نام سايت نام سايت

قبادی خبر داد:عرضه نامحدود مرغ ۲۷۵۰ تومانی

قبادی خبر داد:عرضه نامحدود مرغ ۲۷۵۰ تومانی
جام جم آنلاین: رئیس سازمان بازرگانی استان تهران از عرضه نامحدود مرغ گرم به قیمت ۲۷۵۰ تومان در بازار خبرداد و گفت: قیمت ران گوسفند ۱۵ هزار و ۹۰۰ تومان و ران گوساله ۹۲۰۰ تومان با قیمت تنظیم بازاری تعیین شده است.

عباس قبادی در گفتگو با مهر گفت: برای تامین نیاز شب عید مردم و پاسخگویی به افزایش تقاضاهای احتمالی، مرغ گرم با قیمت تنظیم بازاری ۲۷۵۰ تومان و مرغ منجمد با قیمت ۲۶۵۰ تومان عرضه می شود. در این میان وزارت بازرگانی به هر میزان که بازار کشش داشته باشد، مرغ به بازار تزریق می کند.

مرغ گرم۲۷۵۰ تومان

رییس سازمان بازرگانی استان تهران از عرضه مرغ با کیفیت در نمایشگاههای عرضه مستقیم مواد غذایی خبرداد و افزود: مرغ در شرایط فعلی با قیمت عرضه و تقاضا در حال عرضه است و در میادین میوه و تره بار به قیمت ۳۰۵۰ تومان به فروش می‌رسد، این درحالی است که با عرضه مستقیم و بدون واسطه این کالای اساسی در نمایشگاههای عرضه مستقیم کالا، قیمت به ۲۷۵۰ تومان کاهش یافته است.

وی با تاکید بر ضرورت کاهش قیمت تمام شده مرغ در کشور، تصریح کرد: اکنون وزارت بازرگانی ذخایر خوبی از گوشت مرغ دارد و بازار را به صورت مطمئن تنظیم خواهد کرد، بنابراین افزایشی در قیمت مرغ نخواهیم داشت.

به گفته قبادی، وزارت بازرگانی به تولیدکنندگان مرغ اعلام کرده است به هر میزان که تولیدکنندگان مرغ در اختیار داشته باشند، به قیمت ۲۷۵۰ تومان از آنها خریداری خواهد کرد، به این معنا که اگر تولیدکننده ای نتوانست تولیدات خود را در بازار بفروشد، وزارت بازرگانی به صورت تضمینی، مرغ تولیدی را با قیمت ۲۷۵۰ تومان از او خریداری می کند.

وی به مردم توصیه کرد تا از فرصت عرضه کالاها از جمله مرغ به قیمت تنظیم بازاری استفاده کرده و مایحتاج خود را تامین کنند، چراکه عرضه این کالاها به صورت مستقیم از تولیدکننده به مصرف کننده صورت می گیرد و هر دو طرف، متنفع خواهند شد.

قبادی گفت: هم اکنون مرغ در سطح بازار به قیمت عرضه و تقاضا، در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد و هم تولیدکننده و هم مصرف کننده از این موضوع رضایت دارند، اما باید با به کار بستن تدابیری، به سمت کاهش قیمت تمام شده مرغ پیش رفت.

به اعتقاد وی، با کاهش قیمت تمام شده می توان علاوه بر راضی نگاه داشتن مصرف کننده، به دولت اجازه اتخاذ تدابیری برای صادرات مرغ و رونق تولید داده می شود. در این میان هم مصرف کننده و هم تولیدکننده منفعت خواهند برد.

قیمت انواع گوشت تنظیم بازاری

رئیس سازمان بازرگانی استان تهران در مورد عرضه روزانه گوشت قرمز گفت: به هر میزان که بازار کشش داشته باشد، گوشت قرمز با قیمت تنظیم بازاری عرضه می شود.

قبادی تصریح کرد: با تدابیر وزارت بازرگانی تلاش شده تا گوشت قرمز به قیمت مناسب و پایین تر از بازار به دست مصرف کنندگان برسد. بر این اساس، ران گوسفند گرم ۱۵۹۰۰ تومان، سردست گوسفندی گرم ۱۵۵۰۰ تومان، قلوه گاه گوسفندی گرم ۷۷۰۰ تومان، گردن گوسفندی گرم ۱۱۰۰۰ تومان و ماهیچه گوسفندی گرم ۱۷ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

وی ادامه داد: همچنین گوشت ران گوساله گرم ۹۲۰۰ تومان، گوشت سردست گوساله گرم ۸۷۵۰ تومان، گوشت قلوه گاه گوساله گرم ۵۹۰۰ تومان، گوشت گردن گوساله گرم ۷۵۰۰ تومان و هر کیلوگرم گوشت چرخکرده نیز ۷۹۰۰ تومان درنمایشگاههای عرضه مستقیم مواد غذایی عرضه می شود.

قبادی همچنین به تشریح قیمت انواع گوشت منجمد تنظیم بازاری پرداخت و گفت: هر کیلوگرم گوشت ران گوساله منجمد ۶۹۰۰ تومان، گوشت سردست گوساله منجمد ۶۸۰۰ تومان و گوشت مخلوط منجمد ۶۸۵۰ تومان عرضه می شود.

وی تصریح کرد: تمام تلاش وزارت بازرگانی این است که بازار مطمئن و آرامی را برای شب عید رقم زند و بر این اساس، برنامه ریزیهای گسترده ای انجام شده است.

بهمن ۲۸ام, ۱۳۸۹ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


77985