نام سايت نام سايت

سایت ثبت نام حج تمتع http://haj90.haj.ir

 

خبرگزاری پانا:نام نویسی در کاروان های حج تمتع از ۲۵ فرودین ماه آغاز می شود.

به گزارش  خبرگزاری پانا، تمامی کسانی که دارای قبض ودیعه گذاری علی الحساب حج تمتع تا تاریخ ۲۰/۰۱/۱۳۸۴ و همچنین کلیه متولدین سال ۱۳۱۰ و ما قبل که دارای قبض ودیعه گذاری علی الحساب در یکی از شعب بانک ملی ایران تا تاریخ ۲۹/۱۲/۱۳۸۶ هستندمی توانند از روز ۲۵/۱/۱۳۹۰ به کاروان ها مراجعه کنند.

سامی مدیران کاروان های حج سال جاری به همراه هزینه های مربوطه در اکثر استان ها از روز سه شنبه ۲۳/۱/۱۳۹۰ در روزنامه های محلی و در استان تهران نیز روز چهارشنبه ۲۴/۱/۱۳۹۰ در جراید کثیرالانتشار به چاپ خواهد رسید.

واجدان شرایط تشرف به حج تمتع امسال می توانند پس از اعلام اسامی مدیران، به صورت غیر حضوری از منازل خود و با استفاده از پایگاه اینترنتی http://haj90.haj.ir کاروان و مدیر مورد نظر خود را انتخاب و یا با مراجعه به یکی از مدیران کاروان ها به آدرس دفاتر زیارتی مربوطه در کاروان مورد نظر نام نویسی نمایند.

سازمان حج و زیارت با اعلام اینکه گذرنامه بین المللی واجدان شرایط تشرف نباید دارای اعتبار کمتر از ۱۰/۰۲/۱۳۹۱ باشد از کسانی که فاقد گذرنامه هستند و یا اعتبار گذرنامه آنان پایان پذیرفته نیز خواست تا نسبت به دریافت و یا تمدید مهلت گذرنامه خود (بصورت انفرادی) از هم اکنون اقدام نمایند.

ضمناً تمامی کسانی که قصد واگذاری قبوض ودیعه گذاری حج تمتع خود را به بستگان درجه یک (پدر، مادر، همسر، برادر، خواهر و فرزند) دارند و یا قبلا واگذار نموده لیکن در سامانه جامع نقل و انتقال ثبت ننموده اند می بایست قبل از فرا رسیدن روز ثبت نام در کاروان ها مراتب انتقال را حتما در سامانه مذکور با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات زیارتی مجاز در سطح استان/ شهرستان ( قبل یا بعد از تنظیم سند رسمی و محضری ) ثبت و مراحل مربوطه را طی نمایند.

اطلاعیه تکمیلی سازمان در زمینه شرایط مشمولین تشرف به حج امسال و نحو نام نویسی در کاروان ها در روز شنبه ۲۰/۱/۱۳۹۰ در روزنامه ایران و روز یکشنبه ۲۱/۱/۱۳۹۰ در روزنامه جام جم به چاپ خواهد رسید.

فروردین ۱۷ام, ۱۳۹۰ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


72021