نام سايت نام سايت

قیمت سکه به ۶۰۰ هزار تومان نیز می رسد

قیمت سکه به ۶۰۰ هزار تومان نیز می رسد

 

رئیس‌اتحادیه کشوری طلا و جواهر ضمن اینکه از افزایش نرخ سکه و رسیدن آن تا ۶۰۰ هزار تومان در آینده نه چندان دور خبر داد، گفت: قیمت‌ طلا و سکه در بازار داخلی و خارجی واقعی بوده و هیچ حبابی ندارند…

 

محمد کشتی‌آرای درباره وضعیت موجود بازار طلا و سکه اظهار داشت:‌ نگرانی از اقتصاد اروپا و امریکا باعث شده که نرخ جهانی طلا افزایش یابد و همین امر نیز موجب شده تا بازارهای داخلی نیز تحت تأثیر قرار گیرند.

 

وی با بیان اینکه نرخ جهانی طلا واقعی بوده افزود: در بازار داخلی و خارجی طلا در این روزها هیچ حبابی نداریم چراکه وضعیت اقتصادی دنیا موجب شده نرخ‌ها افزایش پیدا کند.

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر ادامه داد: بازار جهانی طلا در روزهای آینده غیرقابل پیش‌بینی شده است؛ به نظر می‌آید نرخ فروش سکه در بازار داخلی طی روز جاری بازهم افزایش پیدا کند.

کشتی‌آرای با اشاره به افزایش نرخ سکه در بازار داخلی، گفت: وقتی بازارهای جهانی و داخلی دچار التهاب می‌شود نرخ‌های اعلام شده در بازار برای فروش سکه کمی جلوتر از ارزش واقعی است.

وی دلیل این امر را جلوگیری از ضرر فروشندگان طلا دانست و اضافه کرد: بعنوان مثال هم‌اکنون ارزش واقعی سکه طرح جدید ۵۱۰ هزار تومان است اما برخی صرافان قیمت‌ها را جلو جلو افزایش می‌دهند و آنرا ۵۱۵ هزار تومان اعلام می‌کنند.

این فعال در بازار طلا و جواهر افزود: هم‌اکنون سکه طرح قدیم در بازار سبزه میدان ۵۱۵ هزار تومان، طرح جدید ۵۱۰ هزار تومان، نیم سکه ۲۵۵ هزار تومان، ربع سکه ۱۳۵ هزار تومان و سکه گرمی ۷۶ هزار تومان قیمت‌گذاری شده و فروخته می‌شود.

وی درباره احتمال افزایش نرخ فروش سکه یک بهار آزادی نیز گفت:‌ در آینده نه چندان دور قیمت سکه در بازار داخلی به ۶۰۰ هزار تومان نیز خواهد رسید چراکه رشد قیمت سکه همچنان ادامه خواهد داشت.

کشتی‌آرای با بیان اینکه ارزش واقعی سکه بسیار بیشتر از ۵۰۰ هزار تومان است، تصریح کرد: به نظر بنده قیمت واقعی سکه باید یک میلیون تومان باشد که البته این رقم را نیز تجربه خواهیم کرد.

به گزارش فارس، امروز سکه یک بهار آزادی در شعب منتخب بانک ملی با قیمت ۴۹۴ هزار تومان فروخته می‌شود که از این نرخ معادل ۴۷۵ هزار تومان بعنوان ارزش پایه و ۱۹ هزار تومان بعنوان مالیات برارزش افزوده از مشتریان اخذ می‌شود.

نیم سکه بهار آزادی نیز در این تاریخ با ارزش پایه ۲۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان و مالیات برارزش افزوده ۹ هزار و ۵۰۰ تومانی با نرخ نهایی ۴۲۷ هزار تومان به فروش می‌رسد.

همچنین ربع سکه امروز با نرخ پایه ۱۲۵ هزار تومان و ارزش افزوده ۵ هزار تومانی با نرخ نهایی ۱۳۰ هزار تومان در شعب منتخب بانک ملی فروخته می‌شود.

در بازار آزاد و برخی صرافی‌ها نیز هم‌اکنون سکه طرح قدیم با بهای ۵۲۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۵۱۵ هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی ۲۵۵ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۱۳۵ هزار تومان و سکه گرمی ۷۸ هزار تومان نرخ‌گذاری شده و فروخته می‌شود.

شهریور ۳ام, ۱۳۹۰ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


34058