نام سايت نام سايت

شهاب حسینی پیشنهاد میلیاردی یه نفر رو رد کرد!!!

برچسب ها:

http://www.nazpatogh.com/aban90/81e644e1c4416da6a7aae663ad83c879.jpg

رد کردن پیشنهاد میلیاردی از سوی شهاب حسینی…

سایت سینمای پایه: شهاب حسینی با بیان اینکه هیچ هنرمندی دست طلب‌کننده برای پول ندارد، تاکید کرد: هیچ‌گاه برای دستمزد کار نمی‌کنم و فقط وقتی سر کاری می‌روم که آن کار به دلم نشسته باشد.

این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که این روزها تئاتر «ملاقات» را بر صحنه دارد، در جدیدترین اظهارنظرش در برنامه مجله تئاتر شبکه ۴ سیما با انتقاد از افرادی که حضور بازیگران سینما در تئاتر را به بهانه نداشتن پیشنهاد بازی می‌دانند، اظهار کرد: سه پیشنهاد بازی پس از عید امسال داشتم که مجموعا مبلغ یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان دستمزد آنها بود.
شهاب حسینی، تئاتر را قلب تپنده هنرهای نمایشی دانست و گفت: در چند سال اخیر ارتباطم با ریشه‌ام، یعنی هنر نمایش قطع و مسدود شده بود و در حال پژمردگی بودم.این بازیگر سینما در ادامه با بیان اینکه کار در سینما به لحاظ تکنیکال سخت‌تر است، اظهار کرد: بازیگر وقتی در کارهای تصویری ایفای نقش می‌کند در آن لحظه از کار خود لذت نمی‌برد، ولی بازی کردن در تئاتر با لذت، انرژی و عشقی همراه است که در سینما نمی‌شود آن را تجربه کرد.بازیگر «جدایی نادر از سیمین» دسته‌بندی‌هایی را که در مورد بازیگران سینما و تلویزیون و تئاتر می‌شود درست ندانست و تاکید کرد: یک بازیگر در هرجایی بازیگر است و هر کس خود می‌داند حضورش در کجا مفیدتر است.شهاب حسینی با اشاره به اینکه بستر و فرهنگ نمایش باید به وجود آیند تا همه شاخه‌های هنرهای نمایش فعال شوند گفت: مرز بندی‌هایی که برای بازیگران سینما و تلویزیون و تئاتر می‌شود، صحیح نیست.
وی در عین حال تئاتر را هنری دانست که به تولید فرهنگی و به وجود آمدن هویت فرهنگی در جهان منجر می‌شود و هدف آن را پرورش فرهنگ جامعه برشمرد.حسینی گفت: اعمال برخی سلیقه‌های شخصی از طرف تصمیم‌گیرانی چون شورای حمایت ممکن است منجر به این شود که این شورا پول خود را در اختیار کسی قرار دهد که مطابق با سلیقه‌های آنان عمل می‌کند.وی با بیان اینکه هر یک از ما وجهی از شرایط فرهنگی ایران را در اختیار داریم تاکید دارد: باید سلیقه‌ها و مسائل شخصی کنار رود و مانند یک تیم گروه عمل کنیم.
شهاب حسینی همچنین درباره موضوع نمایش “ملاقات” اظهار کرد: موضوع این نمایش درباره رابطه انسان با خالق خویش است و طرح این موضوع که «ریشه مشکلات آدمی گم کردن سرچشمه است.وی در مورد انتخاب متن این نمایش نیز گفت: سادگی قلم اشمیت را دوست داشتیم و متن این نمایش هم که رابطه‌ میان انسان و خالق را مطرح می‌کند،‌ ما را برای انتخاب جذب کرد.بازیگر نمایش«ملاقات» گفت: این تئاتر، نمایش شرایط انسانی است که در اوج ناامیدی تمام افکارش به بن‌بست خورده و از اهداف آن ایجاد فکر و اندیشه در مخاطب است.
منبع : رجانیوز
بازنشر : نازپاتوق.کام
مهر ۲۵ام, ۱۳۹۱ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


94454