نام سايت نام سايت

نرخ جدید قبض برق و گاز در سال ۱۳۹۰

نرخ جدید قبض برق و گاز در سال 1390

 

 

 

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها در ماه‌های پایانی سال ۸۹ از ثابت ماندن قیمت حامل‌های انرژی از جمله برق و گاز در سه‌ماه اول سال ۹۰ خبر داد …

وی گفت: دولت برنامه‌ای برای افزایش قیمت این اقلام ندارد و با قانونی هم که مجلس درباره بودجه دو ماه نخست سال جاری تصویب کرد، حتما قیمت حامل‌‎های انرژی ثابت می‌ماند.

“محمد دهقانی”در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به تصویب تنخواه مالی ۲۰ هزار میلیارد تومانی برای مخارج دولت در دوماه نخست سال ۹۰، گفت: در قانونی که مجلس تصویب کرد دولت موظف شده است تا قانون هدفمند کردن یارانه‌ها و عواید ناشی از آن را همانند سه ماه پایانی سال ۸۹ در سه ماه نخست سال ۹۰ ادامه دهد و این به معنای این است که در سه ماه نخست سال جاری به طور حتم افزایشی در قیمت گاز، برق، بنزین و سایر اقلام سوختی اتفاق نمی‌افتد.

نماینده مردم چناران و طرقبه در مجلس افزود: تا جایی که در نشست‌های دولت و مجلس هم مطرح شده است دولت برنامه‌ای برای افزایش قیمت گاز و برق در ماه‌های نخست سال ندارد و مصوبه مجلس هم به عنوان قانون در این امر دولت را کمک می‌کند تا کار خود را طبق قانون انجام دهد.

شیب افزایش قیمت سوخت باید اصلاح شود

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس به دنبال واقعی کردن قیمت سوخت در کشور ظرف مدت پنج سال بود، گفت: مجلس در قانون هدفمند کردن یارانه‌ها دولت را مکلف کرد که ظرف مدت پنج سال قیمت سوخت و انرژی را در کشور واقعی کند، نه اینکه در سال اول قیمت را تا نزدیک قیمت واقعی بالا ببرد.

وی تصریح کرد: شیب افزایش قیمت سوخت و انرژی در کشور تند بود و همین موضوع موجب شد تا نگرانی‌های چشمگیری در بین مردم بوجود بیاید و بسیاری از واحدهای تولیدی و صنعتی در شوک این افزایش قیمت با زیان مواجه شوند.

عضو هیئت رئیسه مجلس با تأکید بر اینکه شیب افزایش قیمت حامل‌های انرژی در کشور باید اصلاح شود، گفت: امیدورایم دولت در سال جاری با نگاه به تجربه سال گذشته قصد افزایش دوباره قیمت سوخت با شیبی تند را نداشته باشد.

تاخیر ۷۵ روزه دولت در ارائه لایحه بودجه موجب شد تا مجلس قادر به نهایی کردن بودجه ۹۰ در اواخر سال ۸۹ نباشد، از همین رو مجلس اقدام به تصویب طرحی کرد که بر اساس آن تنخواهی ۲۰ هزار میلیارد تومانی برای دو ماه نخست سال ۹۰ در اختیار دولت قرار گرفت. در یکی از بندهای این قانون دولت مکلف شد تا قانون هدفمند کردن یارانه‌ها را مانند سه ماه آخر سال ۸۹ اجرا کند

فروردین ۱۴ام, ۱۳۹۰ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


41191