نام سايت نام سايت

شکایت رضا صادقی از برنامه خنده بازار

 

مدیر عامل شرکت پخش‌کننده آثار رضا صادقی در نامه‌ای خبر داد که از برنامهٔ «خنده‌بازار» شکایت خواهند کرد. صدرالدین حسین‌خانی : «هنرمند متعهد، نور چشم جامعه است. هنرمندی که درد مردم را در دل دارد و با مخاطبش صادقانه مواجه می‌شود. حرمت دارد و حق نداریم به او توهین کنیم. متاسفیم و غم بزرگی در دل داریم به خاطر به سخره گرفتن هنرمندان در ماهی که ماه ضیافت خداوند است در ماهی که باید تقوا و ایمان خود را عمیق‌تر کنیم و چشم و دل و زبانمان از هر ناسزا، ‌توهین و تهمتی پاک باشد.» وی در ادامه این نامه ابراز عقیده کرده است: «آنچه در برنامه «خنده بازار» به اسم طنز در مورد هنرمند متعهد موسیقی کشور، رضا صادقی اتفاق افتاد به معنای واقعی کلمه مصداق توهین، ‌تهمت و نشر اکاذیب بوده و به همین خاطر به صورت رسمی از این برنامه و عوامل سازنده آن شکایت خواهیم کرد. شکایتی که به نمایندگی از تمام مردمی است که رضا صادقی را به عنوان هنرمندی متعهد و مردمی دوست دارند و هر آن کسی که کوچک‌ترین نزدیکی و رابطه‌ای با این خواننده برجسته ایران دارد می‌داند که رضا صادقی همیشه هنرمندی اخلاق گرا، ‌انسان دوست، ‌متعهد و بی‌اعتنا به مادیات بوده است.» حسین‌خانی نوشته است: «هیچ برنامه‌ای، هیچ برنامه سازی، ‌هیچ کسی حق ندارد به اسم ایجاد تفریح و سرگرمی اعتبار و آبروی کسی را خدشه دار کند و متاسفم در چنین‌ ماهی که ماه مبارک و عزیز اهل بیت و اولیا و تمام مسلمانان است به دروغ در برنامه‌ای با آبروی هنرمندی بازی شده که به ایمان و اخلاق و آبرو زبانزد است. به همین خاطر اینجانب صدر الدین حسینخانی مدیل عامل شرکت ایران‌گام به عنوان مدیریت شرکتی که تا به امروز انتشار تمام آلبوم‌های رسمی رضا صادقی را بر عهده داشته اعلام می‌دارم که به صورت رسمی از برنامه «خنده بازار» و عوامل آن شکایت کرده و تا ‌‌نهایت توان این شکایت به حق را پیگیری خواهیم کرد و مطمئنم در سرزمینی که حفظ آبروی انسان‌ها جزو اصلیترین آموزه‌ها و ستون‌های اخلاقی و فرهنگی‌اش است موفق به اعاده حیثیت از هنرمندی متعهد به اسم رضا صادقی خواهیم شد. با آرزوی رسیدن به روزی که آبروی هیچ انسانی به بازی گرفته نشود.»

رضا صادقی گفته است: متاسفانه مشتی ملیجک های دربار قدیم و دلقک های سیرک این روزها پایشان به صداو سیما باز شده و با به سخره گرفتن شخصیتهای مختلف سعی دارند مخاطبان بیشتری را برای خود دست وپا کنند و ازاین طریق بین مردم بیشتر شناخته شوند .وی همچنین در گفتگو با روزنامه تماشا ادامه داده است :برخی طنزها را باید لودگی نام گذاشت و معلوم نیست با کدام هدف مدیران صدا وسیما اجازه وپخش انتشار آنها را از تریبونی به این وسعت وسادگی می دهند .متاسفم برای کسانی که تصمیم گیرنده ها وسازندگان این قبیل برنامه ها هستند.رضا صادقی درادامه گفته است : جوابیه ای تصویری را دردست تهیه دارم که در اختیار مردم پاک ومحترم ایران قرار خواهم دادو دراین ویدئو مواضع خودرا به صورت کاملا صریح وبی پرده بیان خواهم کرد.

شهریور ۶ام, ۱۳۹۰ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


5911