نام سايت نام سايت

ماجرای قتل دختر نماینده سابق مجلس

 عکس   اسرار قتل دختر نماینده سابق مجلس

آتی نیوز:در این مطالب تاکید شده بود که برادر متوفی تصریح کرده که «جراحتی بر بدن خواهرش گزارش نشده است و حال که چنین نیست خب دیگر موضوع قتل هم در میان نیست». حال آنکه برادر متوفی دراین‌باره تاکید دارد که جراحت‌هایی بر بدن متوفی وجود دارد و آثار ضرب و جرح نیز دیده می‌شود ولی هنوز پزشکی قانونی علت مرگ را اعلام نکرده است.
 عکس   اسرار قتل دختر نماینده سابق مجلس
براساس بررسی‌های خبرنگار آتی‌نیوز، فاطمه روز ۶ مردادماه حدود ساعت ۷ بعدازظهر از خانه خارج شد و دیگر بازنگشت. جسد این دختر جوان روز ۷ مردادماه ۱۳۹۰ در کوه‌های اطراف شهرری موسوم به «بی‌بی شهربانو» کشف شده است. محل کشف جسد جاده‌ای است که به یک معدن دسترسی دارد و جزو جاده‌های کم‌تردد است. این موضوع نشان از انتقال مقتول از مناطق شمال شهر به جنوب شهر را می‌دهد و مشخص نیست که عامل یا عاملان جنایت از چه نقطه‌یی او را ربوده‌اند و قتل در چه منطقه‌یی رخ داده است. بررسی‌های خبرنگار ما حاکی از آن است که خانه مقتول در خیابان شهید کلاهدوز واقع است که تا محل کشف جسد فاصله بسیاری را شامل می‌شود.

این در حالی که از ناپدید شدن «فاطمه باقری نژادیان‌فرد» و سپس کشف جسد او ۱۳ روز سپری شده است هنوز اطلاع‌رسانی دقیقی درباره این ماجرا از سوی پلیس یا دستگاه قضایی صورت نگرفته است.

به جز خبر نخست این ماجرا که در پی برگزاری مراسم ختم این دختر ۲۸ ساله و حضور چهره‌های سرشناس اصلاح‌طلب و همکاران پدر متوفی در مسجد محمدیه توجه سایت‌های اینترنتی را جلب کرد و صرفا خبر قتل این جوان را در خود داشت هیچ گزارش مشخصی از سوی نهادهای مسئول ارائه نشده است.

*توضیحات خانواده فاطمه
بعد از انتشار دو گزارش در روزنامه اعتماد و انعکاس آن در سایت‌های مختلف و اشاره به جزییاتی از این ماجرا در صفحه حوادث و بازانتشار این خبرها از سوی سایت‌های اینترنتی خانواده مرحوم فاطمه باقری‌نژادیان‌فرد در تماس با روزنامه خواستار ارائه توضیحاتی درباره خبرهای منتشر شدند.

برادر مرحوم فاطمه دراین‌باره گفته است : در گفتگوی نخست من با روزنامه اعتماد قرار نبود که مصاحبه‌ای در روزنامه منتشر شود زیرا قرار نبود خانواده ما تا پایان بررسی‌های پزشکی قانونی و اعلام نتایج قطعی آن هیچ مصاحبه‌ای با هیچ یک از رسانه‌ها داشته‌ باشند.تا زمانی که نتایج کامل تحقیقات مشخص شود.

وی همچنین درباره این موضوع که هیچ اثر ضرب و جرحی بر روی جسد فاطمه نبود تاکید کرد: برعکس آنچه در روزنامه اشاره شده که هیچ نشانه‌ای از ضرب و جرح بر بردن متوفی وجود ندارد جراحت‌های برقسمت‌های مختلف بدن دیده می‌شود اما ما علت اصلی مرگ را نمی‌دانیم.

مرداد ۱۹ام, ۱۳۹۰ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


40843