نام سايت نام سايت

فال روز چهارشنبه ۲۲ خرداد ۹۲ 

برچسب ها:

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/92947_1392.jpg

فال امروز چهارشنبه ۲۲ خرداد

متولدین فروردین

یکی از دوستانتان شما را شاد و خوشحال می کند. سعی کنید فعال باشید اما افراط نکنید. اگر رک و راست باشید محبوبیت زیادی پیدا می کنید.

متولدین اردیبهشت

اگر از امنیت طولانی مدت خودتان حمایت کنید بنابراین مخالفت های طولانی مدت نیز برطرف می شوند. یعنی به احساساتتان اجازه ندهید بر قضاوت هایتان تاثیر بگذارند. با دیگران رابطه های منطقی و دلسوزانه ای برقرار می کنید و در این زمان مسائل کاری بسیار مهم هستند و باید مصمم باشید . اگر می خواهید موفق شوید به حمایت زیادی نیاز دارید.

متولدین خرداد

امروز در زمان مناسب در جایی که باید باشد، هستید. کسانی که با مسائل دارایی، که یا خرید و یا فروش آن است سروکار دارند، خبری به دست می آورند که سال هاست منتظر شنیدن آن هستند. اگر امشب مهمانی می گیرید، میزبان خوبی خواهید بود و از مهمانان خبرهای خوبی به دست می آورید.

متولدین تیر

فال روزانه

دوست دارید استراحت کنید اما شخصی نظر دیگری دارد،نمی توانید از این خلاص شوید و آنقدرها هم که فکر می کنید راضی کردن این شخص کار آسانی نیست.شاید بتوانید سردرد را بهانه کنید و بیرون نروید اما یادتان باشد این نقشه تنها یکبار عملی است.

متولدین مرداد

تا آن جا که ممکن است دقت بسیاری را برای دوستانتان صرف خواهید کرد و این بسیار حائز اهمیت است چرا که با آنها بسیار احساس راحتی می کنید. البته، جذابیت مخصوص ماه به شما بسیار کمک خواهد کرد و آنها با حالتی ستایش آمیز به سخنان شما گوش فرا میدهند. حتی ممکن است یک دوستی تبدیل به عشق شده و فضایی رمانتیک برای برخی از شما ایجاد کند!

متولدین شهریور

در حال حاضر ستارگان بر روابط کاری شما تاکید دارند.اگر در مورد اتفاقات دیروز ناراحت هستید با شخصی که به او اعتماد دارید صحبت کنید و تمام جزئیات را برایش بگویید.اگر تصمیم دارید درآمدتان را بالا ببرید.می توانید ایده های جالبی در این مورد داشته باشید.

متولدین مهر

امروز بیش از همیشه رمانتیک و ایده آل شده اید.تا آنجایی که مربوط به شما می شود،شخص مورد علاقه شما نباید هیچ اشتباهی انجام دهد.شما او را در مقام بسیار بلندی قرار می دهید.مشکل این است که شما توقع دارید که آنها خوب و کامل باشند و زمانی که متوجه می شوید آنها نیز مانند دیگران از جمله خود شما اشتباهاتی دارند،احساس ناامیدی می کنید.سعی کنید بیش از این واقع گرا باشید و بی جهت برا خود،دلیل غصه نتراشید.

متولدین آبان

امروز یک نفر سعی دارد به شما تکیه کند.اگر از شما درخواستی داشت نپذیرید وگرنه مجبور هستید که به او کمک کنید.اگر احساس کنید که می توانید به او کمک کنید و بعد این کار را بکنید،بعدها باعث عصبانیت شما می شود.

متولدین آذر

فال چهارشنبه ۲۲ خرداد ۹۲

آخرین چیزی که انتظار دارید این است که زندگی کسل کننده شود، خوشبختانه، آذری عزیز، این به سختی در مورد شما به حقیقت می پیوندد چون شما خودتان هیجان آفرین هستید. با وجود این، امروز شما به دیگران برای سرگرم شدن تکیه می کنید.

متولدین دی

اگر در انتظار هیجان هستید آن را بیرون از خانه جستجو کنید. اخیراً سرتان شلوغ بوده است اما در هر صورت اکنون وقتی برای استراحت دارید. و می توانید به خود و همسرتان فرصتی بدهید تا آرامش برقرار شود.

متولدین بهمن

امروز حسابی سرگرم افکارتان هستید بنابراین هنگامی که با دیگران ارتباط هستید این موضوع را به خاطر داشته باشید و مشکل است که افکارتان را در رفتارهایتان نشان ندهید و به مشکلات دیگران توجه کنید بنابراین اگر کسی از رفتارتان ناراحت شد تعجب نکنید. در این صورت بهترین روز برای برقراری ارتباط با احساسات می باشد .

متولدین اسفند

سر و کله زدن با کسانی دیگر تا زیر بال خودتان بگیرید و برایشان تصمیم گیری کنید. صرفاً باعث بیرون آمدن بخار از گوشتان می شود. حقیقتاً شما امروز شما درمعرض یک مسابقه هستید هر تمرین بدنی در ورزشگاه به صورت داوطلبانه برای امور خیریه عصاره شما را جاری خواهد کرد.

منبع : ببینین

خرداد ۲۲ام, ۱۳۹۲ | دسته: فـال و طـالع بینـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


8889