نام سايت نام سايت

سال تحویل ۹۱ با این مجریان در تلویزیون/ عکس

برچسب ها:

http://www.nazpatogh.com/aban90/19b6a9a7db3b26090728b23a80b2b2e9.jpg

برنامه‌های ویژه تحویل سال تلویزیون همپای سایر تولیدات مناسبتی، حالا دیگر بدل به یک کورس رقابت جذاب و پر تب‌وتاب برای شبکه‌های مختلف و مردم شده‌اند.

 

برنامه‌های ویژه تحویل سال تلویزیون همپای سایر تولیدات مناسبتی، حالا دیگر بدل به یک کورس رقابت جذاب و پر تب‌وتاب برای شبکه‌های مختلف و مردم شده‌اند.

هر شبکه بنابه خلاقیت‌های مدیران و برنامه‌سازانش و برنامه‌ریزی‌های روزهای پیش از نوروز، به جلب مخاطبان گسترده‌ای می‌اندیشد که پای سفره هفت سین،‌ آغاز سال جدید را به انتظار نشسته‌اند.

امسال، اما نکته جالب درباره برنامه‌های تحویل سال جدید شبکه‌ها، هشدارها و موضعگیری‌های سختگیرانه مقام‌های مسؤول در رسانه ملی پیرامون عدم پرداخت مبالغ کلان به مهمانان این ویژه برنامه‌هاست.

مدیر شبکه یک خطاب به هنرمندانی که دستمزد بالا برای حضور در این ویژه برنامه‌ها طلب می‌کنند از عبارت «از این خبرها نیست» استفاده می‌کند و یکی از تهیه‌کنندگان ویژه برنامه سال تحویل شبکه تهران، بودجه‌ این شبکه را محدودتر از آن می‌داندکه تن به پرداخت رقم‌های کلان دهد.

تمام شبکه‌ها به جز شبکه چهار مجریان و تعدادی ازمهمانان برنامه‌های تحویل سال خود را انتخاب کرده‌اند و امور تولید در جریان است.

به ویژه که زمان تحویل سال ۹۱ ، ساعت ۸:۴۴ دقیقه صبح است و برنامه های ویژه این زمان،از شب قبل آغاز می شوند.آنچه می‌خوانید، حاصل پیگیری‌های ما در این‌باره و حاوی چند گفت‏وگو با برنامه‌سازان است.

شبکه یک، مثل همیشه!

شبکه یک سیما هرچند به دلیل گستره وسیع بینندگانش بیشتر توی چشم است اما،‌ معمولاً ترجیح می‌دهد در چارچوب قواعد همیشگی تلویزیون حرکت کند و چندان اعتقادی به تغییر سیاست در مقاطع مهم ندارد. این شبکه امسال به گفته مدیر روابط عمومی شبکه یک از سه مجری در سه دوره زمانی بهره می‌گیرد.

 

 

بخش نخست که امیرحسین مدرس مجری‌ آن خواهد بود، از دوشنبه شب (۲۹ اسفند) آغاز می‌شود و تا اوایل بامداد ادامه خواهد داشت. پس از او فرزاد جمشیدی روی صندلی این برنامه می‌نشیند و سپس یکی از چهره‌های بازیگر که نام او بزودی اعلام می‌شود، اجرا را تا دقایق تحویل سال در دست می‌گیرد. الهام حمیدی یکی از مهمانان این برنامه خواهد بود.

شبکه دو؛ علیخانی و شادی‌های نوروزی

«من چندان اعتقادی به ماراتن ندارم و فارغ از کل‌کل‌ها و کری‌خوانی‌های خاص این مناسبت‌ها بین برنامه‌سازان، هدف اصلی‌ام خوبی حال و خوشحال کردن مردم است. اگرچه من متهم به گریاندن مردم در برنامه«ماه عسل» هستم، اما تمرکز امسال من در کنار اجرا و تهیه‌کنندگی همزمان برنامه تحویل سال شبکه دو، در دعوت از مهمانان به‌شیوه‌ای جدید است.

 

در واقع امسال همه مهمانان برایمان هدیه‌ای می‌آورند که در معرض تماشای مخاطبان قرار خواهدگرفت. مهمانانی که نه صرفاً از میان چهره‌های معروف، بلکه آمیزه‌ای از این چهره‌ها و افراد موفق در سال ۹۰ خواهند بود».

