نام سايت نام سايت

نجات سربازان توسط فرشته

آنها یقین داشتند به قتل می‌رسند که دیدند گروهی از فرشتگان مابین آنها و دشمن قرار گرفته‌اند. اسب‌های آلمانی وحشت‌زده به …
یک ماه بعد از نبرد سنگین مانز در جنگ جهانی اول گزارشی در مجله ایونینگ نیوز لندن به چاپ رسید که موجی از هیجان بر‌انگیخت و اظهار‌نظرهایی ضد‌و‌نقیص را باعث شد.
گزارش توسط روزنامه‌نویسی به نام آرتور ماچن حاکی از آن بود که نیروی نظامی بریتانیا که از نظر تعداد یک سوم نیروهای آلمانی بود توسط امداد آسمانی که شامل یک فرشته (یا دسته‌ای از فرشتگان؛ روایات در این مورد متفاوت است) بود که مابین آنها و قوای آلمانی ظاهر شد، سربازان آلمانی را دچار وحشت و مجبور به عقب‌نشینی کرد.
نبرد در ۲۶ اوت ۱۹۱۴ صورت گرفت و هنگامی که خبر آن در سپتامبر به چاپ رسید بسیاری از بازماندگان حادثه در فرانسه بودند. در ماه مه ‌سال بعد دختر یک روحانی در بریستول قسم نامه‌ای از یک افسر انگلیسی به چاپ رسانید که نمی‌خواست نامش فاش شود. افسر گفته بود آن هنگام که افرادش در حال عقب‌نشینی از مانز بودند یک واحد سواره نظام آلمانی به سرعت به سوی آنها شتافت، او محلی راشناسایی کرد که آنجا توقف کنند و بجنگند اما آلمانی‌ها زودتر به آنجا رسیدند. آنها یقین داشتند به قتل می‌رسند که دیدند گروهی از فرشتگان مابین آنها و دشمن قرار گرفته‌اند. اسب‌های آلمانی وحشت‌زده به هر سو پراکنده شدند.
کشیش نظامی که بعدها اسقف ناحیه روچستر شد، از قول یک ژنرال و دو افسر همین مطلب را گزارش کرد. سرهنگ دوم هم گزارش کرد که چگونه هنگام عقب‌نشینی افراد او ۲۰ دقیقه توسط گروهی از فرشتگان همراهی شد. از جبهه آلمانی‌ها گزارش رسید که سربازان از حمله به نقطه‌ای که خطوط بریتانیا بسیار ضعیف بود خودداری کردند زیرا آنجا به ناگاه نیروی عظیمی گرد آمد. طبق گزارش‌های متفقین در آن ساعت در آن منطقه، حتی یک سرباز بریتانیایی هم نبود.
آنچه در همه گزارشات جلب توجه می‌کند این است: هیچکدام آنها مستقل نقل نشده بلکه توسط واسطه‌ای گزارش شده. در هر مورد افسری که گزاش داده بود می‌خواست گمنام بماند، زیرا از آن می‌ترسید که به خیالبافی متهم شود و مانعی در راه گرفتن ترفیع‌اش به حساب آید. سال‌ها بعد ماچن که خود نویسنده داستان‌های ترسناک و مافوق طبیعی و عضو انجمن فوق‌الطبیعه بود اعتراف کرد که مقاله‌ای که نوشته از خیالات خود او سرچشمه گرفته است. اما مطلب پیچیده‌تر شد زیرا بسیاری از سربازان بازمانده جنگ با نوشتن نامه‌هایی گزارش کردند که آنها شاهد چنین واقعه‌ای بوده‌اند.
آیا سربازانی که از آن جبهه بازگشتند داستان را در مجله خوانده و آن را چنان جذاب یافته‌اند که درصدد تایید آن بر‌آمدند یا آنکه توهم یا سراب باعث شده که هم سربازان آلمانی و هم سربازان انگلیسی تصور کنند لشکری از فرشتگان میان آنها قرار گرفته است؟ توضیح ماجرا هرچه باشد برای انگلیسی‌ها معجزه‌ای به وقوع پیوسته بود. عده زیادی از آنها به رغم تلفات زیاد و زخمی‌های بی‌شمار از آن مهلکه جان سالم به در بردند.

شهریور ۵ام, ۱۳۸۹ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


45209