نام سايت نام سايت

فروش بلیت توپولف های ۱۵۴ از یک اسفند، ممنوع است

فروش بلیت توپولف های ۱۵۴ از یک اسفند، ممنوع است

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری بر حذف دوباره توپولف از ناوگان هوایی کشور تاکید کرد و با ارسال نامه ای به شرکت ها و دفاتر خدمات مسافرت هوایی و ایرلاین ها، به آن ها اعلام کرد که فروش بلیت بر روی توپولف های ۱۵۴ از یک اسفند، ممنوع است و با خاطیان برخورد قانونی می شود…….

به نقل از روزنامه خراسان کاپیتان رضا نخجوانی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با تاکید دوباره بر این که تمامی توپولف های ۱۵۴ ناوگان هوایی کشور تا ۳۰ بهمن ماه سال جاری قطعا زمین گیر خواهند شد

خطاب به دفاتر خدمات مسافرت هوایی و شرکت های هواپیمایی، اظهار داشت: با توجه به حذف و خروج هواپیماهای توپولف (۱۵۴-tu ) از لیست ناوگان هوایی کشور از یکم اسفندماه سال جاری مقتضی است از هرگونه ایجاد تعهد و فروش بلیت بر روی هواپیماهای مذکور از تاریخ یاد شده خودداری کنند.وی تاکید کرد: در خصوص الزام زمین گیری توپولف ها چندین دستورالعمل به شرکت های هواپیمایی داخلی که در ناوگان خود دارای توپولف هستند، ابلاغ شده است.

نخجوانی اذعان داشت: بدیهی است در صورت فروش بلیت توپولف از تاریخ مذکور توسط ایرلاین ها و دفاتر خدمات مسافرت هوایی، پرونده آن شرکت یا دفتر حسب مورد در کمیته هوانوردی و یا کمیته فنی مطرح و تمامی مسئولیت ها و عواقب ناشی از آن متوجه آن شرکت یا دفتر خاطی خواهد بود.رئیس سازمان هواپیمایی کشوری خاطرنشان کرد: در آخرین ابلاغیه طی ارسال نامه ای به شرکت های هواپیمایی ایران ایرتور، کیش ایر، تابان و کاسپین بر انقضای تاریخ فعالیت هواپیماهای توپولف ۱۵۴ از سی ام بهمن ماه سال جاری تاکید شده است.نخجوانی اظهار داشت:

در این نامه خطاب به شرکت های هواپیمایی مذکور اعلام شده است که با توجه به اعلام قبلی سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر الزام خروج توپولف ها از ناوگان هوایی کشور، از برنامه ریزی و ایجاد تعهد برای ادامه پرواز با هواپیماهای مذکور از یکم اسفندماه سال جاری جدا خودداری کنند.

بهمن ۲۶ام, ۱۳۸۹ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


52960