نام سايت نام سايت

روش های پول درآوردن بازیگران و هنرمندان!

برچسب ها:

http://www.nazpatogh.com/aban90/d54ff515dd253fd05f288b47469a434f.jpg

چهره های مشهور چگونه پول درمی آورند

میخواهیم کمی وارد زندگی هنرمندان شویم و شیوه پول درآوردن آنها را با هم مرور کنیم

مجله زندگی ایده آل: هنرمندان به چه روشی امورات‌شان را می‌گذرانند یا چرا برخی از آنها خیلی ثروتمند هستند؟ برای رسیدن به منطقی‌ترین جواب فقط یک گزینه موجود است؛ گزینه‌ای با نام شغل دوم.

آقای بازیگر بازرگان

امیرحسین رستمی همراه پسرخاله‌اش یک شرکت بازرگانی خوب و پررونق را مدیریت می‌‌کند. همچنین او جوان‌‌ترین عضو اتاق بازرگانی ایران و امارات است.

امین تارخ و آموزشگاه بازیگریش

سال‌هاســت کــه ایــن پیشکسوت سینمای ایران آموزشگاه بازیگری خود را  دایر کرده است که در میان جوانان خیلی طرفدار دارد.

شهاب حسینی در لواسان

مدتی نه چندان کوتاه است که کافه‌ای را در لواسان دایر کرده که به نام کافه هنر معروف شده است.

ساعت‌های پیمان معادی

علاقه خاصی به فعالیت‌هایی در زمینـه سـاعت‌هــای مچی دارد به همین منظور سال‌هاست یک گالری ساعت در پاساژ گلستان شهرک غرب  دایر کرده است.

آتلیه کمند

کمند امیرسلیمانی  یک آتلیه عکاسی دارد که بخشی از وقتش را به فعالیت در آنجا می‌گذراند.

ستاره اسکندری

فرهنگ ایرانی و لباس‌های سنتی

ستاره اسکندری شغل دومی را برای خودش انتخاب کرده که در هر شرایطی که احساس بیکاری کرد بتواند آن را انجام دهد. خانم اسکندری یک فروشگاه لباس‌های سنتی و ایرانی را مدیریت می‌کند که در مواقع لزوم سری به آنجا می‌زند.

کیمیــاگری‌های مسعود کیمیایی

آموزشگاه بازیگری خود را مدت‌هاست تاسیس کرده و علاوه بر فرهنگسازی‌اش در زمینه هنر راهی برای امرار معاش هم پیدا کرده است.

غذاهای لبنانی باب میل هادی کاظمی

هادی کاظمی  رستورانی به نام لیالی را دایر کرده که در آن غذاهای لبنانی سرو می‌شود.

مردی با دوربین

این مرد هنرمند در هر زمینه‌ای که فعالیت می‌کند باید با دوربین سر و کار داشته باشد چه در مواقعی که مشغول ساخت فیلم است و چه غیر از آن. آتلیه عکاسی رضا عطاران هم از این قاعده مستثنا نیست.

نیوشا ضیغمی

تهیه کننده وصاحب موسسه زیبایی

نیوشا ضیغمی پس از مدتی که به عنوان بازیگر شناخته شد، گفت ما او را به عنوان یک تهیه‌کننده هم بشناسیم اما قضیه همین‌جا به پایان نرسید و در حال حاضر صاحب یک موسسه زیبایی هم هست.

پاتوقی با طعم چیپس و پنیر

حمید خندان از اولین خوانندگانی است که تصمیم گرفت کافه‌داری را به عنوان شغل دومش انتخاب کند و این شغل را در میان بسیاری از هنرمندان مرسوم کرد.

هنرمند  دوجانبه!

محمد‌رضا فروتن علاوه ‌بر نقش‌آفرینی در فیلم‌های سینمایی به طراحی دکوراسیون داخلی مشغول است و دفتری را تاسیس کرده که کارهای طراحی دکور در آن انجام می‌دهد.

لوسترفروشی آدم پرخرج

یوسف تیموری علاوه‌بر حرفه بازیگری فعالیت تجاری هم انجام می‌دهد اما شاخه این فعالیت‌های تجاری ممکن است تعجب‌برانگیز باشد. بله؛ لوسترفروشی.

وقتی مدیر پروژه‌های تبلیغاتی یک خواننده باشد

علی لهراسبی، خواننده‌ای که خیلی‌ها با آهنگ‌هایش خاطره دارند به عنوان مدیر پروژه‌های تبلیغاتی در یک شرکت خصوصی فعالیت می‌کند.

نیکی کریمی، بازیگر یا شغل‌های دیگر

او ابتدا مترجمی را به‌عنوان شغل دوم انتخاب کرد و پس از مدتی به کارگردانی روی آورد اما هیچ‌کدام از اینها کاری نبود که حس ماجراجویی او را ارضا کند و به تازگی سراغ تاسیس یک موسسه زیبایی رفته است.

