نام سايت نام سايت

دو هفته فرصت برای اصلاح اطلاعات خانوار

برچسب ها:

 عکس   دو هفته فرصت برای اصلاح اطلاعات خانوار

 

واحد مرکزی خبر:عال آذر، رییس مرکز آمار ایران، گفت: خانوارها می توانند با مراجعه به yaraneh.amar.org.ir اطلاعات اقتصادی خانوار خود را بررسی و در صورت نیاز اصلاح کنند.

عادل آذر گفت: همچنین شماره پیامک ۳۰۰۰۰۰ از فردا صبح برای اطلاع رسانی در این زمینه درنظر گرفته شده است.

وی افزود: افراد می توانند با ارسال شماره ملی سرپرست خانوار به این سامانه پیامکی اطلاعات خانوار خود را دریافت کنند.

عادل آذر گفت: همچنین تلفن گویای ۰۲۱۸۵۸۷ پاسخگوی ابهام ها در این زمینه است.

رییس مرکز آمار ایران گفت: تحولات و تغییرات اطلاعات خانوارها مانند تولد، فوت، طلاق و ازدواج به طور مستمر از طریق سازمان ثبت احوال برای ما ارسال و در سامانه مرکز آمار اعمال می شود.

عادل آذر افزود: بر اساس مصوبه کارگروه تحول اقتصادی دولت، باید سالانه دو بار سامانه مرکز آمار ایران برای اصلاح اطلاعات اقتصادی در دسترس عموم قرار گیرد.

وی گفت : پارسال در اردیبهشت و آذر این کار انجام شد و ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر معادل یک میلیون و ۳۰۰ هزار خانوار با مراجعه به این سایت اطلاعات خود را اصلاح یا ثبت نام جدید کردند.

عادل آذر اظهار داشت: در این سایت دو نوع اصلاحات هویتی شامل شماره شناسنامه یا شماره ملی و اطلاعات اقتصادی مانند میزان درآمد و یا تغییر نشان پستی قابل اصلاح است.

رییس مرکز آمار ایران افزود: موارد تولد، فوت، ازدواج و طلاق از طریق ثبت احوال به طور الکترونیک برای مرکز آمار ایران ارسال می شود و با این حال خانوارها می توانند با مراجعه به این سامانه، ثبت این موارد را کنترل کنند، اما نیازی به مراجعه حضوری به مرکز آمار نیست.

عادل آذر گفت: در صورتی که ازدواج انجام شده باشد باید افراد به عنوان خانواده جدید ثبت نام کنند و ابتدا باید افراد از خانوارهای قبلی حذف شده باشند.

وی درباره کسانی که از قبل و با پرکردن فرم کاغذی اطلاعات اقتصادی خانوار کد رهگیری دریافت کردند اما اجازه افتتاح حساب به آنان داده نمی شود، افزود: ممکن است هویت سرپرست یا اعضای برخی از این خانوارها در ثبت احوال تایید نشده باشد و اطلاعات آنان در سامانه مرکز آمار موجود نباشد.

عادل آذر گفت: این افراد باید به سامانه مرکز آمار مراجعه کنند و اطلاعات خود را کامل کنند تا ما این اطلاعات را به سازمان هدفمندی یارانه ها بدهیم.

وی افزود: اگر این خانوارها با مراجعه به سامانه متوجه شدند که اطلاعات آنان وجود ندارد باید اطلاعات خود را به عنوان یک خانوار جدید ثبت و به فرمانداری ها یا استانداریها مراجعه کنند و کد رهگیری خود را به این مراجع بدهند تا اطلاعات آنان ثبت شود و برای ما بفرستند تا بتوانیم برای پرداخت معوقات آنان اقدام کنیم.

وی گفت: عده اندکی با این مشکل مواجه هستند و تاکنون ۱۳ هزار نفر در این زمینه اقدام کرده اند و مشکل آنان برطرف شده است.

رییس مرکز آمار ایران درباره پرداخت معوقات یارانه ها گفت: تصمیم گیری در این زمینه برعهده کارگروه طرح تحول اقتصادی دولت و اجرای آن با سازمان هدفمندی یارانه هاست.

عادل آذر افزود: ما به طور هفتگی اطلاعات را از طریق سازمان ثبت احوال راستی آزمایی می کنیم و به سازمان هدفمندی تحویل می دهیم و سیاست پرداخت با این سازمان است.

وی گفت: امیدواریم افرادی که کد رهگیری دارند اما اطلاعات آنان در سامانه ثبت نشده است بتوانند معوقات خود را دریافت کنند.

عادل آذر افزود: بیشترین مشکلات مراجعان، درخصوص میزان پرداخت و تعداد نفر است یا اینکه افراد نتوانسته اند حساب بازکنند که این مشکلات به حداقل رسیده است.

رییس مرکز آمار ایران افزود: برخی از افراد نیز این دغدغه را دارند که آیا ازدواج و تولد فرزند آنها ثبت شده است یا نه که به این افراد می گوییم مطمئن باشند اطلاعات به طور مستمر ثبت می شود و نیازی به مراجعه به مرکز آمار نیست.

اردیبهشت ۶ام, ۱۳۹۰ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


72255