نام سايت نام سايت

صدور حکم اعدام برای دندانپزشک هوسران تهرانی

دادگاه انقلاب تهران دندانپزشک هوسران را به خاطر آزار و اذیت بیش از ۷۰ دختر و زن جوان به اتهام «افساد فی‌الارض» به اعدام محکوم کرد.

روزنامه ایران در این باره نوشت: براساس پرونده‌ای که در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی ابوالقاسم صلواتی رسیدگی شد، این ماجرا از ۱۸ فروردین سال ۸۳ به دنبال مراجعه دندانپزشک جوانی به کلانتری ولنجک کلید خورد. او ضمن تسلیم شکایتی به مأموران گفت: از خانه‌اش مقداری طلا، پول و اسناد و مدارک مهم سرقت شده است.

مأموران با ردیابی اموال مسروقه، سرانجام پس از مدتی سارق خانه دکتر را هنگام فروش طلاها شناسایی و دستگیر کردند. سارق نیز در بازجویی‌ها گفت کلید خانه شاکی را از زن جوانی گرفته است.

وی همچنین گفت: آن زن به من مأموریت داد چند حلقه فیلم و سی‌دی را از داخل کمد خانه بردارم و من هم برای این که مشخص نشود سرقت کار چه کسی است اموال دیگری نیز برداشتم. وی در ادامه گفت: وقتی سی‌دی‌ها و فیلم‌ها را به زن جوان تحویل دادم او نیز مبلغی به عنوان دستمزد پرداخت.

بدین ترتیب دخترجوان بازداشت شد و در بازجویی‌ها به افشای جنایت‌های بسیار تکاندهنده پرداخت و گفت: چند ماه قبل به مطب مرد دندانپزشک در ولنجک رفتم. مطب خلوت بود و به بهانه بی‌حس کردن دندان، دارویی به لثه‌ام تزریق کرد که بی‌هوش شدم. وقتی به خود آمدم فهمیدم که مورد تجاوز قرار گرفته و زندگی‌ام تباه شده است. بنابراین وحشتزده و هراسان مطب را ترک کردم. ابتدا تصمیم داشتم به خاطر حفظ آبرویم شکایت نکنم، اما آن شیطان صفت از سکوتم سوءاستفاده کرده و تلفنی به من گفت که از جنایت سیاهش فیلمبرداری کرده و چنانچه به مطبش نروم فیلم را برای خانواده خواهد فرستاد. در نتیجه به خاطر حفظ آبروی خود و خانواده‌ام به خواسته‌هایش تن می‌دادم. با این حال یک روز که به خانه‌اش رفته بودم پنهانی کلید یدکی خانه را برداشته و برای این که مسئله پایان یابد و دیگر به او باج ندهم، فردی را اجیر کردم و در مقابل پرداخت مبلغی از او خواستم فیلم‌هایم را سرقت کند.

به دنبال این اظهارات، مأموران با شکایت زن جوان و به دستور بازپرس شعبه۶ دادسرای ناحیه ۲۱ تهران دندانپزشک متخلف را بازداشت کردند. در بازرسی مطب وی و اتاق عکسبرداری نیز یک دستگاه دوربین فیلمبرداری همراه چند حلقه فیلم سیاه مربوط به آزار و اذیت زنان و دختران کشف شد.

مأموران در ادامه تجسس‌ها تلفن‌های همراه و یا ثابت ۷۹ زن و دختر را یافتند.آنها همچنین دریافتند ۶ زن نیز با مراجعه به دادسرا علیه مرد شیطان صفت شکایت کرده‌اند. اما بقیه قربانیان به خاطر حفظ آبروی خانوادگی‌شان از شکایت خودداری کرده ‌بودند.

این در حالی بود که متهم در بازجویی‌ها منکر آزار و اذیت زنان و دختران شد. وی در ادامه مدعی شد فقط با دو تن از شاکی‌ها رابطه پنهانی داشته است. ضمن این که قصد ازدواج با یکی از آنها را داشته که تقاضایش را نپذیرفته است. متهم در بازجویی‌ها اعتراف کرد با ۳۱ تن از دختران و زنان از طریق اینترنت آشنا شده و هرگز آنها را ندیده است.

پرونده متهم سپس برای رسیدگی از دادسرا به شعبه ۷۹ دادگاه کیفری ارجاع شد اما هیأت قضایی متهم را مستحق اعدام ندانسته و پرونده را با اعلام عدم صلاحیت در رسیدگی به شعبه ۱۰۸۹ دادگاه عمومی تهران فرستاد.

بنابراین قاضی پرونده پس از محاکمه، متهم را به اتهام ارتباط نامشروع در مجموع به ۱۱۷ ماه زندان و ۱۹۹ ضربه شلاق، پلمب و لغو مجوز تأسیس مطب و ۱۵ سال محرومیت از فعالیت‌های پزشکی و تأسیس مطب محکوم کرد.

اما پرونده با اعتراض متهم و وکلایش برای رسیدگی نهایی به شعبه ۳۹ دادگاه تجدیدنظر استان تهران فرستاده شد که حکم دادگاه بدوی تأیید شد اما اتهام زنای پزشک متخلف مفتوح باقی ماند.

با توجه به حساسیت پرونده رئیس وقت قوه قضائیه، پرونده را در اختیار کارشناسان ویژه قرار داد و با توجه به ابعاد گسترده جنایت‌های سیاه دکتر متخلف و نظر به اینکه دیوان عالی کشور حکم متهم را متناسب با جرمش ندانسته بود، پرونده را برای رسیدگی مجدد به شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب ارجاع داد.

متهم پس از سه جلسه محاکمه در دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی، به اتهام افساد فی‌الارض مجرم شناخته و به اعدام محکوم شد.

مرداد ۱۵ام, ۱۳۸۹ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


41649