شغل دوم، سوم، چهارم و… الی ماشاالله

بهرام رادان سعی دارد در هر زمینه‌ای دستی داشته باشد از تهیه‌کنندگی فیلم سینمایی گرفته تا کافی‌شاپ‌های معدودش و پخش قهوه و از خوانندگی گرفته تا انواع تجارت‌های ریز و درشتی که خیلی از آنها به گوش کسی نرسیده است.

کارگردان یا طراح دکوراسیون

تهمینه میلانی که فارغ‌التحصیل رشته معماری است علاوه بر فعالیت‌های سینمایی به کارهای طراحی دکوراسیون داخلی هم می‌پردازد.

نمایشگاهی به شیوه کیانیان

از آنجا که از هر انگشت آقای رضا کیانیان ۱۰ هنر می‌بارد در مواقعی که تصمیم ندارد در فیلمی ایفای نقش کند وقت خود را صرف عکاسی و مجسمه‌سازی می‌کند و در نهایت آنها را در نمایشگاهی رونمایی می‌کند.

هم تهران و هم کرج

حمید عسگری  هم تصمیم گرفته مثل خیلی از ستاره‌های موسیقی کافه‌داری را به عنوان شغل دوم خود انتخاب کند و اینطور که به نظر می‌رسد به حدی در این کار موفق بوده که اکنون ۲ کافی‌شاپ دارد؛ یکی از آنها در شهرک غرب تهران و دیگری در شهر کرج است.

کارخانـه تولید واکس

نیما مسیحا ترجیح داده به جای انجام کارهای دم‌دستی کارخانه تولید واکس راه بیندازد و تا این لحظه از کارهایی که انجام داده و تصمیماتی که گرفته خیلی راضی است.


کدام بازیگران هالیوود دو شغل دارند؟

Jessica Alba

یک فعال محیط زیست است
این خانم بازیگر با اینکه دو فرزند کوچک دارد اما باز هم علاوه بر بازیگری به کار دیگری هم اشتغال دارد. او در عرصه محیط زیست و تولید محصولات کاملا ارگانیک و طبیعی دست دارد؛علاوه بر اینها در حال نوشتن کتابی هم در همین حوزه است. یعنی چطور می‌توان زندگی طبیعی، غیرسمی داشت.


Kiefer Sutherland

می‌خواهد موسیقی را نجات دهد

این بازیگر سریال پرطرفدار ۲۴ به عنوان یک فرد مستقل در عرصه موسیقی هم فعالیت می‌کند. او با سرپرستی یک استودیو بزرگ موسیقی از استعدادهای جوان و جدید موسیقی حمایت می‌کند تا بتوانند راه خود را بهتر پیدا کنند. انگار او تنها به پاک کردن جهان از تروریست اکتفا نکرده و به دنبال نجات موسیقی هم هست.


Robert De Niro

رستوران زنجیره‌ای سوشی راه‌اندازی کرده‌ است

بازیگران و چهره‌های بسیاری سراغ کارهایی چون رستوران‌داری می‌روند؛ یکی از همین افراد رابرت دنیرو است او در سال ۱۹۹۴ با یک سرمایه‌گذاری هنگفت رستورانی به نام «نوبو» راه‌‌اندازی کرد که در آن بیشتر سوشی سرو می‌شود. تا به امروز شعبه‌های بسیاری از این رستوران دایر شده‌ و حالت زنجیره‌ای یافته‌است.


Gwyneth Paltrow

کتاب آشپزی می‌نویسد

این خانم بازیگر برنده اسکار دارای یک سایت سبک زندگی به نام Goop است؛ بیشتر مطالب سایت درباره چگونه زندگی و خرید کردن است و به خانم‌ها روش‌های بهتر خرید کردن را یاد می‌دهد. بیش از ۱۵۰هزار نفر مطالب سایت را دنبال می‌کنند، البته این اواخر او یک کتاب آشپزی هم منتشر کرده‌ که مجله نیویورک تایمز آن را جزء پرفروش‌ترین‌های این ماه معرفی کرده‌است.


Jeremy Renner

او یک دلال ملک است

جرمی تا به حال دو بار نامزد دریافت جایزه شده و با بازی در فیلم‌هایی چون ماموریت غیر ممکن و مهلکه شهر توانسته جای خود را در سینمای تجاری تثبیت کند اما همه اینها باعث نشده که او از شغل اولیه پرسود خود دست بکشد. او در کنار بازیگری، دلالی و خرید و فروش ملک هم می‌کند. او ملکی را می‌خرد و بعد از مدتی با قیمت‌ بسیار گران‌تر می‌فروشد.


Leonardo DiCaprio

سایت اشتراک عکس راه‌انداخته ‌است

این آقای بازیگر که بعد از بازی در فیلم پرهزینه گتسبی بزرگ به عنوان دومین بازیگر پردرآمد هالیوود شناخته ‌شد، تصمیم گرفته‌ است کاری جدید را آغاز کند. او به همراه دیگر همبازی خود در همین فیلم یعنی توبی مک‌کوار روی یک سایت اشتراک‌گذاری عکس به نام Mobli سرمایه‌‌گذاری کرده‌است.

منبع : برترینها
تیر ۲۵ام, ۱۳۹۲ | دسته: مجـله خبـــــری

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


19195