نام سايت نام سايت

فال روز جمعه ۲۶ اسفند ۹۰

برچسب ها:

http://www.nazpatogh.com/aban90/6ee2703104e989f20b32531494faa50a.jpg

فال روز جمعه ۲۶ اسفند ۹۰

 

فروردین
تغییراتی در مسائل کاریتان پیش می آید. در کارهایی که سرعت عمل دارید بیشتر موفق می شوید.

اردیبهشت
گاهی اوقات همسرتان نه تنها کم حرف می شود بلکه دور از دسترس شما قرار می گیرد و ارتباط با او نیز مشکل می شود. اما تاثیر سیاره ای در حال حاضر این شرایط را عوض می کند زیرا باعث می شود تا حد زیادی به او نزدیک شوید .

خرداد
امروز همه چیز بدتر می شود. به نظر می رسد دیگران به دلایل خودشان گیج و سردرگم هستند. دیگران از شما تقاضای زیادی دارند که این مسئله در حال حاضر جالب نیست سعی کنید اگر می توانید آرامش خود را حفظ کنید.

تیر
تاکنون متوجه نشده اید از چه کسی خوشتان می آید؟ستارگان آن را به شما نشان می دهند.اخیراً خوش بین و سرحال و شاد هستید و شاید بیش از یک نفر خوش تان بیاید.به کسی چشم دوخته اید اما هنوز نمی توانید قدمی بردارید.

مرداد
امروز از روحیه ای بسیار بالا برخوردارید، هر چند که روزهای سختی را گذرانده اید. بعد از مدت ها، کمی مثبت نگر شوید و احساس خوبی داشته باشید. بیشترین سعی خود را بکنید که کاری را که در طول چندین روز گذشته درگیر آن بوده اید،‌به اتمام برسانید، هم چنین شما آن قدر عاقل خواهید بود که شکاف های مالی خود را در نظر گرفته و به صورتحساب هایی بپردازید که به زودی مهلت آنها تمام می شود.

شهریور
امروز خنده بهترین دواست و باعث می شود تا نسبت به همه چیز مثبت بین باشید.اگر به هر نوع سفری می روید مطمئن باشید که خوش می گذرد و افراد جدیدی را ملاقات می کنید.

مهر
امروز هماهنگی خاصی در الگوی ستارگان وجود دارد به خصوص در رابطه با خانه و زندگی شغلی شما.امروز همگی نهایت سعی خود را می کنند که روابطی عالی با دیگران داشته باشند پس زمان خوبی است که راجع به مشکلات و ناراحتی ها بحث کنید.هم چنین ممکن است شخصی در شانسی را برای شما بگشاید که شما باید آن را به دقت مورد بررسی قرار دهید چرا که به سادگی از ظواهر امر ممکن نیست متوجه مطلبی شوید.

آبان
بهترین روشی که بفهمید در اطرافتان چه می گذرد این است که با دیگران در تماس باشید.برای اینکه به فهم خوبی در زندگی برسید لازم نیست حتماً تصمیم مرگ و زندگی بگیرید.صحبت های محبت آمیز روابط شما را با دیگران صمیمی تر می کند.

آذر
شانس امروز به شما لبخند می زند بخصوص در ارتباط با پول و کارتان. یکنفر ممکن است لطف د رحق شما بکند و یا توصیه شما را بکند و حتی اینکار ممکن است در پشت پرده صورت بگیرد بدون این که شما متوجه شوید. برای بعضی از شما خبرهای خوش را مورد سلامتی بهتان می رسد و یا ممکن است بعضی احساس خوبی راجع به اندام خود پیدا کنید و از رژیمی که دنبال می کردید شکرگزار باشید، به کار خوب خود ادامه دهید.

دی
یکی از همکاران یا آشنایانتان ممکن است بخواهد شما را فریب دهد و این موضوعی است که شما هیچ وقت نمی توانید با آن به راحتی برخورد کنید. پس قبل از هرگونه عکس العملی از صحت مطلب مطمئن شوید. شاید این اشخاص تنها سعی دارند که توجه شما را به نوعی به سمت خود جلب کنند.

بهمن
یکی از آن روزهایی است که دوباره به بشریت اعتماد پیدا می کنید . ستارگان بسیار موثر هستند و می توانید ثروتی باد آورده بدست آورید یا هدیه ای غیرمنتظره بگیرید. این هدیه هر چیزی که باشد در زمانی معین از آسمان نیلگون می آید . همه چیز بر وفق مرادتان می باشد.

اسفند
بهترین راه کار شما می تواند آفتابی نشدن باشد زیرا کسی مثل یک قرقی مواظب عکس العمل های شماست . می توانید هر وقت که بخواهید جذاب باشید و فریفته کنید. متواضع باشید بنابراین اجازه ندهید خشمگین شوید . بعداً‌ شما فرصت های بسیاری خواهید داشت تا عقاید تان را با صدای بلند ادا کنید.

 

 

 

اسفند ۲۶ام, ۱۳۹۰ | دسته: فـال و طـالع بینـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


18321