نام سايت نام سايت

فال روزانه جمعه ۲۸/تیر

برچسب ها:

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/92947_1392.jpg

فال امروز جمعه ۲۸ تیر ماه

فال و طالع بینی روزانه

می توانید تجربه و منطق خود را امتحان کنید. لازم است با گذشته خداحافظی کنید اما نه با افراد خانواده. به پیشرفت خود ادامه دهید.
امروز جذب افرادی می شوید که از لحاظ فرهنگی و موقعیت خانوادگی کاملاً  با شما متفاوت هستند . با انرژی زیادی در پس اهداف جدید هستید و تصمیم دارید شروع تازه ای داشته باشید . ماجراجوتر از همیشه هستید.

امروز باید از دخالت در وظایف خانوادگی که به شما مربوط نمی شود دوری کنید. به طور طبیعی در مشکلات خانوادگی شما هم سهمی دارید اما نباید همه را به عهده بگیرید. چرا برای تغییر هم که شده اجازه نمی دهید دیگران مسئولیت بپذیرند و شما خودتان را به آرامی کنار بکشید.

فضا هم چنان مسرت بخش است اما شما به یک نفر حرفی می زنید که او را ناراحت می کنید در حالیکه منظوری نداشته اید.آنها نمی توانند به اندازه شما بخشنده و با گذشت باشند،اخیراً خیلی مراقب پول های تان بوده اید.بنابراین لیاقت اش را دارید که برای خودتان هدیه بخرید.
امروز روی دنده چپ هستید و این امر شما را زودرنج وحساس خواهد ساخت. این طور به نظر می رسد که احساس کج خلقی یا احساس عصبانیت راجع به مساله ای می کنید. ولی نمی توانید چیزی راجع به آن بگوئید. در نتیجه، اگر برای مدتی طولانی عصبانیت را در دل نگهدارید، با محرکی کوچک بسیار خشمگین می شوید. احتمالاً باید همه چیز را روا کنید. این خیلی بهتر از اینست که مطلب را در دل خود نگه دارید.
امروز یک نفر توجه زیادی به شما دارد بنابراین از این موضوع خوشحال هستید.شاید شما هم بخواهید همین کار را بکنید.شرایط  احساسی است و این برای روحیه شما عالی است.
امروز هم یکی از آن روزهاست که شما بسیار اجتماعی و خوش مشرب شده اید و با هر کسی که ملاقاتش می کنید رفتاری بسیار دوستانه دارید.این برای شما آرزوهای خوبی را به همراه خواهد آورد و حتی ممکن است منجر به آغاز یک دوستی جدید شود.اگر می خواهید به یکی از دوستان تان زنگ بزنید و گفتگویی با او داشته باشید،مراقب باشید این کار ساعت ها بطول نیانجامد و در نتیجه قبض تلفن سرسام آور نصیبتان نگردد.
اگر می توانید کارهای روزمره را کنار بگذارید و کاری جالب تر انجام دهید.ازمعاشرت با افراد سرزنده و شاداب لذت خواهید برد.مخصوصاً اگر در مورد مسائلی صحبت کنید که شما به آن علاقه دارید.اگر به یک فرد مورد اطمینان نیاز دارید با دوستی که به او اعتماد دارید صحبت کنید.
همه ماههای آتشی استعداد خوبی برای این که کاری را خوب انجام دهند و دیگران را به ستایش وادارند دارند و شما آذری عزیز این خاصیت را دارید. دیگران به شما جلب می شوند و شاید حتی چشمشان به شما خیره می گردد. توصیفی که شما دارید قیافه و ظاهر خیلی خوبی در حال حاضر دارید ولی آنچه مردم رابه شما جذب میکند فقط ظاهر شما نیست.
از این که مدت ها منتظر کسی بمانید اصلاً‌ خوشتان نمی آید و نمی توانید منتظر بمانید تا خودشان را به شما برسانند. اگر دوست دارید که مدتی تنها باشید بنابراین می توانید بیش تر از این منتظر نمانید. وقتی می خواهید تغییراتی شخصی در خود ایجاد کنید می دانید که هیچ کس نمی تواند منصرفتان کند، بنابراین اگر کسی سعی کرد این کار را انجام دهد او را نادیده بگیرید.
امروز در خلاقیت  مشهور می شوید. بنابراین دفترچه ای به همراه داشته باشید تا بتوانید ایده های که به ذهن تان می رسد یادداشت کنید . حتی اگر در آغاز کار مضحک به نظر می رسد . موضوع یا راه حلی که در ابتدا احمقانه یا غیرمنطقی به نظر می رسد می تواند متحول کننده و دقیقاً آن چیزی باشد که لازم است .
چیز بسیار سحرانگیزی درباره دورنمای یک رابطه جدید عشقی وجود دارد این طور نیست ؟ اگر شما واقعاً‌ عاقل هستید علی رغم احساسات خود ادامه می دهید ؟ شما در گذشته زمین خورده اید بنابراین از خود بی خود نشوید تا مطمئن شوید که این یک عشق واقعی است .

منبع : جام نیوز

تیر ۲۸ام, ۱۳۹۲ | دسته: فـال و طـالع بینـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


90260