نام سايت نام سايت

مچ گیری خیابانی از شبکه۳!!

http://www.golagha.ir/uploads/news/webnameh/jamejahani2010/FunShad.Com-20091031-c2aee86157b4a40b78132f1e71a9e6f1.jpg

جهت خواندن به (ادامه مطلب) مراجعه کنید…

 

استفاده از موهبتهای الجزیره که همزمان ۸ بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان را در ۸ کانال پوشش می دهد البته برای تلویزیون ایران همیشه با آبروریزی هایی همراه بوده است.در چنین حالتی صدا و سیما مجبور می شود از صدای ورزشگاه صرف نظر کند چون در تصاویر دریافتی صدای گزارشگر الجزیره شنیده می شود .

عصر فردا : این اما تنها مشکل نیست.الجزیره علاوه بر قدرت انتخاب گسترده به بینندگانش این امکان را هم می دهد که همزمان با تماشای یک بازی از گل هایی که در ۷ بازی دیگر زده می شود با خبر می شوند.با زده شدن هر گل ، تصویر کوچکی کنار تصویر اصلی نمایش داده می شود که به بیینده این امکان را می دهد بی آنکه نیازی به عوض کردن کانال تلویزیون داشته باشد ، صحنه آهسته همه گل ها را ببیند.و البته این خدمات اضافه همان چیزی است که آرامش مسئولان تلویزیون ایران را به هم می ریزد ، چرا که به هنگام نشان دادن این گلها ، در گوشه ای از تصویر ، نام یکی از ۷ کانال دیگر الجزیره که همزمان آن بازی را نشان می دهد ، درج می شود.

سالهاست که تلویزیون ایران آرم شبکه هایی را که تصاویر را غیرقانونی از آنها دریافت می کند ، با آرم های خود ساخته می پوشاند تا بیینده متوجه نشود که از نظر تصمیم گیرندگان رسانه ملی ، کپی رایت بی معنی است.تصویر کوچکی که الجزیره به هنگام زده شدن هر گل ، در گوشه تصویر اصلی نشان می دهد ، تلاش های صدا و سیما برای مخفی نگه داشتن منبع تصاویر را به باد می دهد.تبعات این اتفاق علاوه بر احتمال شکایت و پیگیری حقوقی توسط الجزیره ، آگاهی پیدا کردن مخاطب عام از عمق رفتارهای غیر حرفه ای و غیر اخلاقی رسانه ای است که معمولا بیش از هر رسانه دیگری در دنیا پیام اخلاقی می دهد.

در تازه ترین ترفند برای استفاده رایگان از تصاویر بازیهای فوتبال در لیگ های اروپایی ، مردان فنی صدا و سیما به دلایلی نامعلوم قسمت هایی از دو طرف تصویر را برش می زنند.این کار به اندازه ای آزار دهنده است که یکی چون جواد خیابانی هم که معمولا بیش از هر گزارشگر دیگری با سایت های سازمان صدا و سیما همراه و هماهنگ است ، ناخوداگاه در هنگام گزارش بازی رئال مادرید – میلان از همکارانش می خواهد تصویر را درست کنند.

جواد بی آنکه بداند چه افشاگری بزرگی می کند توضیح می دهد که بسیاری از لحظات ، توپ در کادر تلویزیون دیده نمی شود.
سه شنبه شب در نیمه اول بازی رئال – میلان ، جواد خیابانی مجبور شد در بسیاری از دقایق بر اساس حدس و گمان بازی را گزارش کند در حالی که تصویر توپ و بازیکنانی که بر سر ان جدال می کردند را نشان نمی داد.نیمه دوم اما این مشکل حل شد و او- تنها او و نه بینندگان شبکه ۳ – به تصاویر بدون مشکل دسترسی پیدا کرد.نتیجه این شد که در چند لحظه از بازی ، خیابانی اتفاقی را گزارش کرد که بیینده آن را نمی دید !

تلویزیون ایران ، بازی رئال – میلان را تقریبا به تعداد گل هایی که در ۶ بازی همزمان با این بازی زده شد ، قطع کرد و تصاویر تکراری – مانند صحنه گل های رئال – را روی آنتن فرستاد.دلیل واضح بود.با هر گلی که در هر یک از ۶ بازی دیگر زده می شد ، در گوشه ای از تصویر نتیجه آن بازی با نام کانالی که بازی را زنده پخش می کرد ، حک می شد.تلویزیون ایران دست کم ۲۱ بار (تعداد گل های زده شده در ۶ بازی همزمان با بازی رئال – میلان ) تصویر را قطع کرد و جالب آنکه با هر قطع شدن تصویری ، خیابانی هیجان زده توضیح می داد که نتیجه یکی از آن ۶ بازی تغییر کرده اس.در حقیقت او ناخواسته دلیل قطع تصاویر را اعلام می کرد.

آبان ۹ام, ۱۳۸۹ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


71251