نام سايت نام سايت

فال روز پنجشنبه ۲۳ خرداد ۹۲ 

برچسب ها:

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/92947_1392.jpg

فال امروز پنج شنبه ۲۳ خرداد ماه

متولدین فروردین

در مورد پول با یک نفر اختلاف دارید و می خواهید بدانید چرا پولی را که به زحمت به دست آورده اید به هدر می دهد اما از طرف دیگر آن ها پول خودشان را هم به هدر می دهند. در هر صورت حل کردن این مشکل به خودتان بستگی دارد. مراقب لوازم شخصی تان باشید مخصوصاً اگر به جای شلوغی می روید.

متولدین اردیبهشت

سعی کنید آرامش داشته باشید و در منزل عصبانی نشوید به زمان نیاز دارید تا در مورد مسائل خصوصی خودتان فکر کنید. در هر صورت هنوز سوءتفاهم ها و کارهای نیمه تمامی دارید که باید در تنهایی آنها را حل کنید و از بین ببرید.

متولدین خرداد

شاید خبر خوبی در رابطه با یک موضوع دفتری به دست آورید که اخیراً شما را فوق العاده نگران کرده است. افرادی که در مخارجشان در خانه شریک هستند درآمد بیشتری به دست می آورند و این موضوع سبب خوشحالی آنها می شود. فرصت هایی دارید تا تغییرات بزرگی ایجاد کنید.
متولدین تیر

فال روزانه

می توانید با دوستان نزدیک تان معاشرت کنید،مخصوصاً زمانی که کارتان تمام شده است و به خانه برمی گردید.این موضوع مطمئناً برای تان مهم است اما دیگران برنامه های دیگری دارند.شما می توانید به خانه بروید و استراحت کنید.

متولدین مرداد

امروز قدرت شما بدون حد و مرز است و شما پذیرنده سلسله افکار متفاوتی خواهید بود. هم چنین امروز دارای مهارت خاص برای ایجاد ارتباط با مردم اطراف خود می باشید، پس در حال حاضر می دانید که آنها به چه فکر می کنند، حتی اگر به شما راجع به آن چیزی نگویند. ارتباطات بدون کلام از این قبیل، میزان روابط و تفاهم بین شما را افزایش خواهند داد.

متولدین شهریور

امروز بیش از اندازه فداکاری می کنید و به دیگران کمک می کنید.حتی لازم نیست کسی از شما بخواهد،خودتان هر کاری از دست تان برمی آید انجام دهید.البته ترجیح می دهید از نظر روحی بیشتر به آنها کمک کنید.

متولدین مهر

امروز روز شگفت انگیزی برای قدرت تصور شماست.چرا که تخیل شما،شما را به مسیرهای جذاب و جالب هدایت کرده و سفری جذاب برای شما به ارمغان خواهد آورد.اگر چه شما مجبورید امروز به حقایق بپردازید و یا کارهای روزمره تان را انجام دهید،این کار اگر نمی توانید خبر خوشی باشد چرا که ممکن است با زد و خوردی در درون برای دست کشیدن از این تصورات جالب روبرو شوید.

متولدین آبان

امروز می توانید موفقیت بیشتری به دست آورید.البته باز هم رقابت هایی پیشرو دارید و زندگی پر از حوادث است اما می توانید استراحت کنید و کمی از وقت آزادتان لذت ببرید.

متولدین آذر

فال پنجشنبه ۲۳ خرداد ۹۲

از قبل به مسایل فکر کردن یکی از مهارتهای شما آذریهاست و امروز افکارتان به جاهای دوردست رفته . شاید به یک تعطیلات که بزودی فرا می رسد فکر می کنید یا به دور هم جمع شدن با کسی که از یک ملیت دیگر است فکر می کنید. اگر امشب با کسی بیرون می روید سعی کنید خیلی شب جالب و رویایی بوجود آورید.

متولدین دی

اگر از خودتان بچه ندارید، امروز می توانید فرزند کسی را از او قرض کنید. اگر مانند بچه ها رفتار کنید بیش تر لذت خواهید برد تا این که مانند بزرگ تر ها باشید. اگر عصبی و ناراحت هستید به جای این که یک گوشه بنشینید، کمی ورزش کنید.

متولدین بهمن

اگر در رابطه با مسائل مالی به شخصی مشکوک هستید و آنقدر ها هم صادق نیست . بهترین کار این است که از حقیقت سر در آوردید . با دقت فکر کنید و نقش خودتان را در تمام این موضوع بررسی کنید شاید بهتر باشد به روی خودتان نیاورید . این کار برای این نیست که کسی را مقصر کنید اما بیشتر به این خاطر است که جلوی ضررها را بگیرید.

متولدین اسفند

یک جمع مهمانی خودمانی خانوادگی ممکن است اولین انتخاب امروز شما نباشد . اما بطور تعجب آوری لذت بخش خواهد شد. شما در بالاترین فرم موجود هستید و احساس درام شما همه را مجذوب می کند . قهرمانی های اخیر را به شما نسبت می دهند باید مقداری بیشتری تمرین کنید.زیرا به نظر می رسد باید سلولهای خاکستری تان به تحرک وادارید.

منبع : ببینین

خرداد ۲۲ام, ۱۳۹۲ | دسته: فـال و طـالع بینـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


75664