نام سايت نام سايت

شبکه شما شنبه افتتاح می‌شود

شبکه شما شنبه افتتاح می‌شود
جام جم آنلاین: شبکه «شما» روز شنبه با حضور محمود احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهور ، عزت‌الله ‌ضرغامی، رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، معاونان و مدیران‌‌کل مراکز استان‌ها به طور رسمی افتتاح می‌شود. سازمان صدا و سیما در سال جهاد اقتصادی به منظور تحقق این شعار مبارک و همراهی با مردم و مسوولان کشور در جهت توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی استان‌ها اقدام به راه‌اندازی این شبکه کرد.

شبکه «شما» براساس آرایش رسانه‌ای جامع، نافذ و موثر رسانه ‌ملی، با اتکا به بهترین‌ها و حرفه‌ای‌ترین تولیدات مراکز استان‌ها با رویکرد اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در ساختارهای مستند، انیمیشن، سریال، فیلم‌های تلویزیونی و برنامه‌های ترکیبی با ضرباهنگ سریع و جذاب برای عموم مخاطبان در سراسر کشور پخش می‌شود.

ترویج ارزش‌های‌دینی، آداب، فرهنگ‌ها و سنت‌های اصیل ایرانی به منظور ایجاد محیطی مساعد برای تعالی انسان، گسترش معنویت در جامعه و برقراری ارتباط نزدیک و صمیمانه میان اقوام مختلف کشور و آگاهی‌بخشی و ارتقای سطح اطلاعات عمومی مردم در همه زمینه‌ها از مهم‌ترین اهدافی است که این شبکه دنبال می‌کند.

همچنین معرفی مزیت‌های نسبی، ظرفیت‌ها، توانمندی‌ استان‌های کشور، توجه به فرهنگ‌های بومی و منطقه‌ای در جهت تقویت همگرایی و هویت‌ ملی، ارائه تصویر هنرمندانه از دستاوردها و خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی، تربیت و بهره‌گیری از استعدادهای تمامی‌ هنرمندان استان‌ها از دیگر اولویت‌هایی است که این شبکه تلاش می‌کند تا به واسطه آن انتخاب جذاب دیگری برای مخاطبان رسانه ملی فراهم آورد.

راه‌اندازی شبکه «شما» حاصل ارتقای مراکز صداوسیما از نظر تولید برنامه‌های حرفه‌ای در کنار نیروی‌انسانی کارآمد و برخورداری از تجهیزات سخت‌افزاری روز دنیاست که در سال‌های اخیر به ثمر نشسته و موجب جذب و رضایت مخاطبان از شبکه‌های استانی شده است به طوری که در آخرین نظر‌سنجی انجام شده توسط مرکز تحقیقات و افکار‌سنجی، میانگین مخاطب این شبکه‌ها در کشور ۷۰درصد و میزان رضایت مردم از برنامه‌ها ۷۴ درصد بوده که ، این ارقام در دنیای امروز بسیار معنادار است.

برای پاسخ به اقبال و توجه مخاطبان، ساعات تولید و پخش شبکه‌های استانی در سال جاری افزایش پیدا کرد به طوری که هم‌اکنون تولید ۲۹ شبکه استانی سیما از ۳۹ هزار ساعت به ۵۵ هزار ساعت و میزان پخش این‌ شبکه‌ها از ۱۰۵ هزار ساعت به ۲۰۹ هزار ساعت رسیده است.

در حال حاضر از ۲۹ مرکز دارای شبکه استانی سیما، ۲۰ مرکز با پخش بیست و ۲۴ ساعته به فعالیت خود ادامه می‌دهند تا به عنوان شبکه‌هایی با هویت حرفه‌ای و متفاوت با گذشته خود را به مخاطب استانی معرفی کنند.

مرداد ۸ام, ۱۳۹۰ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


27140