به رایانه شخصی کاربر متصل شده و امکان دسترسی به اینترنت پرسرعت بیسیم وایمکس ایرانسل را برای وی فراهم می آورد. از این طریق، کاربر قادر خواهد بود به آسانی و در تمامی مناطق تحت پوشش، به اینترنت پرسرعت بی‌سیم دسترسی داشته باشد.

به گفته مدیرکل بازاریابی ایرانسل، به همراه این مودم، یک سامانه تقویت کننده نیز ارائه می‌شود تا در مکان هایی که امواج دریافتی ضعیف‌ هستند، همچنان اینترنت با کیفیت و سرعتی مناسب در اختیار کاربر قرار گیرد.

خدمات منطقه طلایی ایرانسل

با ارائه خدمات منطقه طلایی ایرانسل، برای اولین بار در ایران، مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل، با تعیین محدوده مکانی دلخواه دایره شکل، از تخفیف مکالمه داخل شبکه در آن مکان برخوردار خواهند شد.

به گفته مدیرکل بازاریابی ایرانسل، این شرکت با استفاده از این سرویس، این امکان را برای مشترکین خود فراهم کرده که به دلخواه خود نقطه‌ای را انتخاب و هرگاه تماس‌های خود را تا شعاع مشخصی از این نقطه برقرار می‌کنند، شامل تخفیف “منطقه طلایی” خود شوند.

به گفته احسان مظفری‌پور، پس از فعال سازی این سرویس تنها کافی است تماس‌ها از منطقه طلایی مشخص شده توسط مشترک برقرار شود تا بتوان بدون محدودیت در تمام ساعات شبانه‌روز از تخفیف منطقه طلایی ایرانسل استفاده کرد.

به گفته وی، این سرویس به دو شکل “منطقه طلایی عمومی” و ” منطقه طلایی شخصی” ارائه می شود. بدین ترتیب مشترکین می توانند پس از اشتراک این خدمات، تعدادی “منطقه طلایی عمومی” و یا ” شخصی” را انتخاب کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوند.

وی گفت: ایرانسل منطقه‌های خاصی را تحت عنوان “منطقه طلایی عمومی” معین می‌کند که تماس در آن محدوده شامل تخفیف خواهد شد، مثلا میدان یا پارک معروف شهرها ومناطق اطراف آن تا فاصله معینی به عنوان منطقه طلایی عمومی معرفی شده و کاربران با اشتراک در آن می‌توانند در تمام ساعات شبانه‌روز در منطقه طلایی منتخب، از تخفیف مکالمه بهره‌مند شوند.

مدیرکل بازاریابی ایرانسل گفت: علاوه بر منطقه طلایی عمومی، کاربران حتی می‌توانند خودشان هم منطقه طلایی ایجاد کنند. بدین صورت که با انتخاب یک محدوده مکانی دایره شکل که بیشتر اوقات خود را در آن مناطق می‌گذرانند و بیشترین تماس‌ها را از آنجا برقرار می‌کنند، از تخفیف مکالمه در آن مکان برخوردار خواهند شد. مثلا دانشجویان، می‌توانند محدودهً دانشگاه خود را به عنوان منطقه طلایی شخصی خود تعریف کرده و یا اگر بیشتر در منزل یا مناطق اطراف آن حضور دارند، می توانند آنجا را به عنوان منطقه طلایی خود در نظر بگیرند. هر کس می تواند بنا بر محل سکونت یا محل کار خود یا هر منطقه ای که بیشترین تماس ها را از آنجا برقرار می کند، مناسب ترین “منطقه طلایی شخصی” را برای خود تعریف کند.

نقشه مجازی ایرانسل (نما)

خدمات نقشه مجازی ایرانسل سرویسی است که می‌تواند مکان مشترکین تلفن همراه را در تمام نقاط تحت پوشش شبکه ایرانسل، تشخیص داده و کاربردهای متنوعی را براساس آن ارائه دهد.

به گفته مدیرکل بازاریابی ایرانسل،‌از جمله کاربردهای مهم این سرویس که در مرحله آزمایشی ارائه شده‌اند، می‌توان به تعیین مکان دوستان با نام “نمای دوستان” و تعیین مکان اعضای خانواده یا “نمای خانواده” اشاره کرد.

