نام سايت نام سايت

فال روز شنبه ۱ تیر

برچسب ها:

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/92947_1392.jpg

فال امروز شنبه ۱ تیر ماه

متولدین فروردین

سعی خودتان را کرده اید که همه چیز را متفاوت و جالب تر ببینید. سرگرمی بیشتری دارید. امروز لازم نیست زیاد فعال باشید. تنها احساستان را به دیگران بفهمانید.

متولدین اردیبهشت

شاید دیگران به خاطر کاری که برایشان پیش آمده است قرارشان را با شما کنسل کنند. سعی کنید این موضوع را شخصی نکنید آن ها راه دیگری ندارند.

متولدین خرداد

مهم نیست تا چه اندازه درباره فرصت ها و انتخاب هایتان صحبت کنید. هیچ راهی برای برآورده شدن تمام انتظاراتتان وجود ندارد. بنابراین امروز به هیچ کس اجازه ندهید شما را مجبور کند تصمیم بگیرید، تا زمانی که خودتان بدانید حق انتخاب شما چیست و آمادگی هم دارید.
متولدین تیر

فال روزانه

شاید بخواهید برای خودتان هدیه ای بخرید و خودتان را خوشحال کنید مخصوصاً این که چند روز اخیر فشار زیادی را تحمل کرده اید.البته اگر می توانید این موضوع را تنها به دیدن ویترین مغازه ها تمام کنید و پول تان را در بانک پس انداز کنید.

متولدین مرداد

اگر از آن دسته از شیرهایی هستید که دوست دارید بدانید هر لحظه از روز چه می گذرد، امروز لذت خواهید برد. مطمئناً این موضوع کمک می کند که سرپا بمانید.

متولدین شهریور

امروز با افکار جالب یک نفر وسوسه می شوید.آن ها فوق العاده خلاق و غیرمعمول هستند.شما هم ایده های زیرکانه ای دارید،مخصوصاً راه های زیادی برای حل مشکلات یک شخص به خصوص دارید.
متولدین مهر

هر چه امروز فعال تر و شادتر باشد،شما خوشحال تر خواهید بود.شما از این احساس لذت خواهید برد که نمی دانید چه چیزی قرار است برایتان رخ دهد ولی می دانید که هر چه قدر که باشد توانایی رویارویی با آن را دارید..به نظر می رسد همکاران و افراد مافوق شما به نحوی شما را متعجب سازند و حتی ممکن است عقاید عجیبی بشنوید که واقعاً از مخیله شما خارج باشد و اکنون شما همه این موارد را دریافته اید.

متولدین آبان

امروز جذاب تر از همیشه هستید وتاثیر مثبتی بر هر کسی که می بینید،می گذارید.بنابراین اگر تصمیم دارید تغییراتی در زندگی تان ایجاد کنید اکنون زمان مناسبی است.بدون هیچ تلاشی می توانید افراد و موقعیت ها را به خود جذب کنید.

متولدین آذر

فال پنجشنبه ۱ تیر ۹۲

از یک چیزی که آذریها خوششان نمی آید این است که آزادیشان محدود شود ویک نفر امروز دقیقاً این کار را با شما می خواهد بکند در حالیکه وقایع را طور دیگری می خواهد وانمود کند. در ضمن منتظر رفتار دو پهلوی کسی که یک چیز می گوید ولی کاری دیگری خلاف حرفش انجام می دهد باشید. شاید بهتر باشد که خیلی ملایم به او بگوئید که حرفهایش هیچ توجیه منطقی ندارند.

متولدین دی

خورشید اکنون در برج سرطان است و مربوط به روابط دوستانه شما می شود. اکثر کسانی که با آن ها صمیمی هستید دوستان واقعیتان هستند اما یک یا دو نفر از آن ها دوست واقعی شما نیستند. می دانم که در مورد چیزهای خسته کننده زیاد صحبت کرده ام اما این ها واقعاً‌ مسائل مهمی هستند.

متولدین بهمن

اگر اخیراً‌ از زندگی اجتماعی خیلی لذت نبرده اید و وقتتان با کار و تعهدات دیگر پر شده است به خودتان قول بدهید که از هم اکنون خوش بگذرانید . با دوستانی که مدتی است آنها را ندیده اید تماس بگیرید و در هفته های آینده روزهایتان را با قرار ملاقاتها پر کنید.

متولدین اسفند

حالا خورشید به سرطان آبدار رانده می شود و شما به حرکت سوزان زندگی اعتماد می کنید. بهره وری را به جای سیر نزولی در پیشرو دارید. اگر شما به هر صورت خلاق هستید پی خواهید برد که کارتان معنی دیگری پیدا خواهد کرد و ممکن است تصمیم بگیرید کارتان را به کسی نشان دهید تا تحت تاثیر شما قرار گیرد.

منبع : ببینین

تیر ۱ام, ۱۳۹۲ | دسته: فـال و طـالع بینـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


99362