نام سايت نام سايت

شرایط جدید و مطلوب برای سربازی!

برچسب ها:

http://www.nazpatogh.com/aban90/a7f1680e5382701c4c788a9c9e9343ca.jpg

شرایط جدید سربازی برای سربازان…

رئیس سازمان وظیفه عمومی گفت: در حال حاضر بهترین خبر خوشی که می‌توانم به سربازان بدهم این است که شرایط و ضوابط قانون جدید، شرایط بهتری را برای سربازی آنان پیش‌بینی کرده است.

رئیس سازمان وظیفه عمومی گفت: در حال حاضر بهترین خبر خوشی که می‌توانم به سربازان بدهم این است که شرایط و ضوابط قانون جدید، شرایط بهتری را برای سربازی آنان پیش‌بینی کرده است.

سردارسید حمید صدرالسادات  ظهر شنبه در حاشیه دیدار مردمی در جمع خبرنگاران  از کاهش ۸۰ درصدی مراجعه حضوری نسبت بهسه سال گذشته به سازمان وظیفه عمومی ناجا خبر داد و گفت: مراجعه حضوری مشمولان به شکل محسوسی کاهش پیدا کرده که علت آن نیز همین اقداماتی است که طی سال‌های اخیر به شکل غیرحضوری و از طریق تلفن گویا ‏، فعال شدن پایگاه فرهنگی سرباز ، سامانه الکترونیکی و همچنین سامانه پیامک به شهروندان ارائه کرده‌ایم.

وی با تاکید بر اینکه سازمان وظیفه عمومی پرمخاطب ترین ارگانی است که با تمام خانواده ها ارتباط مستقیم دارد ، بیان کرد: روزانه ۵۰۰ تا ۷۰۰ نفر به این سازمان مراجعه حضوری دارند .

رئیس سازمان وظیفه عمومی با اشاره به اینکه تلاش سازمان بر این است که به گونه ای خدمات و اقدامات خود را به متقاضیان ارائه دهد که هم وقت کمتری صرف شود و هم اینکه کیفیت و سرعت ارایه خدمات را افزایش یابد.

سایت پاتوق۹۸ : وی با تاکید بر اینکه نمی توان تعداد مراجعات را به سازمان کاهش داد یا به صفر رساند، تصریح کرد: مراجعاتی نظیر شرکت در شورای پزشکی ورسیدگی به امور کفالت  باید به شکل حضوری صورت گیرد.

صدرالسادات گفت: در حال حاضر بهترین خبر خوشی که می‌توانم به سربازان بدهیم که البته در گذشته نیز مطرح شده بود، این است که شرایط و ضوابط قانون جدید، شرایط بهتری را برای سربازی آنان پیش‌بینی کرده است.

وی با بیان اینکه این تسهیلات در زمینه تحصیلات عالی محسوس‌تر است، گفت: از زمان اجرای قانون جدید دیگر مانعی برای ادامه تحصیل مشمولان وجود ندارد و فارغ‌التحصیلان یک سال فرصت دارند که بعد از اتمام تحصیلشان خود را برای انجام خدمت وظیفه عمومی معرفی کنند.

به گفته رییس سازمان وظیفه عمومی  در حال حاضر برای شرایط ورود به دانشگاه مشمولان نیز شرط کنکور برداشته شده و آنان در صورت پذیرش در موسسات آموزش عالی و دانشگاه‌های مورد تایید وزارت علوم می‌توانند نسبت به دریافت معافیت تحصیلی اقدام کنند.

صدرالسادات در بخش دیگری از سخنانش به بحث تعویض کارت‌های معافیت که از دی ماه سال گذشته آغاز شده است، اشاره کرد و گفت: برای تعویض کارت‌های معافیت قدیمی به صورت کارت هوشمند، تعداد قابل ملاحظه‌ای مراجعه کرده‌اند .

سایت پاتوق۹۸: رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا زمان تعویض کارت‌های پایان خدمت قدیمی را از ابتدای آبان ماه امسال اعلام کرد و از شهروندان درخواست کرد از مراجعه خودسر به این سازمان  خودداری کنند و بر اساس جدول زمانبندی که  اعلام می شود برای سهولت و پیشرفت کار به این سازمان مراجعه کنند.

وی با تاکید بر اینکه امکان خدمت تمام سربازان در محل سکونتشان وجود ندارد ‏، ادامه داد : اینکه حتما همه سربازان در محل سکونتشان به کار گرفته شوند، امکانش وجود ندارد چرا که در خصوص سربازان مورد نیاز در مرزبانی یک استان، تعداد نیروی بیشتری از سربازان آن استان نیاز باشد که بنابراین طبیعی است که باید این تعداد نیرو را از شهرهای دیگر تامین کرد.

سردار صدرالسادات در پایان خاطرنشان کرد: مرکز رسیدگی به امور پزشکی مشمولان خارج از کشور در دوبی نیز راه‌اندازی شده است و همچنین اخیرا بیمارستانی در دوبی با همکاری جمعیت هلال‌احمر به عنوان بیمارستان تخصصی این کار مشخص شد که مشمولان خارج کشور برای رفع امور پزشکی خود می‌توانند به این بیمارستان مراجعه و مدارک و سوابقشان از این طریق به دست ما برسد.

مهر ۹ام, ۱۳۹۱ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


24834