نام سايت نام سايت

علی دایی بعد از بازی با فولاد خوزستان!؟

برچسب ها:

http://media.isna.ir/content/200-2.JPG/3

صحبت های علی دایی بعد از بازی با فولاد

 

سرمربی راه آهن پس از تساوی بدون گل تیمش برابر فولاد خوزستان، اعتراض شدیدی نسبت به قضاوت داور این بازی داشت.

به گزارش ایسنا، علی دایی در نشست خبری ابتدا در پاسخ به این پرسش خبرنگاری که از مشکلات باشگاه و بحث‌های مالی آن سوال می‌پرسید، گفت: شما خیلی زود به بیراهه زدید. اول راجع به مشکلات فنی و بازی سوال کنید، بعد به این مسائل برسیم.

علی دایی در ادامه درباره بازی تیمش برابر فولاد خوزستان توضیح داد: امروز بازیکنان تمام سعی‌شان را کردند، مخصوصا در نیمه دوم. فولاد خوزستان دو نفر از بهترین مهاجمان ایران را دارد که خطرسازند و در نیمه دوم ما اجازه ندادیم که آن‌ها کار کنند و راه نفوذ‌شان را بستیم.

وی ادامه داد: در نیمه اول می‌توانستیم یک گل بزنیم. موقعیت‌های تک به تک زیادی را گل نکردیم و در کل هر کاری که می‌خواستیم را در زمین انجام دادیم اما تیمم یک ایراد بزرگ دارد و آن هم این است که ما مظلوم واقع شدیم و داور پنالتی ما را نگرفت. وقتی مربی حریف اذعان می‌کند که آن صحنه مشکوک، پنالتی بوده و داور آن را پنالتی نمی‌گیرد، من چه می‌توانم بکنم؟ ما در این فصل کمترین نفع را از اشتباهات داوری و بیشترین ضرر از آن بردیم. هفته قبل برابر تراکتورسازی پنالتی‌مان را نگرفتند، این هفته هم که این طوری شد. یک گل می‌تواند روند بازی را عوض کند اما دیگر نمی‌دانم چه بگویم. زبانم مو درآورد از بس گفتم حق را به حقدار بدهید.

سرمربی راه آهن در ادامه با بیان اینکه در آن صحنه مشکوک هیچ احدی کنار داور نبود، افزود: مگر این داور، داور بین‌المللی نیست و نگفتید که در بازی داماش عملکرد خوبی داشت پس چرا امروز این طوری داوری کرد. حتما یک مسئله‌ای هست. با این حال این مسائل دلیل نمی‌شود که این همه موقعیت از دست بدهیم و چند گل مسلم را نزنیم. این بازی باید حداقل چهار بر یک یا سه بر یک می‌شد اما صفر ـ صفر تمام شد.

دایی در ادامه با اشاره به اینکه مشکلات بسیاری می‌تواند در نحوه عملکرد داوران تاثیر داشته باشد، در رابطه با دستمزد پایین آن‌ها بیان کرد: مگر داوران در اروپا چقدر دستمزد دریافت می‌کنند؟ ما باید دستمزد آن‌ها را با دستمزد داوران ایرانی مقایسه کنیم. آن موقع است که می‌توانیم بفهمیم دستمزد داوران‌مان کم است یا زیاد. وقتی در اروپا یک داور بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ یورو می‌گیرد، میانگین حقوق جامعه نیز ۳۰۰۰ یورو است که باید این طوری سنجیده شود و من در مقامی نیستم که در این باره صحبت کنم.

دایی همچنین در پاسخ به این پرسش که دلایل مشکلات داوری در لیگ برتر ایران چیست و آیا این مشکل برخاسته از کمیته داوران است یا خود داوران؟ اظهار کرد: ما داوران خوبی داریم اما به اعتقاد من آن‌ها شجاعت لازم را ندارند. مسئولان از بالاسر هر کاری می‌کنند و داوران حمایت می‌شوند. آخر سر هم به هیچ جایی نمی‌رسند. برنامه ۹۰ هفته قبل چند بار سعی کرد که بگوید آن صحنه پنالتی نبود؟ آقای فردوسی پور با آن الفاظ تاکید داشت که دوباره صحنه پنالتی تکرار شود و در حالی که کارشناس حق را می‌گفت، اما او نظر دیگری داشت اما دوست دارم در برنامه ۹۰ این هفته ببینم راجع به صحنه پنالتی امروز چه نظری می‌دهند؟

سرمربی راه آهن در ادامه نیز در پاسخ به این پرسش که مشکلات باشگاه تا چه حد روی نتایج تیم تاثیر گذاشته، مطرح کرد: من از بازیکنان تشکر می‌کنم که با وجود مشکلات برای تیم‌شان خوب کار می‌کنند. به هر حال از قبل مشکل زیادی داشتیم، الان هم داریم اما مدیران قول داده‌اند تا دوازدهم اردیبهشت ۶۰ درصد پول بازیکنان را بدهند. مطمئنا اگر این کار را بکنند، بازیکنان در دو بازی بعد با روحیه بالایی ظاهر خواهند شد.

علی دایی در پایان در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه با توجه به دعوت از علی کفاشیان در یک برنامه تلویزیونی چه سوالی از او دارد؟ گفت: من هیچ سوالی از کفاشیان ندارم. جواب همه سوال‌هایم را می‌دانم.

 

بازنشر : ناز پاتوق

مرجع : ایسنا

اردیبهشت ۸ام, ۱۳۹۱ | دسته: اخـبار ورزشی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


94357