نام سايت نام سايت

موهای زیبا

www.parspic.net-موهای زیبا راهی به سوی جوانتر ماندن

۱۴ + ۱ راه برای داشتن موهای بهتر و زیباتر 

  

موهای زیبا راهی به سوی جوانتر ماندن 

۱۴ + ۱ راه برای داشتن موهای بهتر و زیباتر 

جوان ماندن آسان تر از آنست که فکرش را بکنید. تغییرات کوچکی در زندگی روزمره ی خود بدهید، فوت و فن های جدیدی را بکار گیرید و به پیشواز ظاهری جوان بروید. در طی مقالاتی ۱۰۰ راه ساده برای دور  نگه داشتن سالهای پیری وجود دارد. دیگر نیازی به بوتاکس نیست.در این قسمت به نکات مرتبط با مو می پردازیم: 

۱:: به مو هایتان درخشندگی بیشتری بدهید.

برای درخشندگی بیشتر موهای رنگ شده تان، پس از رنگ کردن موها دو قطره روغن گریپ فروت به حالت دهنده اضافه کنید و سپس به موهایتان بمالید. 

۲:: موها یتان را فر نکنید.

آسیب هایی که توسط سشوار و دستگاههای مخصوص فر کردن، به مو وارد می شود را به حداقل برسانید. ساختار این گونه دستگاه ها به گونه ای است که کهربای موجود در آن- نوعی سنگ- به هنگام فعال، شدن یون های منفی تولید می کند که این یون ها با زدن ضربه های سریع به موها به آن حالت می دهند. 

۳:: راه حلی برای زیبایی سریع صورت

چتری زدن موها چین و چروک های روی پیشانی را می پوشاند و چشم ها، نسبت به چین و چروک های صورت بیشتر در معرض دید قرار خواهند گرفت. صورت های گرد با موهایی چتری که تا روی ابروها آمده اند زیبا تر خواهند شد. با چتری های بلند و یک طرفه می توانید صورت های مربعی شکل را زیبایی دهید و برای صورت های دراز و کشیده چتری های کوتاه بزنید دقیقا بالای پیشانی، تا صورت را گرد و پر نشان دهد. 

۴:: مو هایتان را به آرامی بشویید.

از شستن بیش از اندازه موهایتان خودداری کنید. با نوک انگشتان و به آرامی پوسته سر را بشویید و تمییز کنید. نیازی به ساییدن و چنگ زدن بیش از حد پوست سر نیست. بعد از زدن نرم کننده به موهایتان، با یک شانه با دندانه های پهن زیر دوش موهایتان را آبکشی کنید. 

۵:: همیشه موهایی براق داشته باشید.

برای بر طرف کردن موهای کدر که از زیبایی و درخشندگی موها می کاهد، از اتوی مو و یا سشوار، همراه با یک برس گرد برای حالت دادن و صاف کردن مو ها استفاده کنید. یک بار در ماه براق کننده و روغن جلا دهنده به موهایتان بزنید تا برق و درخشندگی زیبایی به موهای خود بدهید. 

۶:: زیاده روی نکنید.

اگر خودتان در خانه موهایتان را رنگ می کنید، هرگزموهایتان را بیش از دو درجه از رنگ طبیعی خودش روشن تر نکنید. 

۷:: فقط در پایان شستن موها، از نرم کننده استفاده کنید.

استفاده از نرم کننده در پایان شستن موها، از ریشه موها محافظت کرده و از سست شدن آنها جلوگیری می کند. موهای شل و ول در فرق سر چهره شما را زشت و سن شما را بیشتر نشان خواهد داد. پس، از موهای خود به خصوص در قسمت جلو بیشتر محافظت کنید. 

۸:: هنگام سشوار زدن دهانه آن را به سمت پایین نگه دارید

هنگامی که با سشوار موهایتان را حالت می دهید، دهانه سشوار را به سمت پایین نگه دارید و دقیقآ سشوار را بالای برس نگه دارید . با این روش که سر سشوار را رو به پایین می گیرید، موها درخشندگی خود را هنگام سشوار زدن از دست نخواهند داد. 

۹:: موهایتان را مرتب کوتاه کنید.

موهای بلند سن شما را بالاتر می برد و چهره تان را خسته نشان می دهد. علاوه بر این موها هر چه بلند تر شوند باریک تر و کم پشت تر به نظر می رسند. برای جوان تر نشان دادن خود موهایتان را مرتب کوتاه کنید. 

۱۰:: پوست سر را بیشتر با شامپو بشویید.

موها در قسمت پوست سر بسیار کثیف تر از بقیه قسمت ها هستند و شستن بقیه قسمت های مو با کف شامپو آنها را تمییز خواهد کرد و زیبایی و درخشندگی به مو می دهد. 

۱۱:: لیر layer کردن موها آنها را زیبا تر خواهد کرد.

مدل موی تکه تکه که در اصطلاح لیر::layer:: نامیده می شود موها را زیبا ترخواهد کرد  و به چهره تان نشاط و سر زندگی خواهد بخشید. چند لایه ای شدن مو باعث می شود بقیه موها درخشان تر و پرتر به نظر بیایند، و حتی باعث می شود چین و چروک ها و لک ها و کک مک های صورت نیز کمتر به چشم آیند. 

۱۲:: موهای سفیدتان را با آرایش محو کنید.

برای محوکردن موهای سفید از ریمل یا خط مایع استفاده کنید. باید توجه داشته باشید که رنگی را که برای این منظور به کار می برید، متناسب با رنگ موهایتان باشد. این روش مناسبی برای پوشاندن موهای سفید که روی سر پیدا شده اند می باشد. 

۱۳:: به درخشندگی موهایتان کمک کنید.

اشعه UV باعث تغییر در ساختار شیمیایی مو خواهد شد. و موها را خشک و شکننده خواهد کرد. هنگامی که برای مدت زیادی در معرض نور آفتاب قرار می گیرید از یک کلاه لبه پهن پارچه ای با بافت متراکم استفاده کنید. و همچنین از ضد آفتاب هایی که در محصولات آرایشی مو موجود می باشند و  جهت جلو گیری از آسیب های مومی باشند، استفاده کنید. 

۱۴:: از شستن روزانه موها بپرهیزید.

هر چه بیشتر به موهایتان شامپو بزنید، زودتر رنگ موهایتان از بین خواهد رفت. بنابراین، یک روز در میان موهایتان را بشویید و از شستن بیش از حد آن خودداری کنید 

۱۵:: از شر موهای سفید خلاص شوید.

موها به هنگام سفید شدن ضخیم تر خواهند شد که در نتیجه به هنگام رنگ کردن کمی موها به سختی رنگ خواهند گرفت. اگر بیش از ۴۰% از موهایتان سفید شده است، رنگ موهای دائمی گزینه مناسبی برای رفع این مشکل موهایتان است. برای نتیجه بهتر و ماندگاری بیشتر، یک کلاه پلاستیکی یک بار مصرف به مدت ۲۰ دقیقه روی سرتان بگذارید وپس از آن یک حوله گرم دور موهایتان بپیچید تا تمام زمانی که تمام موها رنگ بگیرد. اگرهم از رنگ موهای موقت استفاده می کنید، از رنگی تیره تر از موهای اصلی خودتان استفاده کنید تا موهای سفید به خوبی رنگ بگیرند و در صورتی که از رنگ مویی روشن تر از موهای خودتان استفاده کنید، مانند این است که موهایتان را های لایت کرده اید.

 

مهر ۱۳ام, ۱۳۸۹ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


75483