نام سايت نام سايت

مبلغ قرارداد امیر قلعه نوعی در باشگاه تراکتورسازی

 عکسهای عاشقانه   مبلغ قرارداد امیر قلعه نوعی در باشگاه تراکتورسازی


مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی پس از چند روز پنهان‌کاری صبح امروز خبر از حضور امیر قلعه نویی در کادر فنی تراکتورسازی داد و رسما اعلام کرد؛امیر قلعه نویی از روز شنبه فعالیت خود در این تیم تبریزی را آغاز خواهد کرد تا تراکتورسازی با حضور وی در لیگ یازدهم به دنبال کسب عنوان قهرمانی باشد.

حضور امیر قلعه نویی از چند هفته پیش در تراکتورسازی قطعی شده بود اما بنا به دلایلی امیر قلعه نویی از مدیران تراکتورسازی درخواست کرده بود ماجرای حضور در تبریز را رسانه‌ای نکنند تا وی بتواند با آرامش بیشتری شرایط حضورش در این تیم تبریزی را فراهم آورد،پنهان کاری امیر برای منتشر نشدن خبر توافقش با تبریز برای وی چند ویژگی داشت که مهمترین ویژگی آن قرار گرفتن امیر قلعه نویی در راس فهرست مردان خبرساز فوتبال ایران بود، امیر که یقین داشت این جریان به سود او تمام خواهد شد مدیران تراکتورسازی را مجاب کرد تا خبر مربیگری قلعه نویی در تراکتورسازی را به صورت رسمی اعلام نکنند.
امیر قلعه نویی در این مدت چند حرکت استراتزیک انجام داد تا نشان دهد به عنوان برترین مربی فوتبال ایران مشتریان زیادی پیش رو دارد، مذاکره امیر با فتح الله زاده در دفتر کار علی فتح الله زاده، نشست ویژه او با محمدرضا ساکت در تهران، مذاکره ضمنی مدیران شهرداری تبریز با او برای همکاری مشترک امیر را به خواسته‌ اصلی‌اش رساند تا او به منتقدانش ثابت کند که امیر قلعه نویی در فوتبال ایران مشتریان زیادی دارد.
بازی تبلیغاتی ژنرال صبح امروز به پایان رسید تا او با عقد قراردادی خیره کننده هدایت پرتماشاگرترین تیم فوتبال ایران را در دست گیرد،هرچند هنوز خبر دقیقی از رقم قرارداد امیر قلعه نویی با باشگاه تراکتورسازی رسما اعلام نشده اما اخبار غیر رسمی حکایت از این دارد که امیر با رقمی بالغ بر ۹۰۰ میلیون تومان مسوولیت فنی باشگاه تراکتورسازی تبریز را در دست گرفته ، از سویی دیگر گفته می‌شود چنانچه قلعه نویی با تراکتورسازی سهمیه آسیا را به دست آورد مدیریت باشگاه تراکتورسازی مبلغی نزدیک به ۳۰۰ میلیون تومان را به رقم قرارداد قلعه نویی اضافه می‌کند تا به این ترتیب وی رقمی خیره کننده برای هدایت تراکتورسازی دریافت کند.
با این حال رقم قرارداد امیر قلعه نویی با باشگاه تراکتورسازی تنها مطلب قابل توجه در این ماجرا نیست چون قلعه نویی برای قبول مربیگری این تیم تبریزی شروط دیگری هم پیش پای مدیریت باشگاه قرار داده تا آنها برای موفقیت تراکتورسازی آنها را به اجرا درآورند، یکی از شروط خاص امیر قلعه نویی جذب بازیکنان مورد نظر وی برای حضور در این تیم تبریزی است، بر اساس اخبار نیمه رسمی قلعه نویی نام بازیکنانی چون خسرو حیدری،سیاوش اکبرپور، آرش برهانی، حسین کاظمی، سید جلال حسینی، سید مهدی رحمتی ،لوسیانو ادینهو را در فهرست بازیکنان مورد نیاز خود قرار داده تا آنها با این بازیکنان وارد مذاکره شوند و اقدام به حذب این افراد کنند.
از طرفی وی به جعفری اعلام کرده باید خود همکارانش در کادر فنی تراکتورسازی تبریز را انتخاب کند، که گفته می‌شود وی از برخی همکاران خود در ترکیب کادر فنی سپاهان افرادی را به مدیرعامل این تیم معرفی کرده تا آنها به استخدام باشگاه درآیند. امیر حاج رضایی، خداداد از جمله کسانی هستند که قلعه نویی حضور آنها را در کادر فنی تراکتورسازی ضروری دانسته است.
مدیریت باشگاه تراکتورسازی در روزهای اخیر برای جذب بازیکنان مورد نیاز قلعه نویی مذاکرات جدی و ویژه‌ای با آنها داشته و به احتمال بسیار زیاد این بازیکنان فصل آینده با پیراهن تراکتورسازی در لیگ برتر به میدان خواهند آمد.
با وجود این که بسیاری از هواداران تراکتورسازی از وقوع این اتفاق بسیار راضی به نظر می‌رسند اما برخی اخبار حکایت از این دارد که قلعه نویی قبل از حضور در تبریز با منتقدان دانه درشتی نیز رو به رو شده به گونه‌ای که این افراد برای جعفری پیغام فرستاده‌اند که قلعه نویی روزهای آرامی را در تبریز نخواهد داشت چون سابقه وی نشان داده او هیچ تعلق خاطری به استفاده از نیروهای بومی ندارد که این اتفاق برای هواداران فوتبال تبریز قابل قبول نیست.
به نظر می‌رسد روزهای آینده روزهای خبرسازی برای امیر قلعه نویی باشد چون او در این مدت نشان داده در برابر منتقدان خود زیاد نمی‌تواند صبور باشد و خیلی زود در برابر آنها جبهه خواهد گرفت ، اگر این اتفاق روی دهد امیر همانگونه که در روزهای نخست فصل دهم با مشکلات زیادی در اصفهان برای فعالیت داشت مطمئنا در تبریز هم بار دیگر این مشکلات برای وی تکرار خواهد شد.

تیر ۳ام, ۱۳۹۰ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


21959