نام سايت نام سايت

فال روز شنبه ۲۵ خرداد ۹۲

برچسب ها:

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/92947_1392.jpg

فال امروز شنبه ۲۵ خرداد ماه

هنوز در حال حل کردن یک مشکل احساسی هستید. بهتر است آرام و با احتیاط رفتار کنید و در آخر روز موفق تر از انتظار خود هستید. پاداشی نیز دریافت می کنید.
بهتر است پیش از آنکه  به جلوتر بروید چیزهایی بیهوده را دور بریزید. زمان خوبی است تا عادت های گذشته را ترک کنید و در رفتارتان تغییراتی ایجاد کنید. به خاطر داشته باشید که هیچ چیز بدون تغییر نمی ماند زندگی در حال تغییر است .
مشکلات خانوادگی باید هر چه سریع تر برطرف شوند البته تا قبل از آن که به جنگ جهانی (سوم) تبدیل شود. باید آمادگی داشته باشید تا هم شرایط خوب را بپذیرید و هم شرایط بد را، افراد زیادی خوشبختی را شرطی می خواهند. اما خوشبختی تنها زمانی به دست می آید که شما شرطی برای آن نگذارید. سعی کنید ناراحت نشوید و دیگران از این خود فدایی شما برای دیگران تحت تاثیر قرار می گیرند.
شخصی با نگاهی خاص به شما نگاه می کند و شما را مضطرب می کند،اما بیش از آن که با عجله به سمت آن شخص بروید، به خوبی به آن فکر کنید.البته اگر مجرد هستید،بد نیست کمی درباره این شخص تحقیق کنید.
امروز ستاره ها گرد هم جمع شده اند که اطمینان بدهند، ذهنتان روشن شده است و دقیقاً می دانید که راجع به چه چیزی صحبت می کنید. امروز کاملاً برعکس دیروز است و جای خوشحالی است که کنترل افکارتان را بار دیگر به دست می گیرید. انتظار دارید که عزیزانتان هم هشیار باشند، در غیر این صورت کاملاَ آزرده خاطر می شوید.
همسرتان فکر می کند در حال حاضر خیلی به او علاقه مند هستید اما این طور به نظر نمی آید.دوست دارد به شما بگوید چه کار کنید و اگر گوش نکنید عصبانی می شود.دقت کنید که خودتان هم رفتاری مثل او پیش گرفته اید اگر این طور است عذرخواهی کنید.
امروز خطر این که کسی بخواهد شما را به انجام کاری وسوسه کند وجود ندارد چرا که شما دقیقاً می دانید چه کاری را می خواهید انجام دهید.شما با هر کسی که حرف های بی معنی می زند و توقع دارد شما آنها را باور کنید،مشاجره خواهید کرد.این عالی است ولی خطر این وجود دارد که شما ندانید کی و چه وقت دست از سرزنش بکشید مراقب باشید بی جهت درگیر مطالبی که واقعاً اهمیت ندارند نشوید.
امروز به دور دست ها فکر می کنید و برای آینده تان نقشه می کشید.از یک دوست خوب کمک بگیرید و برای نظر خواهی و یا هم فکری با اوغرورتان را کنار بگذارید.از کاری که همیشه دوست دارید انجام دهید لذت می برید مخصوصاً اگر کاری غیرمعمول و هیجان انگیز باشد.
ستاره ها شما را وا می دارند که درباره نحوه زندگی از خود سوالاتی بپرسید. حداقل یک جنبه زندگی روزمره شما می تواند با یک ذره دستکاری بهتر شود. شما می توانید زندگی روزمره ای را بوجود بیاورید که نیازهای شما را برآورده سازد، بنابراین از این که تغییراتی لازمه را بوجود آورید درنگ نکنید. این فقط به یک تصمیم جدی از طرف شما نیاز دارد.
گاهی اوقات می توانید به خوبی دیگران، دلربایی کنید، اما مراقب باشید که از تمام جذابیت خود برای به دست آوردن دل یک فردنادرست استفاده نکنید. اگر کوچکترین سوء ظنی در مورد موضوع خاصی دارید، پیش از آن که دیر شود از آن موضوع دوری کنید. اگرچه کمی خطر در مسائل آن ها را جالب تر می کند. این طور نیست؟
امروز مراقب چیزهایی که می خورید  و می نوشید باشید زیرا سیستم عصبی تان از روزهای دیگر حساس تر می باشد . بنابراین از چیزهایی که کمی مشکوک هستید یا چیزهایی که وقت های دیگر هم با شما هماهنگی ندارند دوری کنید . در رابطه با مسائل کاری هر موضوع کسل کننده و روزمره برایتان ناراحت کننده است و مشکل می توانید فکرتان را به کار معطوف کنید . این موضوع حواس شما را بدست افکار منفی جلب می کند و این کار شما را بدتر می کند.
کمتر بین خودتان و شریک زندگی تان خرده بگیرید که باعث تلخکامی عمر شود . اما اگر از تصوراتتان به عنوان یک عامل شادی بخش در برقراری ارتباط استفاده کنید می تواند جالب باشد . شما برای کسی بسیار با محبت به نظر می آیید و زیاد طول نمی کشد که شریک زندگی تان را پریشان می کند.

منبع : جام نیوز

خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۲ | دسته: فـال و طـالع بینـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


14999