نام سايت نام سايت

زمان گازسوز کردن خودروهای عمومی آژانس‌ها

عضو هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات اتومبیل کرایه کشور، تصریح کرد: اسامی رانندگان فاقد کارت سوخت به ستاد سوخت کشور اعلام تا برای این دسته از رانندگان برنامه‌ریزی شود.

فارس: عضو هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات اتومبیل کرایه کشور از آغاز گازسوز کردن خودروهای عمومی پس از اجرای طرح هدفمندسازی یارانه‌ها خبر داد.

مرتضی ولیزاده بعدازظهر امروز در جلسه هدفمندسازی یارانه‌ها که با موضوع حمل‌و‌نقل در فرمانداری شهرستان نور برگزار شد، اظهار داشت: در بحث هدفمندسازی یارانه‌ها در بخش حمل‌ونقل کشور در ارتباط با مؤسسات اتومبیل کرایه ” آژانس ها ” آمارگیری و ساماندهی در اولویت اول است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات اتومبیل کرایه کشور، افزود: براین اساس مقرر شد پس از اخذ آمار تمام تاکسی تلفنی‌های کشور و ساماندهی آنها، کار نوسازی ناوگان و حذف خودروهای فرسوده از طریق ثبت‌نام در اتحادیه‌های شهرستان انجام خواهد شد.

ولی زاده با اشاره به دستور رئیس‌جمهور مبنی بر اهدای تسهیلات سوخت به رانندگان اظهار داشت: از طریق ستاد مدیریت حمل‌و‌نقل و سوخت کشور به تمام اتحادیه‌ها و رانندگان مؤسسات اعلام شد تا برای افتتاح حساب به بانک سپه شهرستان‌ها مراجعه و پس از افتتاح نسبت به اعلام شماره حساب خود به اتحادیه‌ها اقدام کنند.

وی از شروع گازسوز کردن خودروهای عمومی (آژانس‌ها) پس از آغاز طرح هدفمندسازی یارانه‌ها خبر داد و گفت: بیمه رانندگان تاکسی تلفنی‌ها نیز در دستور کار قرار دارد.

عضو هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات اتومبیل کرایه کشور، تصریح کرد: اسامی رانندگان فاقد کارت سوخت به ستاد سوخت کشور اعلام تا برای این دسته از رانندگان برنامه‌ریزی شود.

وی که ریاست اتحادیه مؤسسات اتومبیل کرایه شهرستان نور را نیز برعهده دارد، بیان داشت: بیش از ۸۵ درصد خودروهای تاکسی تلفنی شهرستان دارای کارت سوخت عمومی هستند.

ولی زاده از ثبت‌نام حدود یک‌‌هزار وانت‌بار برای ساماندهی در شهرستان نور خبر داد و گفت: به تمامی آنها ابلاغ شده است تا برای استفاده از تسهیلات سوخت به‌منظور افتتاح حساب به بانک ملی مراجعه کنند.

رئیس اتحادیه مؤسسات اتومبیل کرایه شهرستان نور از فعالیت حدود ۱۹۰ مؤسسه اتومبیل کرایه سواری، هفت مؤسسه وانت‌بار و یک مؤسسه تخلیه‌بار خبر داد و گفت: این مؤسسات در مجموع برای یک‌هزار و ۱۶۹ نفر شغل ایجاد کرده است.

آبان ۲۲ام, ۱۳۸۹ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


57058