نام سايت نام سايت

فال روز چهارشنبه ۹ مرداد ۹۲

برچسب ها:

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/92947_1392.jpg

فال امروز چهارشنبه ۹ مرداد ماه

فال و طالع بینی روزانه

امروز ماه در برج مردی با دلو کامل است. این قسمت از چارت شما به فعالیت های گروهی و کارهای تیمی مربوط می شود. دیگران سعی دارند بقیه را ناراحت کنند اما به آنها این اجازه را ندهید.
مهم است که چند روز عمیقاً جستجو کنید تا پاسخهای را که برای مشکلات مالی یا احساسی خود می خواهید به دست آورید. پاسخ ها همه هستند اما باید تنها آن ها را بیابید . اکنون خوب نیست ترسو باشید. زندگی خیلی سریع در حال تغییر است و فرصتی ندارید تا معطل کنید.
بهترین زمان برای پیشرفت است وشاید هم برنامه ریزی برای موفقیت در آینده ، خوب باشد. این افکار شما را کمی به فکر فرو می برد و دیگران تمایل دارند علت آن را بدانند. آنها را اذیت نکنید و فکر نکنید آنها دخالت نمی کنند، آنها تنها نگران هستند. اگر مشکلی دارید چرا با آنها در میان نمی گذارید حتماً از این کار پشیمان می شوید.
امروز ماه در برج مردی با دلو کامل است.این قسمت از چارت شما به مسائل کاری مربوط می شود.فشارهای اخیر به این قسمت ربطی ندارد.شاید بر مسائل مالی شما تاثیر گذارد.
امروز ماه کامل است و در علامت مخالف شما یعنی انسان با دلو(بهمن)، ظاهر می شود. این بدین معناست که در حال حاضر روابط شما نیاز به توجهی محتاطانه دارد و حتی ممکن است مجبور به جبران و انجام کارهایی چاره ساز در مورد اشخاصی به خصوصی شوید. سعی کنید هم سطح آنها شده و بگوئید که چه فکری در سر دارید چرا که این یکی از مواردی است که سیاست راست گویی و صداقت بیشترین کاربرد را خواهد داشت. با این حال، عاقلانه تر این است که بسیار محتاطانه عمل کنید.
امروزدر ماه برج مردی با دلو کامل است.می توانید به کار وسلامتی خودتان فکر کنید.فرصت خوبی تا در این زمینه ها مشکلات تان را حل کنید.زیرا همیشه ماه کامل به مشکلات خاتمه می دهد.
امروز دومین ماه کامل را در این ماه می بینیم و این بار ماه در خانه دلو قرار دارد.در نتیجه،این امر یادآور این است که شما باید سوءتفاهمات و مشکلاتی را که با دوستانتان داشتید حل و فصل کنید به خصوص اگر این مشکلات باعث بروز جدایی روابط شما گشته است.هر چه زودتر این کار را بکنید،از همه نظر بهتر است.پس این کار را شروع کنید.بعداً از این که این کار را انجام داده اید خوشحال می شوید.
در رابطه با کار و مسائل منزل در دو راه قرار دارید و نمی دانید کدام طرف باشید.ناراحتی اصلی این است که شما تمایل دارید راه خودتان را بروید.اگر در مورد نظرات با انتخاب تان با دیگران صحبت کنید،جو را آرامتر خواهید کرد و می توانید بهتر تصمیم بگیرید.
امروز ماه کامل در خانه بهمن است که خانه خواهر و برادرها، سفرهای کوتاه وارتباطات است . منتظر فاش شدن حقایقی باشید که به شما کمک می کند نقطه نظر وسیع تری در مورد شرایط حاضر خود بدست آورید. این آزادی را خواهید داشت که آگاهانه در مورد راههائی که در پیش دارید انتخاب کنید.
امروز ماه در برج مردی با دلو کامل است. این برج دارای عنصر هوا می باشد و کاملاً غیر قابل پیش بینی است. شاید این بتواند دلیلی برای رفتارهای عجیبو غریب دیگران باشد. اگر امروز نمی توانید تمام برنامه ها و طرح هایتان را اجرا کنید به خودتان فشار نیاورید. می توانید سپاسگزار باشید که تنها توانستید یکی از آن ها را هم انجام دهید.
امروز ماه کامل در بهمن قرار دارد که البته علامت خود شماست . عقایدتان را بدون فکر بازگو می کنید . و صحبت هایی می کنید که مجموع قیل و قال راه می اندازد . اما زمانی که اوضاع آرام می شود از این که توانستید بعد از مدتی طولانی آرامش برقرار کنید آسوده خاطر می شوید . بحث های خانوادگی دعوا راه می اندازد ولی حرف هایی هست که باید زده شود .

امروز ماه بدر در دلو امری قابل انفجار است . شما در پنهان کردن احساسات تان همیشه خوب رفتار نمی کنید . اما آشفتگی نسبت به یک ارتباط را ممکن است  زیر یک پوشش مخفی کرد . اطمینان داشته باشید تا زمانی آرام برای اندیشه در اتفاقات اخیر خواهید داشت.

منبع : جام نیوز

مرداد ۸ام, ۱۳۹۲ | دسته: فـال و طـالع بینـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


65551