نام سايت نام سايت

فراخوان کارگردان ایرانی برای بازیگری در سریال جدیدش!!!

برچسب ها:

http://www.nazpatogh.com/aban90/bf4b056aa0bdd3db9e3ecbd1b41690ef.jpg

کارگردان معروف برای بازیگری در سریالش فراخوان داد

 

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، سازندگان مجموعه تلویزیونی «پوریای ولی» اعلام کرده بودند که برای ساخت این سریال به بازیگران جدید و با استعداد نیاز دارند و فراخوانی نیز در همین جهت منتشر کردند که در دور پیش تا پایان خردادماه تمدید شده بود.

بنا بر این گزارش، با پایان خردادماه، جوزان فیلم برای بار دوم طی اطلاعیه‌ای این زمان را تمدید کرد که متن کامل آن در ادامه می‌آید:

به دلیل سرعت کم اینترنت و عدم دسترسی برخی از داوطلبان به خصوص در شهرستان‌ها و تماس‌های مکرر آن‌ها با جوزان فیلم و اعتراض به زمان کم نام‌نویسی و درخواست تمدید آن، مهلت ثبت نام فراخوان یک ماه دیگر یعنی تا تاریخ ۳۱ تیرماه تمدید می شود.

پوریای ولی نام مجموعه عظیم تلویزیونی است که به سفارش مرکز سیما فیلم و تهیه کنندگی جوزان فیلم در دست اجرا می باشد. این سریال شرح حال زندگی پر تحرک پهلوان نامدار ایرانی در قرن هفتم و هشتم هجری (اواسط دوران ایلخانی) به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی می باشد.

موضوع فراخوان:

شرکت جوزان فیلم به عنوان تهیه کننده پروژه «پوریای ولی» در نظر دارد از سراسر کشور ۱۰۰ نفر از جوانان (مرد) بین سنین ۱۶ تا ۲۳ سال را جهت آموزش و برای بازی در سریال پوریای ولی انتخاب کند. فیلم‌برداری سریال یاد شده به مدت حدود دو سال پس از اتمام دوره آموزشی افراد منتخب به طول خواهد انجامید. جوزان فیلم متعهد است که شرایط آموزش داوطلبان را فراهم نماید و این بدان معنی است که تمام هزینه های دوره آموزش به عهده جوزان فیلم است. منتخبین نیز طی قراردادی که بین آنها و جوزان فیلم بسته خواهد شد متعهد خواهند بود طبق شرایطی که در ذیل خواهد آمد با جوزان فیلم همکاری کنند. لازم به ذکر است افراد پس از اتمام دوره فیلم‌برداری سریال پوریای ولی، تا سه سال فقط با تایید و نظارت جوزان فیلم حق همکاری با سایر پروژه های سینمایی را خواهند داشت.

زمان اطلاع رسانی به منتخبین:

از تاریخ پایان فراخوان به مدت ۶۰ روز هیات انتخاب که شامل هفت نفر از استادان هنرمند کشور می باشند، از بین تمامی افراد متقاضی برگزیدگان را انتخاب خواهند کرد، و بعد از پایان این دوره از طرف جوزان فیلم از طریق ایمیل یا تلفن با این افراد تماس گرفته خواهد شد. خواهشمند است به هیچ عنوان با دفتر فراخوان تماس نگیرید و در صورت قبولی از طرف دفتر فرا خوان با شما تماس گرفته خواهد شد.

سیمرغ
تیر ۲ام, ۱۳۹۱ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


18147