نام سايت نام سايت

سبیل ۴ متری تاحالا دیده بودی ؟ +عکس

سبیل ۴ متری تاحالا دیده بودی ؟ +عکس

مرد عجیبی که با ۴ متر سیبیل نام خود را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کرده است.

برای بسیاری از انسانها داشتن رکورد جهانی یک آرزو و رویا به حساب می‌ آید ولی زندگی روزانه یک مرد هندی با داشتن بلندترین سبیل جهان کلی دردسر دارد.
همه می دانند که هندی‌ ها توجه خاصی به سبیل دارند، یک مرد هندی که دردسرهای بساری برای همین رکورد دارد “رام سینگ چائوهان” نام دارد،  مردی که ۳۲ سال است سبیل هایش را کوتاه نکرده و نامش درکتاب رکوردهای گینس ثبت شده است.

 

این مرد ۵۸ ساله که طول سبیل او به ۴/۲ متر رسیده با اینکه به داشتن این سبیل افتخار می‌کند ولی  زندگی‌ اش هم بدون مشکل نیست. او روزی باید دو ساعت از وقتش را صرف رسیدگی به سبیلش کند چون به گفته خودش نگهداری از سبیل مثل مراقبت از یک نوزاد است.  رام سینگ چائوهان که به خاطر ظاهرش در یکی از فیلم‌های جیمز باند هم نقش کوتاهی داشته می‌گوید: من از نوجوانی مراقبت از سبیلم را شروع کردم و آن را در واقع پرورش دادم. داشتن یک سبیل ۴ متری اصلا کار آسانی نیست.

4metri-sibil-02
این مرد هندی از سال ۱۹۷۰ سبیلش را کوتاه نکرده و اعتقاد دارد که سبیل مایه غرور و احترام است. به گفته او هر چند در ابتدا رشد سبیلش زیاد بوده است اما در سالهای اخیر این روند بسیار کند بوده و او برای بلند شدن بسیار ناچیز آن باید مدتها صبر کند و زحمت بکشد. او می‌گوید: زمانی که شروع به بلند کردن سبیلم کردم به فکر شکستن رکوردی نبودم. سبیل برای هندی‌ها و به ویژه در راجستان،منطقه زندگی من جز فرهنگ مردم است. سبیل رام سینگ چائوهان باعث شده او به کشورهای مختلفی از جمله ایتالیا و آلمان سفر کند.

در راجستان هم او در اداره گردشگری منطقه کار می‌کند و یکی از کارهای روزانه‌اش نمایش سبیل مشهورش برای توریستهاست. علاوه بر نقش بازی کردن در یکی از فیلم‌های جیمز باند این مرد هندی سابقه بازی در دهها فیلم بالیوود را هم در پرونده‌اش دارد. به گفته رام سینگ چائوهان یکی از مشکلات او رفتن در میان جمعیت و پاسخ به سوال دادن جوان‌هایی که آرزوی بلند کردن سبیل‌هایشان را دارند. این مرد هندی می‌گوید هر روز باید برای از بین نرفتن سبیلش از مواد مختلف استفاده کند تا آنها را تقویت و نگهداری کند. رام سینگ چائوهان به گفته خودش فقط از مواد طبیعی برای این کار استفاده می‌کند و هیچ وقت تقویت کننده‌های شیمیایی به سبیل رکورد شکن خود نزده است. این مرد هندی می‌گوید آرزویش این است که جوان‌های کشورش راهش را ادامه دهند و یک جوان از هند موفق شود رکورد سبیل او را بشکند.

 

بهمن ۲۳ام, ۱۳۹۱ | دسته: اخـبار روز

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


57732