نام سايت نام سايت

نکاتی در مورد لاتاری سال ۲۰۱۱

برچسب ها:

سرگرمی تفریحی موری.کام ||| Www.m0ri.Com

هر قاره ای سهمیه مشخصی دارد و حداکثر سهمیه متولدین هر کشور از آن قاره ،فقط هفت درصد سهمیه کل آن قاره است که هر سال متغیر است. (توجه : سهمیه ایران برای سال ۲۰۱۱ معادل ۱۶۶۸ نفر میباشد که رتبه ۴  در جذب مهاجر را دارا میباشد)

جهت خواندن به (ادامه مطلب) مراجعه کنید…

 

اختصاص گرین کارت به برنده ها هم بستگی دارد به تعداد افرادی که در هر پرونده ی برنده شده وجود دارند: مثلا اگر یکنفر اسمش در لاتاری برنده شده و مجرد و بدون فرزند است: فقط یک گرین کارت حساب میشود. اما اگر او مثلا همسر و دو  فرزند وابسته  دارد چهار گرین کارت از سهمیه آن کشور حساب می شود  همینطور الی آخر ، تا اینکه کل حداکثر سهمیه متولدین آن کشور تمام شود. بهمین دلیل است که شماره پرونده درج شده در بالای نامه ارسالی به برنده ها ،  اهمیت دارد و اولویت رسیدگی به پرونده را نشان می دهد .
در این مرحله، ابتدا برای کسانی که نامشان انتخاب شده ، نامه و پکیج مخصوصی ارسال و از آنها درخواست میشود که با در دست داشتن حداقل مدرک دیپلم دبیرستانی  یا معادل امریکایی آن (و یا اگر دیپلم ندارید باید مدرکی که نشان دهنده سابقه کار در پنج سال اخیر در شغلی که نیار به دو سال آموزش داشته باشد) ، انجام آزمایشات پزشکی، کسب برگه عدم سو سابقه از پلیس محل اقامت ( پلیس ایران را قبول ندارند و خودشان اینکار را انجام می دهند)، و سایر مدارک هویتی و  مدارک مالی/بانکی و غیره، به نزدیکترین سفارت یا کنسولگری امریکا برای انجام مصاحبه مراجعه کنند. مصاحبه صرفا جنبه تشریفاتی دارد اما نهایتا نظر مصاحبه کننده  در رد یا پذیرش متقاضی بسیار مهم است.
ضمنا  رقم های آخر شماره پرونده متقاضی، که در بالای نامه قبولی لاتاری اش نوشته شده هم بسیار اهمیت دارد و نشاندهنده اولویت بررسی پرونده اوست. هرچه که این شماره کوچکتر باشد شانس بررسی نهایی متقاضی بیشتر  و زودتر است.  برنده هایی که برایشان نامه ارسال شده فقط تا September 30, 2009 فرصت داشتند که تمام کارهای مصاحبه و غیره را انجام و حداکثر تا این تاریخ وارد امریکا بشوند. همسر و فرزندان وابسته او ( فرزندان مجرد زیر ۲۱  ساله ) هم حداکثر تا این تاریخ  می توانند به او ملحق شوند. اگر متقاضی (برنده) بعد از شرکت در لاتاری ازدواج کرده باشد همسرش می تواند با پر کردن فرمی بنام  follow-to-join  به او در امریکا ملحق شود.

www.dvlottery.state.gov

آبان ۹ام, ۱۳۸۹ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


67612