نام سايت نام سايت

عباس غفاری‌ام اما جن‌گیر نیستم + تصاویر

عباس غفاری‌ام اما جن‌گیر نیستم + تصاویر


اشتباه برخی سایت‌ها در درج عکس فردی به عنوان عباس غفاری جن‌گیر برایش دردسر ساز شده است.

به گزارش البرز، عباس غفاری فرزند اسماعیل و محقق داروهای گیاهی و متخصص طب رفلکسولوژی از کانادا در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اشتباه برخی سایت‌های خبری در درج عکس وی به جای عکس واقعی عباس غفاری که به اتهام جن‌گیری دستگیر شده است، اظهار داشت: یک تشابه اسمی، حرکت ناشیانه اینترنتی و نادانی، موجب شد که نام و عکس من به صورت گسترده در اینترنت به عنوان جن‌گیر و رمال انتشار یابد و پیرو آن توهین‌ها و بی‌حرمتی‌هایی به بنده صورت بگیرد.

وی افزود: این اقدام توسط یکی از سایت‌ها آغاز شد و پس از آن برخی دیگر از سایت‌ها کپی‌برداری کردند و مدام مطالب را منتشر کردند بدون اینکه توجه کنند که با آبروی کسی دارند بازی می‌کنند. من را محکوم کردند به جن‌گیری و شیطان‌پرستی و چیزهایی که نمی‌شود حتی آن را به زبان آورد.
غفاری در پاسخ به این سؤال که عکس شما به چه نحوی در اختیار این سایت‌ها قرار گرفته بود، خاطرنشان کرد: من برای آشنایی مردم درباره طب سنتی و داروهای گیاهی مطالبی را در سایتم به همراه عکسم منتشر می‌کنم. عکس را از آنجا برداشتند.
عباس غفاری‌ام اما جن‌گیر نیستم + تصاویر

وی در پاسخ به این سؤال که آیا عباس غفاری متهم به جن‌گیری و رمالی را می‌شناسید یا خیر، گفت:‌ من اصلاً ایشان را نمی‌شناسم و فقط یک تشابه اسمی است. او ۵ سال از من بزرگتر است. ضمن اینکه نام پدر من اسماعیل است ولی نام پدر وی علی است.

غفاری در پاسخ به این سؤال که به چه نحوی از این اشتباه سایت‌ها مطلع شده‌اید، گفت:من خبر نداشتم. یکی از آشنایان من در کانادا تماس گرفت و گفت می‌دانی در سایت‌ها درباره‌ات چه چیزهایی منتشر کرده‌اند؟ همچنین از اقوام من در آلمان تماس گرفتند و گفتند این مطالب چیست که درباره تو می‌نویسند؟
عباس غفاری‌ام اما جن‌گیر نیستم + تصاویر

وی خاطرنشان کرد: من پس از اطلاع از این موضوع، به سایت‌های مختلف نامه نوشتم که این اشتباه خود را اصلاح کنید. برخی سایت‌ها توجه کردند و عکس را عوض کردند اما برخی دیگر این کار را نکردند.

غفاری خاطرنشان کرد: یک مدتی بود که وقتی در اینترنت اسم غفاری را به همراه کلمه جن‌گیری سرچ می‌کردید غیر از عکس من و مطالبی علیه بنده هیچ چیزی در اینترنت پیدا نمی‌شد!!!

دادسرای فرهنگ و رسانه در نامه‌ای به ریاست اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشته است:‌
با توجه به شکایت آقای عباس غفاری فرزند اسماعیل به شماره شناسنامه ۶۴ صادره از شمیران متولد ۱۳۳۷ مبنی بر هتک حرمت وی توسط سایت‌های مشهور داخلی ایران از جمله (…) با چاپ عکس وی به جای عکس فردی به نام ع-غ فرزند علی به شماره شناسنامه ۲۳ صادره از شمیران متولد ۱۳۳۲، ضرورت دارد به تمام مدیران سایت‌های داخلی کشور اعلام گردد ظرف ۲۴ ساعت نسبت به حذف عکس نامبرده اقدام و مراتب اشتباه اسمی آن فرد با شاکی و عذرخواهی از ایشان را اعلام نمایند در غیر اینصورت به عنوان مفتری تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.
عباس غفاری‌ام اما جن‌گیر نیستم + تصاویر
تیر ۳ام, ۱۳۹۰ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


93309