به کمک این سرویس می‌توان از موقعیت مکانی اعضای خانواده یا دوستان آگاه شد.

شبکه‌ اختصاصی مجازی وایمکس ایرانسل

در بخشی از این نشست خبری، شبکه اختصاصی مجازی (VPN) وایمکس ایرانسل رونمایی و معرفی شد.

به گفته مدیرعامل ایرانسل، با استفاده از VPN، کاربرانی که در نقاط دور و خارج از دفتر اصلی هستند و یا دفاتری که به صورت غیرمتمرکز قرار دارند می‌توانند به شبکه داخلی سازمان خود دسترسی ایمن داشته باشند. این سیستم را می‌توان با سیستم‌های گران‌قیمتی مانند خطوط اجاره‌‌ای (Leased Line) و یا تحت مالکیت (Owned) مقایسه کرد که تنها در داخل یک سازمان قابل استفاده هستند. هدف VPN، ارائه همان قابلیت‌ها به سازمان‌ها، با هزینه ای کم‌تر است.

به گفته دزفولی این سامانه که با استفاده از زیرساخت‌های عمومی و مشترک عمل می‌کند، با بکارگیری فرآیندهای امنیتی و پروتکل‌های ایمن، مانند پروتکل ایجاد تونل سطح دو (L2TP)، حریم خصوصی کاربران را نیز حفظ می‌کند.

به گفته وی، بستر VPN برای شرکت‌ها و بانک های با شعب پراکنده مناسب است. شرکت‌هایی که نیاز دارند شعب و دفاتر نزدیک خود یا آنهایی که در مناطق مختلف پراکنده‌اند را به هم متصل نمایند می‌توانند با استفاده از VPN و به راحتی یک شبکه خصوصی مقرون به صرفه، پرسرعت و کارآمد ایجاد کنند. این سیستم همچنین برای کارمندان یا نمایندگانی که سیار بوده و یا مدام در سفر هستند و در همان حال نیازمند دسترسی به پایگاه داده‌های شرکت و اطلاعات ذخیره شده در دفتر مرکزی هستند، سودمند خواهد بود.

گسترش خدمات شارژ الکترونیک ایرانسل

گستره عرضه خدمات شارژ الکترونیک که پیش از این و برای اولین بار در ایران توسط ایرانسل راه اندازی شده بود، رشد و گسترش پیدا خواهد کرد.

مدیرکل بازاریابی ایرانسل با بیان این مطلب گفت: با استفاده از خدمات “شارژ الکترونیکی” (e-Charge)، تمامی مشترکین ایرانسل می‌توانند با روشی ساده، سریع و مطمئن بدون نیاز به خریداری کارت شارژ، اعتبار مکالمه خط اعتباری خود را افزایش دهند. همچنین با توسعه امکانات این سرویس پیشرفته توسط ایرانسل، مشترکین می‌توانند به هر میزان که مایل باشند، سیم کارت خود را شارژ کنند و یا صورتحساب سیم کارت دائمی خود را بپردازند.

گسترش پوشش شبکه EDGE ایرانسل

ایرانسل پیش از این و برای نختستین بار ایران، در کلیه مناطق و جاده‌های تحت پوشش شبکه تلفن همراه خود، خدمات اینترنت همراه مبتنی بر فناوری GPRS (General Packet Radio Service) و در شهرهای پرجمعیت کشور، سرویس ممتاز و پرسرعت‌تر EDGE (Enhanced Data rates for GSM Evolution) را به عنوان گستره‌ترین شبکه بی‌سیم دیتای کشور راه‌اندازی کرده بود و اکنون پوشش و ارتقاء سرعت خدمات اینترنت همراه ایرانسل بر پایه فناوری EDGE را گسترش داد.

مدیرکل بازاریابی ایرانسل، با بیان این مطلب گفت: با استفاده از خدمات اینترنت همراه ایرانسل، تمامی مشترکین سیم کارت های دائمی، اعتباری و پیام رسان ایرانسل می‌توانند در هر لحظه بوسیله گوشی تلفن همراه، لپ تاپ، رایانه دستی (PDA) و یا رایانه لوحی خود به اینترنت همراه با سرعت و کیفیت ارتقاء یافته متصل شوند.

آبان ۹ام, ۱۳۸۹ | دسته: مـوبایــل و نرم افـزار

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


46963