نام سايت نام سايت

فال روزانه پنجشنبه ۲۷تیر

برچسب ها:

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/92947_1392.jpg

فال امروز پنج شنبه ۲۷ تیر ماه

فال و طالع بینی روزانه شما

درمحل کارتان تغییراتی ایجاد شده است. اما از این که انتخاب صحیح داشته اید احساس رضایت خاطر می کنید.
به شدت تاکید می شود که هیچ مدرکی را امضاء نکنید سعی کنید تا ستارگان به شما اجازه دهند آن موقع به جلو حرکت کنید.
امروز اراده ای دارید تا روابط دوستی نزدیک خود را بهتر کنید هم چنین خوب است که گذشته را فراموش کنید و تمام ذهنتان را متوجه حال کنید. می بینید که با این کار می توانید به لذت ها و شادی های اطرافتان توجه کنید و اتفاقات بهتری را در آینده تجربه کنید.
روز زیبایی خواهد بود.بعدها متوجه می شوید که باید تمام خاطرات امروز را به خاطر بسپارید زیرا امروز ، یک روز به یادماندنی است.
امروز ماه، در علامت خودتان شیر می باشد و به طور طبیعی احساسات و افکارتان متوجه خودتان می شود. این بسیار طبیعی است که روی خودتان متمرکز شوید گرچه که دیگر مردم موافق به این کارتان نباشند. اگر شخصی نیازمند توجه و یا حمایت شما باشد، بیشترین سعی خود را خواهید کرد تا آن چه که می خواهد، برایش فراهم کنید، و یا با عواقب انجام ندادن آن، مواجه شوید!
امروز ماه در برج اسد می باشد.دوست دارید زمانی را با خودتان تنها باشید و حوصله معاشرت و صحبت با دیگران را ندارید.به ندای درونتان گوش کنید.
امروز ماه به سمت خانه شیر متمایل شده و شما را فردی بسیار صمیمی می سازد.هر زمان که فرصت کنید از بودن با دوستان تان لذت خواهید برد چه آنها را کاملاً بشناسید چه تنها با آنها آشنا باشید.هم چنین امروز روزی عالی برای شرکت در فعالیت های گروهی می باشد چرا که شما از بودن با افرادی که هم فکر و هم سطح شما هستند،لذت خواهید برد.
امروز خیلی قشنگ از کلمات استفاده می کنید و می توانید هر چیزی که در دلتان هست را بیان کنید. یک نفر جذب این شیوایی سخنان شما می شود، مخصوصاً اگر رابطه ای عاشقانه نیز برقرار باشد امروز فوق العاده زیبا و جذاب هستید بنابراین اگر مجرد هستید هیچ دعوتی را رد نکنید.
اگر شما امروز بدنبال تحریکات ذهنی هستید ناامید نخواهید شد آنهائیکه در اطراف شما هستند خوشحال خواهند شد که انعکاس ایده های شما را به شما برگردانند و جوابی که از آنها می گیرید می تواند شما را به طرف بلندیهای بزرگتر رهبری کند. فعالیتی پیدا کنید تا بتوانید امشب خستگی خود را از تن بیرون کنید چون ذهن شما خیلی زیاده فعال خواهد بود.
هیچ کس نمی تواند شما را به خاطر پوچی یا ایجاد تغییراتی در خودتان، متهم کند. تصمیم دارید که تصویری جدید از ”خود جدید“ تان بکشید. اگر شخصی شما را تحقیر کند، شما نیز همین کار را با او خواهید کرد.
روابط نزدیک و ارتباطات روزانه شما امروز هیجان انگیز و جالب می شوند و به شما فرصت می دهد تا این بخش زندگی تان را ارزیابی کنید. آیا از برنامه روزانه خودتان راضی هستید یا مایلید در بعضی از امور تغییراتی بدهید ؟ اگر این طور است اکنون دست به کار شوید به خصوص اگر بتوانید برنامه تان را عوض کنید تا وقت آزاد بیشتری داشته باشید . چون در هر صورت شما همیشه وقت کم می آورید .
شما احتمال ندارد که زمان زیادی را در خانه در آرامش به سر ببرید.شما در حقیقت قادر نیستید در حالی که اتفاقات زیادی در اطرافتان رخ می دهد حتی برای یک دقیقه سر جایتان بنشینید. به لغزش هایتان برگه منفی بدهید زیرا هنوز نمی خواهید زمین بخورید. این طور نیست ؟

منبع : جام نیوز

تیر ۲۷ام, ۱۳۹۲ | دسته: فـال و طـالع بینـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


35333