نام سايت نام سايت

فال روز شنبه ۸ تیر

برچسب ها:

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/92947_1392.jpg

فال امروز شنبه ۸ تیر ماه

چه پول جمع کنید و چه آن را خرج کنید(که البته در هر دو مورد موفق هستید) لحظات خوبی را خواهید داشت. در محل کار برای انجام کارها به روش خودتان آزاد هستید.
امروز زهره پس روی می کند. نفس عمیقی می کشید. زیرا این سیاره حاکم بر شماست و پس روی آن  هیچ تاثیری بر زندگی شما ندارد. تمام کارهایتان عملی شده و به اتمام رسیده اند.
پولی را که به کسی قرض داده اید می توانید اکنون پس بگیرید، مخصوصاً اگر زمان زیادی است که پولتان دست آنهاست. هیچ بهانه ای را نپذیرید اگر می خواهید امروز برایتان خوب باشد، حتماً مثبت باشید.
امروز زهر تصمیم می گیرد به طرف جلو حرکت کند و تمام مسائل عجیب و مرموز از بین می رود.البته کمی دیگر وقت لازم است تا از همه مسائل سردر آورید.امروز روابط عاشقانه اوج می گیرد.
امروز ستارگان به شما حالتی صمیمانه و علاقه مند به خانواده را می دهند و شما از بودن در جمع فامیلتان، احساس راحتی بیشتری خواهید کرد. در حال حاضر، تصور شما از بهشت، نشستن در خانه، استراحت و در حداقل ممکنه کار کردن و یا جمع شدن نزدیک ترین و عزیزترین افراد دور و برتان می باشد.
زهره بعد از مدتی طولانی حرکت مستقیم خود را از سر می گیرد.افرادی که اخیراً کمتر مفید بوده اند اکنون به شما کمک می کنند.اگر مشکلی در رابطه ای دوستانه ایجاد شده است برطرف خواهد شد.

سیاره حاکم بر شما امروز مجدداً به مسیر خود بازگشته و در نتیجه زندگی به حالت عادی خود بر می گردد.سفر یا تعطیلاتی که برنامه اش معلوم نبود،دوباره به دستور العمل اولیه خودش باز خواهد گشت.سعی کنید امروز به طریقی به کارهایی که به طریقی اهمیت دارد،وقت اختصاص دهید چرا که این کار به شما حس خوبی داده و احساس خواهید کرد که از زمانتان استفاده مفید کرده اید.

ونوس در منطقه البرج حرکت می کند.می توانید سبقت بگیرید.سعی کنید از انرژی  خود لذت ببرید.سعی کنید فعالیتی فیزیکی و آرامش بخش انجام دهید تا انرژی تان را مصرف کنید.
امروز ونوس حرکت مستقیم دارد پس منتظر یک جهش در زندگی عشقی خود باشید. شما احساس خوبی راجع به خود دارید و این کاملاَ مشهود است. چه ۱۹ ساله باشید و چه ۹۰ ساله، امروز احساس می کنید قلب خیلی جوانی دارید و دیگران بی اختیار متوجه می شوند که شما می درخشید. پس اگر دیدید مرکز توجه همه هستید بدانید چرا.
امروز ونوس بعد از مدتی طولانی به حرکت معمولی خود بر می گردد. از من نپرسید چرا سیارات این طور حرکت می کنند، چون آن ها به خواست خودشان این کار را می کنند. تنها خوشحار باشید که طرح هایی که تاکنون معلق مانده بودند اکنون انجام می شوند و شما امشب باید برای انجام و اتمام یک کار سخت و وقت گیر جشن بگیرید.
ونوس امروز حرکت مستقیم دارد که اگر با کارهای خلاق سروکار دارید یا با کودکان معاشرت دارید خبر خوبی است . همچنین از نظر اجتماعی طرفداران زیادی دارید و در رابطه با دعوت های بیرون رفتن و تفریح کردن آن قدر زیاد هستند که به سختی می توانید از میان آنها انتخاب کنید. بدون شک این موضوع اعتماد به نفس شما را بالا می برد و باعث می شود احساس محبوبیت کنید.
ونوس بالاخره احساس را می بیند و امروز حرکت عادی اش را از سر می گیرد . دارایی های مهم اجازه پیشروی می گیرد و اگر شما در حال اضطراب بوده اید بالاخره نفس راحت را حتماً می کشید.

منبع : جام نیوز

تیر ۸ام, ۱۳۹۲ | دسته: فـال و طـالع بینـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


60560