اینها را احسان علیخانی، مجری و تهیه‌کننده برنامه تحویل سال شبکه دو به خبرنگار ما می‌گوید و ادامه می‌دهد: «نمی‌خواهم شعار دهم، اما واقعاً قصد داریم لحظات تحویل سال ۹۱ را به زمانی پر از شور و نشاط و خنده برای بینندگان تبدیل کنیم و فکر می‌کنم دوستان در سایر شبکه‌ها هم بیشتر این نکته را در اولویت خواهند داشت،‌ ضمن اینکه حتماً برای دعوت از مهمانان دنبال دلیل می‌گردیم».

او همچنین خبر می‌دهد که این برنامه در دو استودیوی مجزا اجرا خواهد شد که در یکی خودش میکروفون اجرا را در دست خواهد گرفت و در دیگری شاهد حضور آزاده نامداری خواهیم بود و به تناوب، دوربین بین این دو در رفت‌وآمد خواهد بود. به گفته علیخانی، طرح دکورها ریخته شده و ساخت آنها بزودی آغاز می‌شود. با توجه به پرمخاطب و متفاوت بودن ویژه برنامه‌های ماه رمضان علیخانی که با عنوان «ماه عسل» در شبکه سه معرفی می‌شود،‌ به نظر می‌رسد برنامه اخیر او هم جزو دیدنی‌ترین تولیدات آخر سال ۹۰ شبکه دو قرار گیرد.

شبکه سه؛ فرزاد حسنی غافلگیر می‌کند!

شبکه سه را به علت قطعی بودن حضور فرزاد حسنی، پیشاپیش باید یکی از گزینه‌های جذاب درنظر گرفت.

حسنی می‌گوید: «چند سورپرایز خوب و جالب داریم و اغلب مهمانان را هم هماهنگ کرده‌ایم که ترجیح می‌دهیم جزئیات را در روزهای آخر منعکس کنیم. از شب عید برنامه ما آغاز می‌شود و تا لحظه تحویل سال ۹۱ ادامه خواهد داشت.

 

 

این روزها هم سرگرم گرفتن استودیو و در تدارک ساخت دکورهای برنامه هستیم». حسنی غافلگیری را عنصر اصلی برنامه خود می‌داند و اعلام می‌کند که ایده‌های بکری را پیش‌روی مخاطبان در شبکه سه قرار خواهند داد.

ماجرا زمانی جالب‌تر می‌شود که بدانیم حسنی در کنار این برنامه، ایام نوروز سریال ساختارشکن «مسیر انحرافی» را نیز در مقام یکی از بازیگران اصلی روی آنتن شبکه سه خواهد داشت. حسنی در این سریال نقش مردی به نام «عارف ساتور» را دارد و کسانی که بخش‌هایی از بازی او را در این سریال دیده‌اند،‌ آن‌را یک اتفاق لذت بخش ودلنشین می‌دانند.

شبکه تهران؛ حضور مجریان نام‌آشنا

شنیده می‌شود شبکه تهران قصد دارد از یک بازیگر سرشناس تلویزیون و سینما برای اجرای بخش‌هایی از ویژه‌نامه خود دعوت کند،‌ اما هنوز چیزی قطعی نشده است.

محمدناصر کریمان، مدیر گروه فرهنگی و اجتماعی شبکه تهران در این‌باره به خبرنگار ما توضیح می‌دهد: « ما معتقدیم تمام مجریان شبکه تهران در همه فراز و نشیب‌‌ها همراه این شبکه بوده و هستند و نباید حق و سهم آنان را در مناسبت‌های خاص و موقعیت‌های ویژه اجرا، نادیده گرفت.

بر همین اساس امسال هم در ویژه برنامه تحویل سال، چهره‌های نام آشنایی چون محمود شهریاری، کاظم احمدزاده، محمد سلوکی، هومن حاجی عبداللهی و … سکان اجرا را در دست خواهند گرفت».

کریمان درباره مهمانان این برنامه می‌گوید که هنوز به جمع‌بندی قطعی نرسیده‌ایم و دو تهیه‌کننده (معصومه فرد شاهین و محمدحسین قره‌تپه) در حال تدارک امور این ویژه برنامه هستند.

با این وجود طبق شنیده‌ها، حامد کمیلی جزو گزینه‌های حضور در سمت مجری این ویژه برنامه است که «بهترین روز خدا» نام دارد.

اسفند ۱۷ام, ۱۳۹۰ | دسته: مجـله خبـــــری

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


40440