نام سايت نام سايت

فال روز سه شنبه شانزدهم ۱۶ اسفند ۹۰

برچسب ها:

http://www.nazpatogh.com/aban90/6ee2703104e989f20b32531494faa50a.jpg

فروردین
امروز ماه در برج سنبله کامل می شود. این قسمت از چارت شما به همکاران و کارهای روزمره مربوط می شود. رابطه احساسی خوبی با سایرین برقرار می کنید.

اردیبهشت
امروز ماه در برج سنبله کامل است . این قسمت از چارت شما به لحظات خوب خلاقیت عشق و احساسات جدید و تعطیلات مربوط می شود. بنابراین اگر وقت آزاد دارید بروید بیرون و از لحظات لذت ببرید.

خرداد
امروز ماه در برج سنبله کامل است. این قسمت از چارت شما به خانه و خانواده مربوط است. شاید با دوستان دور هم جمع شوید و اگر این طور باشد همه چیز به خوبی پیش می رود.

تیر
امروز ماه در برج سنبله می باشد.این قسمت از چارت شما به برادر و خواهر و همسایگان و افکارتان مربوط می شود.شاید یک ناراحتی به دعوای بزرگی منتهی شود. بنابراین سعی کنید حرف هایتان بر اساس حقیقت باشد.امروز سیاره زهره وارد برج ثور می شود.اگر با دوستان باشید اوقات بهتری خواهید داشت.

مرداد

امروز ماه کامل و در علامت خاکی شهریور می باشد. ای بخش از جدول شما مربوط به پول و ارزشهاست و بنابراین ممکن است شما امروز به حساب و کتاب این امور بپرازید. هم اکنون پروژه های مالی خود را به پایان برسانید ویا تصمیم جدی در رابطه با دارایی خود بگیرید.

شهریور

امروز ماه کامل در برج سنبله قرار دارد.اگر در حال حاضر مشکلی دارید و از شرایطی راضی نیستید بهترین فرصت برای درست کردن آن می باشد.بهتر است هر چیزی را که به درد نمی خورد دور اندازید و وسایلی که دیگر به شما تعلق ندارند.

مهر
امروز ماه کامل است و دو علامت خاکی با کره به چشم می خورد.این خصوصی ترین بخش چارت شماست و زمان آن فرا رسیده که برخی از نگرانی ها و تشویش ها را که اخیراً به سراغ شما آمده دور بریزید.اگر واقعاً کار جدی نمی توانید انجام دهید،بهتر است نگرش خود را راجع به آنها تغییر داده و مجدداً از نو شروع کنید.این زمان خوبی برای آغاز کردن است.

آبان
امروز ماه در برج سنبله کامل می شود.شاید یک رابطه دوستی به انتها برسد.ونوس وارد قسمت عشقی و روابط چارت شما می شود.شاید یک دوستی اهمیت بیشتری پیدا کند.حقیقتاً جذابیت آبانی شما فعالیت زیادی دارد.

آذر

امروز ماه کامل است که در خانه خاکی شهریور که خانه شغلی و جاه طلبی است پیدا می شود. همه چیز حاکی از آنست که شما امروز قرار است ذهن مصممی داشته باشید و سخت کار کنید تا پله های ترقی را بپیمائید. فقط یادتان باشد که احساسات نزدیکترین کسان و عزیزانتان را در نظر بگیرید.

دی
امروز در برج سنبله ماه کامل است. این قسمت از چارت شما مربوط به روابط برون مرزی می شود. امروز ممکن است یک شخص خارجی شما را ناراحت کند. اگر این شخص از دوستان و یا فامیل است، سعی کنید قبل از این که حرفی بزنید، بر خود مسلط شوید چون در غیر این صورت ممکن است بعداً برای شما دردسر ایجاد شود. حرکت ونوس به سمت برج ثور نکته ای مثبت است و سبب می شود به صورت غیر منتظره از حمایت جوانان برخوردار شوید.

 

بهمن
امروز ماه کامل در شهریور با عنصر خاک است و مربوط به قسمت روابط شغلی و شخصی چارت شما می باشد . به نظر می رسد برای شادی دیگران هر کاری را انجام می دهید. در این زمان لازم است مراقب خودتان باشید . در غیر این صورت ضعیف و بی انرژی می شوید بنابراین به خودتان اجازه دهید تا باطری هایتان را دوباره شارژ کنید و برای تندرستی خودکاری انجام دهید.

اسفند

یک حس قابل اجرا واقع بینانه درباره امروز وجود دارد. زهره به ثور نقل مکان می کند و یک تابش دلسوزی و صمیمی روی فامیل نزدیکان می گذارد. در همان زمان بدر در سنبله وارد ممکن است به طریقی به معنای تحت فشار بودن روابط صمیمی باشد این خانواده شماست که شما را در این در جا زدن کمک خواهند کرد. بنابراین زیاد مفتخر باشید که به آنها اعتماد دارید.

 

 

 

 

اسفند ۱۶ام, ۱۳۹۰ | دسته: فـال و طـالع بینـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


27586