نام سايت نام سايت

عکس هایی از خودروی دنا چهارمین خودروی پیشرفته ایرانی

برچسب ها:

www.saeidpix.com

 

دنا خودرویی است با طراحی کاملا ایرانی و با برخورداری از فن آوریهای روزجهانی توسط مهندسان ایران خودرو به بار نشسته که این مهم افتخاری برای هرخانواده ایرانی است.

 

براساس این گزارش این محصول پیشرفته ایرانی، مطابق با آخرین استانداردهای ایمنی و زیست محیطی اروپایی در سال ۹۱ وارد بازارهای داخلی و بین المللی خواهد شد.

 

مدل های خودرو دنا  شامل ال ایکس با موتورهای ای اف ۷ بنزینی و پایه گاز سوز و ای ال ایکس با موتور  ای اف ۷ توربوشارژ است و  ایران خودرو، در سال ۹۱، ۳۵ هزاردستگاه، در سال ۹۲، ۸۰ هزاردستگاه  و از سال ۹۴ تا ۹۶ هر سال ۱۰۰ هزار دستگاه از این محصول را تولید می کند که بسته به شرایط بازار ممکن است این تعداد افزایش یابند.

دراین گزارش آمده است ، تعداد صادرات این محصول سالانه ۱۵ هزار دستگاه  است و مهمترین بازار صادراتی آن  کشورهای مشترک المنافع، روسیه، ترکیه و شرق اروپا، منطقه خلیج فارس، آفریقا، شرق آسیا و… خواهد بود.

خودرو دنا ، محصول آینده نگری و خودباوری مهندسان ایرانی است و  ایران خودرو می تواند این محصول را  بدون هیچ محدودیتی در همه جای دنیا عرضه و یا در سایت های خارج از کشور تولید کند.

مهمترین حجم تغییرات ایجاد شده در خودرو دنا  نمای ظاهری، نمای جانبی، نمای داخلی وتغییرات پلتفرمی  است و این محصول با بیشترین خودکفایی ساخت داخل تولید و روانه بازار خواهد شد.

براساس این گزارش، انتخاب اسم دنا الهام گرفته از پیشنهاد دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور کشورمان درنام گذاری خودرو ها است که فرمودند به گونه ای عمل کنید که درکنار خودرو های  دنیا مشتری های خودرو، نام ایران و خودروی ایران را انتخاب کنند. دنا؛ نام قله ای است با بلندای ۴۴۴۸ متر، در ۳۵ کیلومتری شمال غربی شهر یاسوج؛ شهرستانی که این قله در آن قرار دارد نیز شهرستان دنا نام دارد؛ نام “دنا” با مفهوم استواری و استحکام و سرافرازی آمیخته است که همگی مثبت می باشند.

فروردین ۲۹ام, ۱۳۹۰ | دسته: تـصــاویـر دیـدنــی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


36046