نام سايت نام سايت

قوانین جدید خدمت سربازی و مشمولان سال ۱۳۹۰

برچسب ها:

 عکس    قوانین جدید خدمت سربازی و مشمولان سال ۱۳۹۰

 

تابناک: اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: مشمولان دیپلم و زیردیپلم متولدین سال‌های ۱۳۵۵ تا پایان سال ۱۳۷۰ که برگه اعزام به خدمت از سازمان وظیفه عمومی ناجا در ۱۸و۱۹ فروردین ماه ۱۳۹۰ دریافت کرده‌اند برای اعزام به خدمت به مکان‌های زیر مراجعه کنید…

۱- مشمولان ساکن تهران بزرگ کلیه مشمولان دیپلم غایب و غیرغایب که زمان اعزام آنان در برگه‌های اعزام به خدمت صادره از سازمان وظیفه عمومی ناجا فروردین ماه سال ۱۳۹۰ قید شده است در ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۰ فروردین سالجاری و کلیه مشمولان عادی (زیردیپلم) غایب و غیر غایب در ساعت ۶ صبح روز یکشنبه ۲۱ فروردین به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در قالب برگ محل مراجعه ابلاغ شده است حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.۲- مشمولان ساکن شهرستان‌ها کلیه مشمولان دیپلم غایب و غیرغایب که زمان اعزام آنان دربرگه‌های اعزام به خدمت صادره از سازمان وظیفه عمومی ناجا فروردین ماه سال ۱۳۹۰ قید شده است در ساعت ۷ صبح روز شنبه ۲۰ فروردین و کلیه مشمولان عادی (زیر دیپلم) غایب و غیرغایب در ساعت ۷ صبح روز یکشنبه ۲۱ فروردین به معاونت وظیفه عمومی استان مربوطه (درمرکز استان) مراجعه و حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.همچنین، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای زمان اعزام به خدمت مشمولان فارغ التحصیل دوره‌های کاردانی، کارشناسی و بالاتردر را اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۰ اعلام کرد.

مشمولان فارغ التحصیل دوره‌های کاردانی، ‌کارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان فارغ‌التحصیل گروه‌های پزشکی که برگه اعزام به خدمت از سازمان وظیفه عمومی ناجا به تاریخ اول اردیبهشت ماه ۱۳۹۰ دریافت کرده‌اند برابر مفاد این اطلاعیه برای اعزام به خدمت سربازی خود اقدام کنند.

کلیه مشمولان فارغ‌التحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی (فوق دیپلم تا دکترا) که زمان اعزام آنان در برگه‌های اعزام به خدمت صادره از سازمان وظیفه عمومی ناجا اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۰ قید شده است؛ بایستی در ساعت و محلی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در قالب برگ محل مراجعه اعلام شده است حضور پیدا کنند و آن دسته از مشمولانی که به هر دلیلی تاکنون موفق به دریافت برگ اعلام محل مراجعه نشده‌اند. می‌توانند به نزدیکترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی ( پلیس+۱۰) مراجعه و نسبت به دریافت این برگ اقدام و براساس اطلاعات مندرج در آن عمل کنند.

سازمان وظیفه عمومی در این اطلاعیه از مشمولان خواست به هنگام مراجعه به رده‌های وظیفه عمومی، کلیه اوراق مربوط به اعزام شامل برگ اعزام به خدمت، ‌برگ واکسیناسیون، ‌برگ اعلام محل مراجعه و سایر مدارک مورد نیاز از جمله شناسنامه، کارت ملی و … را به همراه داشته باشند.

فروردین ۲۲ام, ۱۳۹۰ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


42426